Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jut eszembe, mindjárt kezdődik az RTL Klubon a Leon, a profi, ha esetleg valakit érdekel :roll:

Most láttam először teljes egészében, elejétől a végéig ezt a filmet. Eddig csak össze-vissza, részletekben tekintettem meg. Nagyon jó film, Reno, Portman és Oldman remekelnek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem annak ellenére, hogy már láttam. Nagyon szeretem ezt a filmet, de csak nézés közben esett le, hogy a tévében a mozis változat megy, nem a rendezői, így kimaradt néhány érdekes(ebb) jelenet belőle (ami a dvd-n rajta van) :roll: Jean Reno általam látott szerepei közül ezt szeretem a legjobban. Bizony, a három színész első osztályú ebben a filmben.

Volt pletyka arról, hogy Besson esetleg elkészítené a folytatást a felnőtt Matildával, de nem tudom, hogy volt-e bármilyen alapja. Vagy csak rajongói óhaj volt mindig is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megjelenéskor láttam dvd-n, ezért is hiányoztak baromira a kihagyott részek a filmből. No meg az eredeti hang. Attól függetlenül megnéztem a tévében, mert nem minden hónapban adnak ilyen filmet valamelyik normál csatornán :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ezt jövő héten látom meg a befejezővel együtt. A Leont néztem tegnap helyette :P De akkor majd írok róla. Igazán kíváncsivá tettél :oops: A 10. nem valami szépen fejeződött be, szegény Pullo. Remélem, azért helyre rázódik/rázódott valahogy. Na majd hat nap múlva meglátom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek tetszett a Leon a profi azoknak mindenképp ajánlom a DVD-n megjelent bővitett változatot. Nagyon keményen elmélyiti az egészet... az egyik legdurvább, amikor a kis Portman kis hiján fejbelövi magát :)

Ja-ja, az elég kemény jelenet volt...

 

Egyébként tényleg jól hozza a szerepet Portman és Reno is... Mr. Oldman pedig zseniális, dehát ezt megszokhattuk tőle :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó írás volt ez Priest!Azt nem tudod hogy a fénykard effecteket az új részekben After Effects-el készítették, vagy valami saját kreálmányú programmal?

 

 

Csak az a rossz, hogy itthon nem nagyon lehet még elhelyezkedni vfx vagy hasonló cégeknél, mert nem nagyon vannak.És gondolom nem árt valamilyen iskolát elvégezni ezzel kapcsolatban.Talán 10 év múlva gyarapszik a piac.

 

A MudBox-ról hírből hallottam róla.De se képet se semmi többet.

Én textúrázásra a BodyPaint-et használom, a photoshophoz nem találtam megfelelelő plugint hogy haszáljam a Maya-hoz.

 

 

Lehet hogy beleásom magam a Zbrush-ba...

Nem vagyok benne biztos, de a Sith-ig szinte tuti, mert a MAC Squad dologozott rajta nekik a Lightwave és az AE volt a fő progjamjaik, de a III. résznél ez a csapat eltűnt az ILM ből és jöttek a max-os srácok, de az AE lehet, hogy maradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy gond van, hogy k*rva erős gép kell hozzá....Nekem is csak nagyon lassan futnak ezek a programok.A modellezők direkt több száz ezer forintos videokártyát használnak erre a célra.

Manapság ez azért annyira már nem igaz. A brutális VGA kártyák főleg az animátoroknak kellenek, nekik ugye relatíve real-time playback kell és elég sok polygon deformálodik (mondjuk szinte mindenki low-poly proxy modelekkel dologzik). Ami igazán számít az a jó sok RAM (min. 1 Giga felett) és egy igazán jó CPU se árt. Kb egy olyan gép amin a DOOM 3 Ultra Hight beállításokkal tökéletessen fut az jó a munkára (persze az olyan programokhoz mint az Inferno v a Lustre külön hardware kell).

 

 

DE ez már baromi OFF! :) lehet kellene nyitni egy új topickot. :(

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság ez azért annyira már nem igaz. A brutális VGA kártyák főleg az animátoroknak kellenek, nekik ugye relatíve real-time playback kell és elég sok polygon deformálodik (mondjuk szinte mindenki low-poly proxy modelekkel dologzik). Ami igazán számít az a jó sok RAM (min. 1 Giga felett) és egy igazán jó CPU se árt. Kb egy olyan gép amin a DOOM 3 Ultra Hight beállításokkal tökéletessen fut az jó a munkára (persze az olyan programokhoz mint az Inferno v a Lustre külön hardware kell).

 

 

DE ez már baromi OFF! :( lehet kellene nyitni egy új topickot. :P

Én örülök hogy a DoomIII valahogy elfutott a gépemen low-on. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az index szerint elhasalt az MI3 box officeban. Hm... Kiforrta magát az anti-cruise jelenség?

Hát én a szcientológiás dolgai miatt, és a South Park ellen folytatott hadműveletei miatt megutáltam a palit...Bár nekem tökmindegy maga Tom Cruise magánélete, ha én az eljátszott alakot akarom látni a vásznon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az index szerint elhasalt az MI3 box officeban. Hm... Kiforrta magát az anti-cruise jelenség?

Remélem, mert nekem az idegeimre megy a pali. Azt sem értem, hogy minek kellett még egy ilyen akció filmet csinálni, erre már nem vevő a közönség (bár lehet, hogy én tévedek). Na jó, a pénzért csinálták ;) Most egyébként is másra izzít a közönség (jövő héten jön a Da Vinci-kód, szerintem annak több esélye van a mozipéntáraknál a könyv nagy sikere miatt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Magnóliában pedig elég jó volt Cruise ;)

 

A Mission Impossible III 150 millióba került és három nap leforgása alatt 117 milliót termelt világszerte. Ez azért messze nem bukás, de kétségtelen, hogy ennél mindenki többet várt... sokkal többet (ebből az összegből föleg az amerikai bevétel csalodást keltő -47 millió- a külföldi eredények pont úgy alakulnak, ahogy várták)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Magnóliában pedig elég jó volt Cruise ;)

Meg még jópár filmben... Szerintem alapvetően a képességeivel nincs sok baj - amilyen filmekben játszani szokott, oda általában elég is amit nyújtani tud. Engem mondjuk a magánéleti dolgai egy kicsit sem érdekelnek :)

 

Ja, ha már Cruise, emlékeztek a Collateral-ra? Egész jó kis film volt. A rendező, Michael Mann következő filmje a Miami Vice lesz, ugyanazzal az operatőrrel dolgozik, tehát biztos, hogy jól fog kinézni a cucc... A sztori minőségét illetően már nem vagyok ilyen bizakodó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, mert nekem az idegeimre megy a pali. Azt sem értem, hogy minek kellett még egy ilyen akció filmet csinálni, erre már nem vevő a közönség (bár lehet, hogy én tévedek). Na jó, a pénzért csinálták :) Most egyébként is másra izzít a közönség (jövő héten jön a Da Vinci-kód, szerintem annak több esélye van a mozipéntáraknál a könyv nagy sikere miatt).

Engem a Da Vinci kód is kb. annyira tud lázba hozni, mint az MI3... Bár abban legalább lesz Ian McKellen ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MI3 nem volt nagy szám, de azért voltak benne jó kis jelenetek! Egyszer azért érdemes megnézni. :)

 

Viszont a Da Vincit jobban várom. A könyv is nagyon tetszett és hát a filmben is nagyon jó szereplők vannak. Remélem a film át tudja majd adni a könyv okosságait. :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, az MI3-at ki fogom hagyni.... Már a második részen is úgy felhúztam magam, hogy majdnem kimentem a moziból a film felénél, és ez nálam elég durva. Így inkább nem teszem próbára az idegeimet a harmadikkal. :)

 

A Da Vinci-kód biztos jól fog mutatni filmen, mert Dan Brown szerintem nem könyvet írt, hanem inkább filmet, csak könyv formájában. ;) Ezt meg szeretném nézni, bár annyira nagyon nem nyűgözött le a könyv.

 

Priest, marha jók ezek az írásaid! Tényleg kéne egy külön topik erre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az össze MI filmet kihagytam moziban, csak tévében néztem meg, kb. ennyire érdekel :) Da Vincit megnéznem, ha minden összejön, legalább egy izgalmas, pörgős film lesz sok robbanás és miegymás nélkül. Csak nem szabad túl komolyan venni, mert végül is fikció az egész.

 

Yodamester, jó az új avatarod :) Ian McKellent én is szívesen nézem filmen (a Da Vinci filmnek ő a legjobb szereplője, meg akit játszik, az sem utolsó karakter), a következő héten jön vele az X-men 3, még arra akarok beülni. Nekem jöhetnek a képregény filmek, az X-eket amúgy is bírom ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodamester, jó az új avatarod :) Ian McKellent én is szívesen nézem filmen (a Da Vinci filmnek ő a legjobb szereplője, meg akit játszik, az sem utolsó karakter), a következő héten jön vele az X-men 3, még arra akarok beülni. Nekem jöhetnek a képregény filmek, az X-eket amúgy is bírom :)

Kösz ;)

 

Az X3 érdekes lehet, arra lehet, hogy beülök... Bár előbb pótolnom kellene a második részt.

 

Ha érdekelnek a képregény filmek, szerintem nézd meg a Vendettát, megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Da Vinci-kód könyvben olyan okés volt, de semmi különös. A nagy hype-ot nem értem körülötte. A filmtől viszont ennyit se várok: Ron Howard borzasztóan felszines filmeket forgat már évek óta... és az albinó bérgyilkos szerepében az a cingár gyerek, meg Tom Hanks mint főszereplő? Hát nem fogom elkapkodni a megnézését ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Da Vinci-kód könyvben olyan okés volt, de semmi különös. A nagy hype-ot nem értem körülötte. A filmtől viszont ennyit se várok: Ron Howard borzasztóan felszines filmeket forgat már évek óta... és az albinó bérgyilkos szerepében az a cingár gyerek, meg Tom Hanks mint főszereplő? Hát nem fogom elkapkodni a megnézését ;)

Tom Hankset kedvelem, bár biztos nem rá bíztam volna a főszerepet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.