Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap megnéztem moziban a Silent Hill-t... azaz igazság, hogy nem játszottam még a játékkal, de megszereztem az első részét és elolvastam egy rajongói oldalon a történetét... /a 2-3-4/-et is meg akarom majd szerezni :peace: de ez mellékes

 

Szal én szeretem a Resident Evil-t /játék/ ez kicsit hasonlít hozzá stílusában de egészen más a hangulata... sokkal sötétebb, dúrvább és nyomasztóbb.

 

Mindenesetre a film megértéséhez nagyban hozzájárult az, hogy elolvastam a játék első részének a teljes történetét.

 

Nem volt rossz a film, csak pár jelenet nekem már erős volt. Mindenesetre szerintem ez egy "besorolatlan műfaj" ... úgy értem kicsit hajaz a Kör c. filmre... de teljesen más... mint ahogy a játékvilágban is műfajt teremtett a filmek terén is valszeg hasonlót fog véghezvinni...

 

Jó voltak a szereplők, a zene, a képi megjelenítés, effektek, hanghatás, stb... szal én olyan 88%-ot adnék a filmre... azért nem többet mert nekem volt benne tényleg pár erős jelenet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó voltak a szereplők, a zene, a képi megjelenítés, effektek, hanghatás, stb... szal én olyan 88%-ot adnék a filmre... azért nem többet mert nekem volt benne tényleg pár erős jelenet. :peace:

88%??

Bakker akkor tényleg jó film lehet! :) Én nagyon kevés filmre adnék 88%ot. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az én ízléshatáromat pár jelenet nem lépte volna át akkor 90-95% körül értékelném.

 

100%-ra az SW filmeket értékelem. Nem is ... inkább 110%-ra! :peace:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Aki eddig is volt, csak másik filmből való a kép :)

ON

Egyébként a Félelem és reszketés Las Vegasban filmet valahogy nem tudtam elsőre megemészteni. Vagy nem voltam ráhangolódva, vagy abszolút nem jön be, pedig Johnny Depp remekel benne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Félelem és reszketés Las Vegasban filmet valahogy nem tudtam elsőre megemészteni. Vagy nem voltam ráhangolódva, vagy abszolút nem jön be, pedig Johnny Depp remekel benne :)

Vagy pedig mert túl beteg film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Aki eddig is volt, csak másik filmből való a kép :)

ON

Egyébként a Félelem és reszketés Las Vegasban filmet valahogy nem tudtam elsőre megemészteni. Vagy nem voltam ráhangolódva, vagy abszolút nem jön be, pedig Johnny Depp remekel benne :)

Épp ma jött szóba az egyik haverommal ez a film, és nekem tetszett.A színészek nagyon jók, Tobey Maguire is kifejezetten jót alakít.

 

Miket csinálnak az emberrel ezek a fránya drogok.. :)

Ha jóltudom ez a teljes kép egyébként:

http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/04/.../042107_ph4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami olyasmit olvastam, hogy a fickó másik sztorijából, akit J.Depp alakít a filmben (az eredeti tavaly halt meg), újabb film készül(ne) szintén velük, de abban B.D Toro nem csak játszana, hanem ő is rendezné, de ez már csak halványan rémlik.

 

Én is úgy emlékszem, hogy ez a teljes kép.

Szerintem a filmhez félig nem ártana berúgni, úgy kell megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vegas Gilliam papa legnagyobb mesterműve, azonban szélsőségei miatt tényleg nem ajánlott mindenkinek... A film történetvezetése korántsem hagyományos, az alapul szolgáló könyvhöz méltóan teljesen "gonzo" :) - azonban tökéletes lenyomata a korszaknak, amit ábrázol. A szinészi alakítások ott vannak a szeren (Depp, Toro) és Gilliam vizuális világát mintha pont erre a témára találták volna ki.

 

Mindettől függetlenül én megértem, ha valakinek nem jön be, hiszen mint írtam, ez igen szélsőséges film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami olyasmit olvastam, hogy a fickó másik sztorijából, akit J.Depp alakít a filmben (az eredeti tavaly halt meg), újabb film készül(ne) szintén velük, de abban B.D Toro nem csak játszana, hanem ő is rendezné, de ez már csak halványan rémlik.

Az a project azóta szinte teljesen megdőlt. Del Toro kilépett, új rendezőt találtak, Nick Nolte sincs már benne, csak Depp.

 

A fickó :) neve egyébként Dr. Hunter S. Thompson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ma nézem a Mission: Impossible 3-at a moziban ezért gondoltam jó lenne bepótolni a második részt, ugyhogy tegnap este tettem vele egy próbát... borzalmas. Tényleg rég láttam ennyire rossz filmet mostanság... ha nem lenne Tom benne, akkor azt hinném, hogy egy B-kategóriás TV-filmet néztem (egyébként Tom is borzalmas benne... már értem miért mondják rá sokan, hogy rossz szinész... itt végig ripacskodott, bár a forgatókönyv másra nem is nagyon adott lehetőséget).

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://thelaststand.dell.com.edgesuite.net...peek/large.html

 

7 perc X-Men III. Talán nem is lesz olyan rossz!

Én közepesben néztem meg még reggel! Én nagyon várom.

Azt hiszem ezt nem kell jobban kifejtenem...A bemutató magáért beszél!!! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://thelaststand.dell.com.edgesuite.net...peek/large.html

 

7 perc X-Men III. Talán nem is lesz olyan rossz!

Igaz, hogy a szövegeket nem értettem, de tudom, miről szól, így nem volt akkora jelentősége. A fene vigye el, csak 31-én fogom látni :clap2: Na nem baj, addig mással vígasztalódok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hét percest jól beharangozták, ugyhogy kiváncsi voltam, mit fog nyujtani... hát az elözetesekhez képest nem sok újat... kiváncsi leszek mi fog belőle kisülni :clap2:

Lehet hogy új jelenetet nem mutatott,- bár DE - de a trailerben látottakat kiegészítette legalább. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lett vége a Rómának. Immár véglegesen. A végén jött ám a dráma. Először azt hittem, hogy a végén szegény Pullot kell megsiratni, aztán váratlanul fordultak az események :clap2: Nem írom azt, hogy nem számítottam arra, hogy kiderül az igazság az "unokáról", de azért mégis döbbenet volt az egész. Na és ahogy Octavius nézett Serviliára! Ajaj, nemsokára nem lennék Servilia helyében :D Legalább Pullonak összajött valami, ez tetszik.

Remek sorozat volt, várom a következő évadot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom le ne írd h mi volt benne. Kedvenc sorozatom most. MÉg csak a 11es részt fogom megnézni és még nem szedtem le a 12est. Majd holnap. Imádom ezt a sorozatot. Minden részét többször láttam már. :clap2:

Pullo és Octavianus RLZ!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.