Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ott van még egy régi "kedvenc" is. A Skarlát betű...Márha jól emlékszem a címére. A filmre már nem annyira, de az rémlik, hogy "félős" film volt. :D :D

Valóban van ilyen cimű film, de az arról szól, hogy egy tiszteletes és egy férjes asszony összeszürik a levet, s miután erre fény derül a nőnek kötelezően viselnie kell a skarlát szinü A-betűt ;) Nem egy kifejezetten félős film... lehet hogy másra gondoltál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a tehetségtelen Lopezt mindenhova beteszik? ;)

Ki mondta annak a nőnek hogy szerepeljen filmekben is?És még azt is hiszi magáról hogy milyen jó színésznő :D

Pedig Lopez előbb volt szinésznő, mint énekes :) Állitolag az új filmjében az An Unfinished life-ban elég jól játszik... én eddig egyedül a Sejtben (Cell) láttam tőle értékelhető produkciót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég volt a Duna tv-n a Mulholland Drive, amit felvettem és ma megnéztem. Micsoda egy film :D Napokig ezen fogok agyalni, azt tuti. Emlékeztem rá, hogy volt már róla szó, és visszakerestem, amit írtatok. Legalább megnyugodtam, hogy nem csak bennem kavarog, és nem egészen tiszta a kép (bocsi) :)

Naomi Watts kiváló volt, egyszerűen fantasztikusan játszott (Ody, ez most személy szerint neked (is) szólt :D ).

 

SPOILER ON:

 

Na akkor a saját ötletek így hirtelenjében: nekem is van olyan meglátásom, hogy az eleje valami álomszerűség. Bár a film vége előtt még eszembe jutott az a lehetőség is, hogy a barna csaj a szőke a film második feléből, történik majd vele valami a M.D-on, ami után emlékezetkiesésbe kerül, és a film első fele valamilyen folytatása a másodiknak, na de ezt el is vetettem, mert akkor a szőke csajnak (Bettynek) nem sok értelme van. Na meg aztán jött a film vége is.

Na szóval a két csaj fordítottan van a film elején, mint a végén: a szőke a barna, a barna meg a szőke :D Arról írtatok, hogy a szőke (Diane) a film első felében a barna (Rita), de ez a másik csajra is állhat. Onnan veszem ezt, hogy a meghallgatás alatt úgy tűnik, a rendező és Betty között kialakulna valami lamúr, a második felében pedig a barna csaj a rendezővel van. Ja, és Betty színésznőnek készül, ráadásul baromira tehetséges (Diane barnája is szinésznő a rendezőnk filmjében). De hogy még nagyobb legyen az álomvilágban a kavar, a rendező mereven elutasítja Camillát (aki ugyebár a második felében a barna csaj), méghozzá azért, mert Diane ezt szeretné. Mintha részben kétfelé válna az álomban a film végi Camilla. Az álomvilágban ennek az elutasításnak jókora jelentősége van, ami nem is csoda, hogy tekintetbe vesszük, hogy Diane mennyire odavan Camilláért. Anyám, ezek a nevek kavarnak rendesen. És persze az álombéli színésznő Camilla ki is lehetne, mint az a hölgyemény, ki megcsókolja a barna Camillát azon a partyn.

Egek, ezt rendesen megkavartam :D

Még egy dolog: sajna a film elejét nem láttam, mert hát volt egy kis időprobléma, ezért a videó csak onnan vette a filmet, amikor abban a büfében beszélget a két pasi, majd jön a torzonborz, és a pasi összeesik. Légy szi, áruljátok el, hogy pontosan mivel kezdődik, mert biztosan van jelentősége. A torzonborzot nem igazán tudom hova tenni, meg azt a barna pasit sem, akit a szőke lelő. A szökével nincs gondom. Apropó szőke. Amikor Betty és Rita mennek Diane-hoz, két pasi les rájuk. A film második felében elhangzik a szomszédtól, hogy két nyomozó már megint keresték Diane-t, akik talán azért akadtak Diane nyomára, mert felbérelte azt a szőkét valamire. Hmm, talán még az időrend is kicsit kusza ;)

Egyelőre ennyi jutott eszembe, aztán majd még töröm a fejem :D Ja, és ha nagyon tévúton járok, szóljatok, mert még friss a film.

 

SPOILER OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Már jó régen láttam a filmet, igy lehet, hogy butaságot fogok mondani, de !Mulholland Drive SPOILER!

 

nekem egy olyan értelmezés rémlik, hogy az első felében az "álomrészben", azt látjuk amit a Naomi Watts alakitotta szinésznő szeretne: sokan ismerik, elismerik tehetségét, a barna csaj odaadja magát neki, azt a pasit, aki pedig a valóságban megkapta a barnát az álomrészben halálra szivatják stb... aztán jön a második fele és a csúf valóság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a tehetségtelen Lopezt mindenhova beteszik?

Szerintem jó színésznő! Láttam tőle pár filmet, nincs vele semmi baj. Vannak nála ezerszer rosszabbak is. Elég ha csak Tom Cruise régebbi barátnőjére gondolok....hát az egy borzalom. Még a neve se jut eszembe, hála a jó istennek. Áhhh mégis beugrott...Penelope Cruz. ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó színésznő! Láttam tőle pár filmet, nincs vele semmi baj. Vannak nála ezerszer rosszabbak is. Elég ha csak Tom Cruise régebbi barátnőjére gondolok....hát az egy borzalom. Még a neve se jut eszembe, hála a jó istennek. Áhhh mégis beugrott...Penelope Cruz. ;):)

Én valahogy nagyon utálom azt a nőt.Túl színpadias.

 

 

Hát igen.Sajna mostanság alig van jó színésznő a placcon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó színésznő! Láttam tőle pár filmet, nincs vele semmi baj. Vannak nála ezerszer rosszabbak is. Elég ha csak Tom Cruise régebbi barátnőjére gondolok....hát az egy borzalom. Még a neve se jut eszembe, hála a jó istennek. Áhhh mégis beugrott...Penelope Cruz. ;):)

Inkább Cruz, mint Lopez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kb. mint Tom "asshole" Cruise-t.

Vele mi a probléma? Világok harca, Magnólia, Különvélemény, Collateral, Interjú a vámpirral, Tágra zárt szemek... stb. Mondjuk én se vagyok rajongója, de a neve ritkán riaszt el egy filmtől ;)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vele mi a probléma? Világok harca, Magnólia, Különvélemény, Collateral, Interjú a vámpirral, Tágra zárt szemek... stb. Mondjuk én se vagyok rajongója, de a neve ritkán riaszt el egy filmtől ;)

Inkább maga az ember unszimpatikus. Főleg az utóbbi időben mutatott viselkedése alapján. A filmjeiben jól teljesít....de ettől még nem kell szeretnem igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nem kell... mondjuk engem a szinészek mint magánszemélyek nem érdekelnek, föleg, hogy a bulvárlapokat, amikből meg lehet őket ismerni, nem tartom túl hiteles forrásnak... mondjuk Nicole Kidmant a helyébe én biztos nem hagytam volna el Penelopé Cruzért ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább maga az ember unszimpatikus. Főleg az utóbbi időben mutatott viselkedése alapján. A filmjeiben jól teljesít....de ettől még nem kell szeretnem igaz?

Amiket mostanában lehet hallani róla /és kedves kis feleségéről :)/ az engem is megriaszt, pedig én nagyon bírtam/bírom Tomot...

De a filmjeit ettől függetlenü nagyon szeretem, szinte az összeset. Persze neki is voltak melléfogásai! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Black Sheep (az egyik az I.P.C.-nél készített utolsó munkáim közül). Story nagyon röviden: Új-Zélandon megvadulnaka a birkák! :yes: Make-Up: I.P.C.; birkák és egyébb bábok: WETA.

 

6171_article.jpg

 

NZBLACKSHEEPUPDATENEWS2.jpg

 

 

 

 

Plusz végre hivatalos bejelentés!!!!:yes:;)

 

Az első melóm a WETA Workshop-nál a 30 Days of Night vámpírjai lesznek! ;) Aki Comics junkie az tudja mi ez aki nem annak: Alaszka északi részén egy kisvárosban egy hónapos sötétség köszönt be. A vámpírok pedig megszállják a várost! A remek Hard Candy-t rendező David Slade készíti.

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.