Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jön a Szárnyas fejvadász Special Edition-ja kiegészitett jelenetekkel, egy-két új CGI effekttel és hasonlókkal... 'Final Cut' alcimmel fog kijönni, és év végén jön egy több lemezes DVD kiadás, amin rajta lesz az eredeti mozi verzió, a rendezői változat, az új Special Edition valamint egy bővitett nemzetközi mozi-változat is (forrás: dvdextra).

 

Asszem az SW-nek van mit behoznia :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön a Szárnyas fejvadász Special Edition-ja kiegészitett jelenetekkel, egy-két új CGI effekttel és hasonlókkal... 'Final Cut' alcimmel fog kijönni, és év végén jön egy több lemezes DVD kiadás, amin rajta lesz az eredeti mozi verzió, a rendezői változat, az új Special Edition valamint egy bővitett nemzetközi mozi-változat is (forrás: dvdextra).

 

Asszem az SW-nek van mit behoznia :yes:

Imádddoooooomm! BLADE RUNNER RLZ!!!

De a könyv jobb! Olvassa el mindenki!

Philip K. Dick - Álmodnak e az androidok elektronikus bárányokkal

 

Priest:Gratula a munkához!!! ;)

 

Itt pedig egy kis CGI test a leendő Transformers filmből! Meg sem közelíti a macskákat! :yes:

 

http://www.blackfilm.com/i3/movies/t/trans...est/cgitest.mov

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nálunk is kijön valamilyen formában újra DVD-n. Anno lemaradtam róla és csak az eredeti VHS van meg, ami viszont már rongyosra van nézve  :yes:

Nekem megvan DVD-n, de nagyon puritán kiadás, szóval nem sokról maradtál le. A képminőség is elég gyenge.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg az X-Men 3-at. Jó kis film, jobban tetszett az első két résznél. Látványos, akciódús, van mondanivalója is, fordulat (ilyen mnég a stáblista utánra is maradt, szóval föl ne álljatok a moziban - vagy a gép elől - míg az le nem megy). És kihalt az első rész óta nekem annyira unszinpatikus figura is az első húsz percben (a nevét nem árulom el, aki megnézi, tudni fogja, kiről van szó) :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg az X-Men 3-at. Jó kis film, jobban tetszett az első két résznél. Látványos, akciódús, van mondanivalója is, fordulat (ilyen mnég a stáblista utánra is maradt, szóval föl ne álljatok a moziban - vagy a gép elől - míg az le nem megy). És kihalt az első rész óta nekem annyira unszinpatikus figura is az első húsz percben (a nevét nem árulom el, aki megnézi, tudni fogja, kiről van szó) :clap:

Erre a stáblistás dologra más is figyelmeztetett már, és közölték, hogy fontos megnézni. Már csak egy nap, és én is látni fogom :)

Azért leszűkíti a kört, ha már az első részben is szerepelt az unszimpi illető :D Ötletem van rá.

 

Más.

Másfél hónapja vártam arra, hogy tegnap este 9-kor az HBO-n legyen a Titkos ajtó feliratos változata. Erre nem elfelejtettem? Majdnem tíz óra volt, mire feleszméltem :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-men 3: Kellemes meglepetés. Pedig volt egy-két rossz előjel: lelépett rendező, megkurtitott játékidő, rossz kritikák... de aki egy kellemes nyári mozira vágyik nyugodtan nézze meg. Megkockáztatom, hogy jobb mint az elöző kettő.

 

Ultraviolet: A rendező első filmje, az Equilibrium nagyon bejött, de ez az új filmje bűn-rossz. Agyon effektezett szemét...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön a Szárnyas fejvadász Special Edition-ja kiegészitett jelenetekkel, egy-két új CGI effekttel és hasonlókkal... 'Final Cut' alcimmel fog kijönni, és év végén jön egy több lemezes DVD kiadás, amin rajta lesz az eredeti mozi verzió, a rendezői változat, az új Special Edition valamint egy bővitett nemzetközi mozi-változat is (forrás: dvdextra).

 

Asszem az SW-nek van mit behoznia :)

Na az egyik kedvencem, már vártam, a többi nagy kedvenc már megvan DVD-n, nincs olyan sok :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is láttam az X-men 3-at. Egyáltalán nem tartom rosszabb filmnek az előző kettőnél. Pörgős, látványos, nagyon szórakoztató film. A zene külön jó volt.

Volt néhány durván közhelyes, sőt kicsit közröhejes mondat, de ennyi egy ilyesmi filmnek talán megbocsátható :) Megvártam a végét is, és pislogtam először nagyokat a poénon, pedig ki lehetett volna találni előre, ha az ember erre koncentrál és nem a látványvilágra figyel.

SPOILER ON

Szegény Magneto, jó kis büntetése lett :) Megsajnáltam a figurát. Talán őt a legjobban a filmből. Vadócról meg tudtam, hogy mit fog tenni. Egvébként más ötletem volt arra, hogy lehetne elintézni Jeant, de nem lett volna könnyű kivitelezni. De a filmes megoldás is jó.

SPOILER OFF

Dzséjt, az halódott meg, akire gondoltam. Nekem sem volt valami szimpi szereplő, de némileg sajnáltam, hogy úgy halt meg, ahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végső meglepi utólag tényleg könnyen kiszámítható, de az adott pillanatban egyáltalán nem számoltam a lehetőséggel.

SPOILER

Jelöld ki, ha olvasni akarod.

Jean megölését én is máshogy képzeltem el, mivel arra gondoltam, hogy majd valahogy a mutánsgyógyító mutánst viszik a közelébe, de belegondolva, esélye se lett volna. Vagy még felmerült bennem, hogy Vadóc megérinti és akkor ő fogja valahogy legyűrni. Vadóc helyében én is lemondtam volna az erőmről, neki nagyon xar jutott. Magnetót meg nem sajnálom, illetve sajnáltam, mikor megkapta a büntit (azért megkora poén már így legyakni a főgonoszt, ez eredeti húzás volt), de az utolsó snitt után nem kellett már sajnálnom :)

SPOILER OFF

Én őt egyáltalán nem sajnáltam, pláne, mert unszimpibb volt, mint valaha.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma megnéztem másodszorra is. Elsőre angolul, ma meg szinkronosan.

Nekem tetszik. Főleg a vége. Ennek is legalább van mondanivalója. Nem írok hosszabban mert szinte mindent leírtak előttem már. Most már csak arra vagyok kívánci ki lesz a főgonosz a 4ben. :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig azt hittem, hogy csak trilógia lesz.

Egy darabig biztos, hogy nem folytatják. A stúdiónak túl drága ez a casting (nem volt annyi eszük, hogy előre leszerződtessék őket mondjuk 10 filmre), ezért is varrták el a szálakat a harmadik részben.

 

Szerintem, ha készülnek majd még X-Men filmek, azokat egy új stúdió készíti majd, és valószínűleg az eddigi három film figyelembevétele nélkül - mivel a harmadik résznek nem sok köze van a képregényekhez (ezért is van kiakadva a filmre sok X-fan).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, kicsit filmeztem tegnap.

 

Délelőtt

X-men 3: érdekes a dolog. Ez az a trilógia, aminek mindhárom darabja ugyanolyan érzést keltett bennem. Mindhárom ugyanazon a szinten van nálam. Viszont mindhárom csak közepes. Nem érzem szükségét az elemzésnek. 10/4.

 

Délután

King Kong: megmondom őszintén (sokan talán tudják) PJ nem a szívem csücske. Viszont be kell valljam, kicsit felpörgetve ültem le a film elé, már izgatottan vártam, hogy láthassam.

Sokan kritizálták az első órát. Nekem tetszett az, hogy foglalkoznak a karakterek hátterével, szépen felvezetve a dolgokat. A látványvilág is rendben volt, nincs rá panasz. A hangok szépen pozicionáltak és ütnek, legalábbis az otthoni rendszeren. A szereplőkkel sem volt gondom. Viszont mégsem tudja elérni igazán a lényeget: a lebilincselő hatást.

A probléma oka szerintem az arányoknál keresendő. Mint írtam, önmagában érdekes volt az első óra, és fontos információkat adott, de túl hosszú volt. A látványos jeleneteknél is ez a probléma: túl sok, és túl sok a kamu.

A jégtáncos jelenet is itt csúszik el. Milyen ironikus. :rock:

A Kong és Watts közötti érzelmi kapocs is túlzásba vitt. Nem rossz az ötlet, hogy ilyen mély érzések alakulnak ki egy nő és egy ember/állat/szörny között. De nem volt meg előtte a kellő alap.

Amúgy egy nagyon jó úton ment végig PJ, csak nem egészen jól. Ha az arányokat jobban megtalálja, biztos jobban működik a film.

Összességében tetszett, nem rossz film. 10/7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: (ez a feketével írás jó ötlet, már el is felejtettem, hogy ez is megoldás ilyenkor)

Az első variációd jutott eszembe a filmnézés közben, de aztán arra jutottam, hogy elég nehéz lenne kivitelezni, mert hogy jut a csaj közelébe a fiú? Bárki segítene neki, elvesztené a mutáns tulajdonságait, és akkor kész, vége. Ő maga meg nem biztos, hogy egyedül a közelébe tudna jutni. Vadócra nem is gondoltam, mert akkor ő nem volt ott, elment "kigyógyítani" magát. Ha meg egyszerűen megjelenik ott, mint aki meggondolta magát, az nekem hiteltelen lett volna. Végül is jó volt így a befejezés. Pont az utolsó snitt volt, ami a sajnálatot hozta nálam Magneto esetén. Ez volt az a jelenet, amikor belegondoltam, hogy milyen érzés lehet elveszteni valamit, ami olyan fontos volt számunkra. Nála ez mindennél nagyobb tragédia, rosszabb a halálnál, de azért megérdemelt valamilyen büntetést. És tényleg nagy poén, az egész X-men széria legjobbja :|

 

Hát, a film alatt nem jutott eszembe, hogy a végső poénon filózzak :|

 

Az ikon azért látszik :rock:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, kicsit filmeztem tegnap.

 

Délelőtt

X-men 3: érdekes a dolog. Ez az a trilógia, aminek mindhárom darabja ugyanolyan érzést keltett bennem. Mindhárom ugyanazon a szinten van nálam. Viszont mindhárom csak közepes. Nem érzem szükségét az elemzésnek. 10/4.

 

Délután

King Kong: megmondom őszintén (sokan talán tudják) PJ nem a szívem csücske. Viszont be kell valljam, kicsit felpörgetve ültem le a film elé, már izgatottan vártam, hogy láthassam.

Sokan kritizálták az első órát. Nekem tetszett az, hogy foglalkoznak a karakterek hátterével, szépen felvezetve a dolgokat. A látványvilág is rendben volt, nincs rá panasz. A hangok szépen pozicionáltak és ütnek, legalábbis az otthoni rendszeren. A szereplőkkel sem volt gondom. Viszont mégsem tudja elérni igazán a lényeget: a lebilincselő hatást.

A probléma oka szerintem az arányoknál keresendő. Mint írtam, önmagában érdekes volt az első óra, és fontos információkat adott, de túl hosszú volt. A látványos jeleneteknél is ez a probléma: túl sok, és túl sok a kamu.

A jégtáncos jelenet is itt csúszik el. Milyen ironikus. :rock:

A Kong és Watts közötti érzelmi kapocs is túlzásba vitt. Nem rossz az ötlet, hogy ilyen mély érzések alakulnak ki egy nő és egy ember/állat/szörny között. De nem volt meg előtte a kellő alap.

Amúgy egy nagyon jó úton ment végig PJ, csak nem egészen jól. Ha az arányokat jobban megtalálja, biztos jobban működik a film.

Összességében tetszett, nem rossz film. 10/7

Lada! Kicsit meglepetten olvasom véleményed a Kongról... Szerintem bármelyik GYU kenterbe veri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW szerintem így teljes, kár lenne folytatni. :rock: Egy kerek egész történet.

Tudod ez egy érdekes dolog.

Én két vélemény között vívódok általában.

Az SW szerintem is kerek egész, és úgy jó ahogy van.

Nekem nagyon tetszik az egész történet így egyben.

És ha hozzátennénk vagy elvennénk belőle, az már nem lenne az igazi.

 

De az énem másik része meg úgy szeretne új sw-s sztorikat nézni moziban!!!!!!!!!!

NEm muszáj annak folytatásnak lennie, játszódhatna mondjuk a Kotor idejében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada! Kicsit meglepetten olvasom véleményed a Kongról... Szerintem bármelyik GYU kenterbe veri.

Nekem kimondottan tetszett a King Kong :rock: Végig le tudott kötni. Ezzel szemben a GYU néha totál giccshalmazba ment át. Főleg a harmadik rész. Sívár párbeszédek..ésatöbbi. Nem nagyon akarom részletezni.

A Kongtól azt kaptam amit elvártam. Izgalmas szórakoztató kalandfilm. Se több, se kevesebb. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.