Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Meglepődtem volna én is ha akkora városban mint Miskolc nem adják. Jake, nézd meg te is ezen a héten. Ma is egy csomószor ezen járt az eszem. Már a rádióban is reklámozzák.

Én is bele-bele nézek néha, mert annyira jó. :) Tuti BD vevős, rég vártam már ilyen jó kis akciófilmre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is lefoglaltam a helyem péntek 18:00-ra :D

 

 

Na ennek örülök. Akkor este megvitatjuk, merthogy baromi sok katonai kérdésem lesz utána hozzád az biztos. :D Feljövünk hozzám egy haverral utána, sör már addig behűtve és megbeszéljük a filmet. :D

 

Ody: Ne csigázz. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasd el Aeon Flux kritikáját. 10/4. :D Már egyértelműen 10/10 -es film, ne hallgass senkire. :)

 

A moziig semmit. Bár sosem érdekelt senki véleménye(illetve keveseké). Ha nekem tetszett egy trailer alapján egy film, a Jóisten is mondhatta hogy rossz, nem érdekelt :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Daredevil film a pletykák szerint a Frank Miller által írt Born Again történetre épülne, mely 1986-ban, a Daredevil-képregénysorozat 227-233. számában volt olvasható. A történet szerint Daredevil egyik nemezise, a Vezér rájön a szuperhős személyazonosságára és elkezdi szisztematikusan tönkretenni annak életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasd el Aeon Flux kritikáját. 10/4. :D Már egyértelműen 10/10 -es film, ne hallgass senkire. :)

Elolvastam, hogy a rosseb enné meg! :D De ha tényleg ilyen a film mint írja akkor pozitívan fogok csalódni :D A hozzászólásokat kihagytam viszont mielőtt spoilerbe ütköznék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Tegnap derült ki, hogy David Slade lesz a Fenegyerek (DareDevil) reboot rendezője, az új változat teljesen figyelmen kívül hagyja a 2003-as verzióban történt eseményeket. Ben Affleck biztosan nem tér vissza, Slade-nek viszont van egy jelöltje a főszerepre: Robert Pattinson. A rendező és a színész az Alkonyat (Twilight) harmadik részén, a Napfogyatkozáson (Eclipse) dolgozott együtt és Slade minden bizonnyal teljesen meg volt elégedve Pattinsonnal. Ez még nem jelenti azt, hogy ő lesz a vak igazságosztó, a stúdiónak is biztosan megvannak a saját jelöltjei."

 

Őt inkább ne, van nála alkalmasabb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam, hogy a rosseb enné meg! :D De ha tényleg ilyen a film mint írja akkor pozitívan fogok csalódni :D A hozzászólásokat kihagytam viszont mielőtt spoilerbe ütköznék.

Nagyon kíváncsi vagyok hogy fog tetszeni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Föld Inváziója: Csata Los Angeles :)

 

 

Hát gyerekek, ha van nagybetűs FPS/TPS élmény, akkor ez az vót. Igazi tech demo ami a hangzást illeti.

Előre leszögezem, hogy remekül elszórakoztatott, ahogy kell, de.......ez nem kimondottan az a Függetlenség Napjás inváziós film, hanem inkább a Skyline és A Sólyom végveszélyben (ez bejött) keveréke. Látszik a minimalista pénzkeret úgy a közvetlen szereplők létszámán mind a helyszínek révén, de elvégre teljesítik a címben leirtakat. Los Angelesben vagyunk, semmi több. Mondjuk nekem bejött a Skyline is, ergó nem húztam a szám, főleg lásd az első mondatom :D Oks, legyen az első két mondatom. ;)

Aki utálja a kliséket, kutyát, gyereket, síró gyereket, pityergő gyereket, aggódó anyukát, kétségbeesett anyukát, pátoszos katonát, hős katonát ésatöbbi az messze kerülje el, vagy álljon be Aeon Flux mögé. :P

Ez a film nem vált meg semmit, újat se hozott, de úgy Istenesen örömlány f*szán kikapcsolt két órára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ugye, hogy ugye? :D

 

 

Nagyon bejött az akció kezdete. A kutyával poénkodnak, aztán egyszer csak szétlőnek az UFO -k mindent. :) az is tök jó, hogy a film elején a háttérben hallható TV adásokból tudhatjuk meg az infókat. :) Szóval igazi szórakoztató mozi ez. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jaja, jó volt, hogy valamennyi infót elcsöpögtettek és nagyon nem is erőltették, hogy az a tudós aki néha megszólalt, hogy mennyire is képben van. Egy fenét. Találgattak ők is. :) Kicsit olyasmi volt így mint a Cloverfieldben. Ott se tudtunk meg semmit lényegében a szörnyről hanem találgatások merültek fel csupán.

Amit még nem említettem az viszont a zene ami szerintem marha jó lett. Remekül kiegészítette a jeleneteket. Ha teheded nézd meg moziban is :P:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jaja, jó volt, hogy valamennyi infót elcsöpögtettek és nagyon nem is erőltették, hogy az a tudós aki néha megszólalt, hogy mennyire is képben van. Egy fenét. Találgattak ők is. :) Kicsit olyasmi volt így mint a Cloverfieldben. Ott se tudtunk meg semmit lényegében a szörnyről hanem találgatások merültek fel csupán.

Amit még nem említettem az viszont a zene ami szerintem marha jó lett. Remekül kiegészítette a jeleneteket. Ha teheded nézd meg moziban is :P:D

 

 

 

Majd megnézem a házimozimban. :P Bár lehet, hogy nem tudok addig várni. :P A zene nekem is bejött, töklétesen kiegészítette a cselekményt. A csaták végig jók voltak, de a legvégső volt talán a legkeményebb. Az mit szólhatott moziban. :cool: Volt néhány giccses szöveg, de nem zavart. :) Észrevetted, hogy amikor egy Alien megsérült, a társai ugyanúgy elhúzták a tűzvonalból mint az emberek a sajátjaikat? :hmm:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Majd megnézem a házimozimban. :P Bár lehet, hogy nem tudok addig várni. :P A zene nekem is bejött, töklétesen kiegészítette a cselekményt. A csaták végig jók voltak, de a legvégső volt talán a legkeményebb. Az mit szólhatott moziban. :cool: Volt néhány giccses szöveg, de nem zavart. :) Észrevetted, hogy amikor egy Alien megsérült, a társai ugyanúgy elhúzták a tűzvonalból mint az emberek a sajátjaikat? :hmm:

 

 

Amikor le akarták szedni a központi hajók az nagyon durván ütött azon a hangerőn :)

Jaja, észrevettem és az is jó volt amikor a két katona azon tanakodott, hogy azok is csak egyszerű katonák lehetnek vajon mint ők, akik parancsot teljesítenek. :) Jöhetne a folytatás, pl más nemzetek részéről. :) Érdekes lenne összevetni a többi alakulattal az amcsi tengerészeket. Mondjuk Frenkiet az már nem nagyon érdekelné :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amikor le akarták szedni a központi hajók az nagyon durván ütött azon a hangerőn :)

Jaja, észrevettem és az is jó volt amikor a két katona azon tanakodott, hogy azok is csak egyszerű katonák lehetnek vajon mint ők, akik parancsot teljesítenek. :) Jöhetne a folytatás, pl más nemzetek részéről. :) Érdekes lenne összevetni a többi alakulattal az amcsi tengerészeket. Mondjuk Frenkiet az már nem nagyon érdekelné :lol:

 

 

 

Én megnézném simán! Féltem kicsit a végétől, de azt is tök jól oldották meg. A csatét megnyerték, de már indultak is az újabb ütközetbe. A végén a beszólás oltári volt: "Los Angeles visszafoglalva" :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én megnézném simán! Féltem kicsit a végétől, de azt is tök jól oldották meg. A csatét megnyerték, de már indultak is az újabb ütközetbe. A végén a beszólás oltári volt: "Los Angeles visszafoglalva" :D

 

Olyan volt mint a Terminator Salvation vége :D Mondjuk van elég abból a központi hajóból jópár még a Földön. És az is meglehet, hogy ez csak valami előőrs volt.

Viszont eszembe jutott még valami. Totál nem értem, hogy mi szükség volt az előzetesekben a '42-es UFO esetre való utalás és az az után következőkére. Ettől azért én többet vártam. :S

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Olyan volt mint a Terminator Salvation vége :D Mondjuk van elég abból a központi hajóból jópár még a Földön. És az is meglehet, hogy ez csak valami előőrs volt.

Viszont eszembe jutott még valami. Totál nem értem, hogy mi szükség volt az előzetesekben a '42-es UFO esetre való utalás és az az után következőkére. Ettől azért én többet vártam. :S

 

 

 

 

Szerintem azoknak nincs jelentőségük. Csak hatásvadászat volt. :) Szerintem ezek csak épp erre jártak, aztán úgy gondolták az első vizsgálat után, hogy ledarálhatóak vagyunk és nem ütköznek majd leküzdhetetlen ellenállásba. Nekem tetszett ez a koncepció. Nem voltak terveik millió éve, nem lőtték ki a műholdakat...egyszerűen csak lejöttek irtani. :D Ütős volt amikor Nantz az idegent boncolja. :cool: És végre túlélt Rodriguez kisasszony egy akció filmet!!! :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Megnézted elöttem? Ki vagy rúgva. :D Hú, de messze van még a holnap este.

Hát ez az. Szerintem holnap délután már pörögni fogok. :)

Mondjuk ez a Skyline hasonlat kicsit aggaszt, de mivel az ötletet eleve a B:LA-tól lopták, annyira nem meglepő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem azoknak nincs jelentőségük. Csak hatásvadászat volt. :) Szerintem ezek csak épp erre jártak, aztán úgy gondolták az első vizsgálat után, hogy ledarálhatóak vagyunk és nem ütköznek majd leküzdhetetlen ellenállásba. Nekem tetszett ez a koncepció. Nem voltak terveik millió éve, nem lőtték ki a műholdakat...egyszerűen csak lejöttek irtani. :D Ütős volt amikor Nantz az idegent boncolja. :cool: És végre túlélt Rodriguez kisasszony egy akció filmet!!! :lol:

 

Az utolsó mondatod nekem is eszembe jutott a film vége után :lol: :lol: :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az. Szerintem holnap délután már pörögni fogok. :)

Mondjuk ez a Skyline hasonlat kicsit aggaszt, de mivel az ötletet eleve a B:LA-tól lopták, annyira nem meglepő :D

Ne aggasszon. :P Itt legalább vannak katonák is :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az. Szerintem holnap délután már pörögni fogok. :)

Mondjuk ez a Skyline hasonlat kicsit aggaszt, de mivel az ötletet eleve a B:LA-tól lopták, annyira nem meglepő :D

 

 

Nem kell hogy aggasszon. Amíg nem látom tőlem azt írnak amit akarnak. A vélemény úgyis szubjektív. Amit meg Oldie felsorolt(klisék) pont azért lesz jó. Hisz egy gyerek háborúban sír nem? Az anyuka meg aggódik a valóságban is nem? Akkor mitől is klisék ezek kérdezném Oldie-tól?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök Oldie hogy kiválóan szórakoztál!

Már csak abban bízom hogy olyan többször nézős darab lesz, amit a családdal akár karácsony este is megnézhetünk mint a Függetlenség Napját, ahol a hős mezőgazdasági gép pilóta halálát mindenki megkönnyezi (hát igazi családi film, nekünk itt mind bejön )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell hogy aggasszon. Amíg nem látom tőlem azt írnak amit akarnak. A vélemény úgyis szubjektív. Amit meg Oldie felsorolt(klisék) pont azért lesz jó. Hisz egy gyerek háborúban sír nem? Az anyuka meg aggódik a valóságban is nem? Akkor mitől is klisék ezek kérdezném Oldie-tól?

Azért klisék mert minden ilyen filmben benne vannak. Másrészről meg ezektől van életszaga az egésznek, mivel való életben is előfordulhatnak ilyenek. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell hogy aggasszon.

Nagyjából annyira aggaszt, mint egy tőzsdeügynök halála, hisz már a trailer garantálta, hogy jobb lesz a Skyline-nál. Legalábbis az a szép nagy jelenet a parton, meg a reptéren, az elég, hogy elhitesse: nem csak öt ember és három katona él a Föld nevű bolygón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök Oldie hogy kiválóan szórakoztál!

Már csak abban bízom hogy olyan többször nézős darab lesz, amit a családdal akár karácsony este is megnézhetünk mint a Függetlenség Napját, ahol a hős mezőgazdasági gép pilóta halálát mindenki megkönnyezi (hát igazi családi film, nekünk itt mind bejön )

Ööö...na ilyet ne várj. Mint mondtam a Függetlenség Napja pont nem az a film melyhez ezt hasonlítani kéne. ;) Teljesen más a koncepció és a kivitelezés. Az ID4 egy több helyszínes, felosztott mű, ez meg olyan mint a Skyline inkább. Nincs Fehér Ház, Lakókocsi telep ésatöbbi. Van Los Angeles utcakép, pár snitt a bázisról. De ezektől függetlenül tutti többszörnézős :D Dara végig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért klisék mert minden ilyen filmben benne vannak. Másrészről meg ezektől van életszaga az egésznek, mivel való életben is előfordulhatnak ilyenek. ;)

Pontosan. egyébként nem kell izgulni, be fog jönni nektek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.