Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Tavaly a forgatókönyvírónak járót adta át (ott az kapta, akinek nagyon drukkoltam :) )

 

Egyébként írtam a Filmesbe is, mert a díjátadó jó része nem SW vonatkozású.

 

Most jön a zenei rész, drukk JW-nek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oscar történelem első rap dala megy. BP szerint. Akkor Eminem milyen műfajú dalért kapott filmdal Oscart? :) Világosítson fel valaki, mert úgy látszik, ehhez már nem értek. Vagy az nem rap volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy 2 másodpercenként Jack Nicholson-ra ment a kamera :D

Egyébként a Crash nyerte a legjobb film díjat, mindenki meg volt róla győződve hogy a meleg cowboyos film nyer.Szerencsére nem - félreértés ne essék, nincs bajom a melegekkel.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Empire tényleg tudhat valamit, mert náluk szerepel az olvasói listán a Crash, de a többi Oscar jelölt nem :D

 

Nicholson már kövület az Oscaron :) Nem is tudom, mi lesz a díjkiosztóval nélküle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól aludtam az éjjel, nem pazaroltam az időmet az amcsik öntömjénezésére. :) Persze van véleményem. Lucasék nem hiába nem járnak az Oscar átadóra. Példának okáért már a 2000-es cuccra se ment el senki, pedig ott sok kategóriában jelölték a TPM-et. Egyszerűen tudják, hogy nem kapnak semmit. Szerintem Lucas akármilyen filmet is fog készíteni a jövőben, nem fog Oscart kapni. Szinte az egyetlen filmrendező, aki letudta győzni a filmstúdiókat, talán még Spielberg tartozik ebbe a körbe. Az is köztudott, hogy utálja buliwúdot.

 

Az egyetlen értékelhető momentum a Crash győzelme, de félek ennek is csak azért adták, hogy megmutassák milyen nagy antirasszisták...

 

Ami mellett viszont nem mehetek el szó nélkül, az a King Kong három, ismétlem....HÁROM OSCAR DÍJA!! Igazi agyatlan, értelemetlen szarkupac! Az zavar ebben a legjobban, hogy Lucast az új trilógia kapcsán mindig azzal nyösztették az "okosok", hogy gyenge a forgatókönyv, és rajzfilmszerű az egész. És akkor a KK-nak adnak három Oscart??? Nincs forgatókönyv, ráadásul néhány effekt a Pom Pom meséi szintjén mozog. Sajnos nem bukott nagyott a pénztáraknál, csak kicsit (a gyártási költséget adták volna inkább a szegényeknek). Egy szó mint száz ez a film annyira a ROTS alatt áll, hogy talán nem is látni. Nálam három "év legrosszabb" díjat is kaphatna:

- legrosszabb női főszereplő (Naomi Watts kapa fogaival és gyakorlatilag zéró színészi képességével megérdemelten viszi el a pálmát)

- legrosszabb forgatókönyv (ebben az esetben nem is lehet arról beszélni ami nincs)

- legrosszabb rendezés (PJ biztos addig kavarta a fekáliát, amíg maga se tudta hol van és mit csinál)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.