Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Alapítsunk!

 

Azért az érdekes, hogy az ilyen szavazós díjaknál milyen sokszor az SW nyer...biztos van olyan is amelyiken nem, de azokról én nem hallottam :) és nem is fogok :)

Érdekes, hogy a közönség díjakat általában megnyeri. Az Xpress-es elsőség különösen érdekes. Nem hittem volna, hogy megnyeri. Szerencsére Bomarr az utolsó pillanatban beszavazott egy tízest a filmnek, lehet, hogy éppen ezzel nyert. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a közönség díjakat általában megnyeri. Az Xpress-es elsőség különösen érdekes. Nem hittem volna, hogy megnyeri. Szerencsére Bomarr az utolsó pillanatban beszavazott egy tízest a filmnek, lehet, hogy éppen ezzel nyert. :)

Én szinte biztos vagyok ebben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P:P:?

 

A Ray egyébként a Ray Charles életéről szóló film, amiért tavaly Jamie Foxx főszereplő Oscart kapott (a film is jelölt volt a legjobb film kategóriában). Jó film volt, de nekem egy-két eredeti RC számon kívül nem volt semmi kiemelkedő a filmben.

Ez van, mit tudunk tenni :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Várható volt a sok jelölés, no de ennyi?? :lol: Remélem sok díjat besöpör majd. Ami pedig a rendezést illeti, Lucas ezúttal mérföldeket vert Jacksonra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucast az elnök is kitüntette:

 

"A filmiparban használt vizuális effektusok technológiájának három évtizednyi innovációjáért az amerikai elnök a National Medal of Technology elismeréssel tüntette ki George Lucast és az Industrial Light & Magicet.

A Fehér Házban tartott hétfői ceremónián George Bush azzal méltatta a filmipar mágusait, hogy munkájukkal számos fiatal érdeklődését fordították a tudomány és a matematika irányába.

Lucas, aki saját elmondása szerint örömmel vette át a kitüntetést, az újságírók politikára vonatkozó kérdéseire csak diplomatikusan válaszolt: "Tartottam a számat. Megígértem a PR-osaimnak, hogy így teszek."

Plokoom" SW.HU/HIREK

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várható volt a sok jelölés, no de ennyi?? :lol: Remélem sok díjat besöpör majd. Ami pedig a rendezést illeti, Lucas ezúttal mérföldeket vert Jacksonra.

Az hétszentség, hogy lepipálta Jacksont, aki az ollóval mintha köszönő viszonyba se lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten a BAFTA díjátadón a King Kong vitte a speciális effektek díját, és a Narnia a legjobb smink díját, így valószínűleg a Narnia lesz veszélyes az Oscaron az epIII-ra.

A BAFTA-n nem is volt jelölve a ROTS. KK no comment....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A brit 'Empire' magazin talán az egyik legjobb mozis újság. És igy az év elején ők is osztogatják a maguk dijait. Egyelöre csak a jelöltek ismertek, akiket az olvasók szavazatai alapján választanak be. Az ep.3 a következő jelöléseket kapta:

 

-Az év jelenete (Darth Vader születése)

 

-A legjobb sci-fi/fantasy

 

-A legjobb film

 

Mivel összesen van 11 dij, ráadásul ezek között akad olyan, mint a 'legjobb vigjáték' vagy 'legjobb angol film' illetve a 'legjobb thriller'... igy ez a 3 jelölés szépnek mondható. Kiváncsian várom a dijátadót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.