Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Ez mondjuk igaz.... ha nekem valaki azt mondja a bemutató elött, hogy az év 6-dik legkedveltebb filmje a kritikusok körében az új SW lesz, kiröhögtem volna :) És innentől az idő az SW-nek dolgozik szerintem :)

 

Szerintem is! Pl. az imdb-n már annyian szavaztak rá, mint az SWII-re három és fél év alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azon gondolkodtam, ha mondjuk a vágást jelölnék akkor még én rajongó létemre is azt mondanám az a díj hiteltelen.

 

Miért lenne hiteltelen? Én örülnék neki. Gondolj az order 66-ra...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megkerült az a fránya Arany-málna díjjelölés is. Star Wars ep3 a legrosszabb mellékszereplő, Hayden Christensen Darth Vader szerepében. Ezek megvesztek? Ha már csak hagyomány miatt jelölgetnek SW-t, akkor is találhattak volna értelmesebb jelöltet. Pont Chrytensen? Miért nem mindjárt McDiarmid?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát, már az antidíjak sem megbízhatók?megjelent lelki szemeim előtt egy aranymálna díjkiosztó, amint a díjazott felmegy a színpadra, átveszi a málnát majd beszédet tart :D, érdekes lenne egy ilyen díjátadó.

Nézzük a pozitív oldalát :) nyilvánvaló, hogy elsősorban nem Hayden az oka a jelölésnek, hanem a szerep. Amennyire nagy szerep annyira hálátlan is. Egy ilyen ikonikus karakterhez nehéz mindenki szemében felnőni, vagy annak megfelelni, az lehet az oka, hogy sokan másképp képzelték el ifjú Vadert.

Féltékenység is lehet az oka. :P Egy rajongó inkább örül annak ha nagy hatása van egy karakternek, ördögi csavar van a szerepben, amit egyesek nehezen emésztenek meg...vagy pozitív értelemben kiakadnak rajta, mint én :D .

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát, már az antidíjak sem megbízhatók?megjelent lelki szemeim előtt egy aranymálna díjkiosztó, amint a díjazott felmegy a színpadra, átveszi a málnát majd beszédet tart :), érdekes lenne egy ilyen díjátadó.

Pedig Halle Berry átvette a Macskanőért és óriási műsírógörcsöt színészkedett a meghatottságtól.

 

Hát engem azért meg tudtak lepni. Ha valami amiben nem számítottam az a Make-up.

Nem jött be a tippem aminek örülök, legalább lesz miért drukkolni. Érdekesek a versenytársak a Cinderella Man megint egy boxolós film, ami nálam szóba sem jöhetne és össze sem lehet hasonlítani az ep3 munkájával. Narnia meg narnia, szerintem kapunk egy búcsúdíjat.

 

Ha jól veszem észre a technikai díjjakban próbálták úgy válogatni, a jelölteket, hogy minden nagy cégből legyen 1. Ha már választaniuk kell, akkor Murrent választották Knoll helyett, hisz ő az elő rekorder.

 

Hangot nem értem biztos botfülem van. Én már megpróbálok az akadémia fejével gondolkodni és sokszor nem sikerül. De azt vettem észre, hogy az utóbbi 10-15 évben az oscar elkötelezi magát egy évben egy eszme mellett (van egy olyan érzésem, hogy idén ez az eszme a tolerancia, és akkor mindenki érti mire gondolok) és aszerint osztogat. Bár lehet, hogy régen is ez volt, mert a Nézhetetlen Annie Hall hogy győzte le az sw-t, a mai napig felfogni nem tudom.

 

Filmzene díj engem még különösen érdekel, ott nem is szokott olyan rossz helyre kerülni a díj. Míg tavaly óriási mezőny volt. (HP3, Finding Neverland, Lemony Snicket, Falu). Addig idén két JW és többiek. Bár a vetélytársakból nem sokat hallottam, biztos, hogy gyengébb a mezőny, mint a tavalyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ne már...ez csak azt jelenti, hogy az SW-vel szemben milyen nagyok az elvárások és hogy most már annyira se érdekel az Oscar mint eddig, a Titanic óta nem nézem és most már arra is tojok, hogy van egyáltalán :)

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugalom szisz, ne izgasd fel magad. :P Amúgy egy vicc az egész... KK négy jelölés? Ugyan mire? A tavalyi év legrosszab filmje volt. Legjobb művészeti rendezés???? :D Kár hogy nincs fetrengős smiley-m. :P Nagyon látszik, hogy csak a pénz mozgatja a díjakat. King Kong majd kap egy Oscart, hiszen olyan szarul teljesített a pénztáraknál, hogy reklámozni kell kicsit. Eddig degradálódott az egész.

 

EDIT: Az aranymálnás idióták pedig csak ennyi szót érdemelnek. :):D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aranymálna szerint Hayden mellékszereplő volt a Sithek bosszújában. :D:):P

Lehet, hogy nem is látták a filmet :D

 

Közben beuszott két másik helyről egy-egy jelölés:

 

-A Japán Akadémia jelölte a filmet a legjobb külföldi film dijára.

-A Jelmez-tervezők Egyesülete a legjobb fantasy filmhez készült jelmezek dijára jelölte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az egy jelölés bejött :D

Viszont a vizuális effektek jelölteken teljesen kiakadtam :)

Narnia igen, SW nem? Hogy milyen világot élünk :)

 

Oscar, más díjátadókkal ellentétben rendesen hanyagolta (főleg a legjobb film kategóriából) Az elszánt diplomatát (már láttam, és a jelölést megérdemelte volna), és A nyughatatlant (még nem láttam, de fogom), mely utóbbi GG-t kapott. Azok pedig nem szoktak kimaradni az Oscar jelöltek közül (film kategóriára gondolok). Még az is lehet, arra gondoltak, hogy azért sem majmolják a többi díjosztót :P

 

Az Annie Hall számomra is nézhetetlen film.

 

Arany málnások vegyenek fel szemüveget.

Már többen is átvették a díjat, nem csak Halle Berry.

 

Gratula Priestnek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem. :P Az a szememben csak egy rossz vicc, ráadásul nem is hivatalos. Olyan mintha én alapítanák egy díjat, és arra verném a nyálam. :D

Alapítsunk!

 

Azért az érdekes, hogy az ilyen szavazós díjaknál milyen sokszor az SW nyer...biztos van olyan is amelyiken nem, de azokról én nem hallottam :) és nem is fogok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.