Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Naomi Watts kapa fogaival és gyakorlatilag zéró színészi képességével megérdemelten viszi el a pálmát

Hehe, attól, hogy kapa foga van, még lehet jó színésznő, és az is... A képességei még csak nem is közelítenek a zéró felé.

 

Azzal viszont egyetértek, hogy a Kong nem érdemelt volna díjat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelem, amikor Lucashoz eljutott a hír, hogy sem hang, sem effektek terén nem jelölték az ep3-at, ahogy a rá jellemző egérkés nevetéssel reagált a dologra. Tudjátok milyen? A doksifilmeken meg az audiokommentárokon sokszor hallani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollywood sznobsága már gyomorforgató.

Nem fogják fel, hogy csak a Rots félék miatt nézik az emberek az ilyen díjátadókat. Montázsokban nem is az ő dijjazottaik szerepelnek, hanem az emlékezetes dolgok, amit mindenki ismer.

Régen azért volt érdemes nézni, mert a díjak nem kerülhettek rossz helyre, mondhatni mindegy, hogy ki nyer. De ma ez nemhogy előfordulhat, hanem elő is fordul. Nagyítóval kell keresni azokat amik megérdemlik.

Azért engedhetik meg maguknak a csilligást a luxust, mert vannak olyan filmek amiket le sem tojnak az átadón. Más kontóján sznoboskodnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lucasék nem bojkottálták az eseményt, egyszerűen annyira tojnak rá hogy az sem tudták hogy tegnap van :) mint ahogy én sem. A Titanic óta nem érdekel, bár ha a Crash kapta a díjat, annak örülök, az jó film... :D AZ EP3-mon kívül egy jó amcsi filmet láttam 2005-ben és az a Crash volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, attól, hogy kapa foga van, még lehet jó színésznő, és az is... A képességei még csak nem is közelítenek a zéró felé.

 

Azzal viszont egyetértek, hogy a Kong nem érdemelt volna díjat.

Kedves yodamester megnyutatlak, ha Watts kisasszony jól játszott volna, nem a fogaival lennék elfoglalva... Persze biztos jó színésznő amúgy, csak ebben volt kritikán aluli. Mentségére legyen mondva, csak a címszereplő érdemelt említést, minden más vérciki volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérte fent maradni Karrde? Mi értelme van ennek? :) Ennyire érdekel az amerikai filmipar?

Egy évben csak egyszer van, akkor kibírom :) Azt is csak másodszor, mert amíg az HBO-n volt a közvetítés, nem volt HBO-nk, amióta van, átkerült az RTL-re ;)

Inkább a filmek érdekelnek, nem a filmipar. Még mindig vannak kedvencek, akiknek szurkolhatok, és kissé naív módon meg is teszem :) Még nem vagyok kiábrándulva. A körítéssel nem törődöm. Nem voltak rosszak a filmek, néhány kategóriában nem volt olyan pocsék a felhozatal. Már amennyire én látom kívülről egyszerű mezei filmszeretőként :)

Néhány viszont nagyon is elkeserített :)

A King Kongot nem láttam, nem tudok sokat hozzáfűzni, de azt meg kell, hogy mondjam, a díjazottak többsége (akiket felismertem) dolgozott A Gyűrűk Urán, és ott profi munkát végeztek. Annyira rossz csak nem lehetett a munkájuk, még ha a ROTS messze körözi őket, akkor sem. Na majdcsak megnézem egyszer én is a Kongot, és akkor majd megmondom, hogy milyennek találtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze biztos jó színésznő amúgy, csak ebben volt kritikán aluli.

Naomi Wattsnak biztos nem ment ez a szerep, vagy pedig rosszul volt rendezve. Mert már láttam őt jó szerepben. Ez nem az ő filmje volt. Továbbiakat majd ha láttam a filmet ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves yodamester megnyutatlak, ha Watts kisasszony jól játszott volna, nem a fogaival lennék elfoglalva... Persze biztos jó színésznő amúgy, csak ebben volt kritikán aluli. Mentségére legyen mondva, csak a címszereplő érdemelt említést, minden más vérciki volt.

Mulholland Drive, 21 Gramm. Nézd meg ezekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglesz. Főleg a Mulholland érdekel.

Az engem is érdekel, a 21 grammot láttam, és tetszett. Megérne még egy nézést. Mostanában adják az HBO-n (tudom, nincs, csak írtam).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira szánalmasan primitiv az egész a lefizetett bagázzsal eggyütt, hogy már csak röhögök rajta.Az EP3-nak fényévekkel jobb képe van erre a King Kong kapja.

Én a buzifilmre esküdtem, hogy az lesz a nyerő de nem.Reklámozzák még csak a buzikat.Már nem lesz olyan film amire egy gyermekes család elmehet.Ezeknek az a jó film ha négerek zsidók vagy buzik vannak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne egy díj direkt SW rajongóktól. Mondjuk a hat film összevetése. Teszem azt melyikben volt a legjobb (mellék)színészi/színésznői teljesítmény (bár asszem Han Solo überelné Palpi) látvány, hang... jelmez, leghatásosabb mondat, ilyesmi. SWn belül. És akkor már külön "legjobb fénykardcsata" "legjobb nem élő szereplő" (beleértve a kor technikai adottságait is... én részemről az Ep5ös Yodának adnám)

 

Satöbbi, satöbbi, satöbbi. Aranyfénykard díj. Már csak össze kéne szervezni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne egy díj direkt SW rajongóktól. Mondjuk a hat film összevetése. Teszem azt melyikben volt a legjobb (mellék)színészi/színésznői teljesítmény (bár asszem Han Solo überelné Palpi) látvány, hang... jelmez, leghatásosabb mondat, ilyesmi. SWn belül. És akkor már külön "legjobb fénykardcsata" "legjobb nem élő szereplő" (beleértve a kor technikai adottságait is... én részemről az Ep5ös Yodának adnám)

 

Satöbbi, satöbbi, satöbbi. Aranyfénykard díj. Már csak össze kéne szervezni...

Ja és persze legjobb űrcsata (ez szoros lenne), legjobb arc nélküli színészi munka (én Vadernek adnám az Ep6-ért).... ilyesmik.

 

Lucas biztos örülne hogy Magyarhonban micsoda rajongói élet zajlik, talán még a díjátadóra el is jönne:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jó ötlet lenne Krande!A fórumon meg lehetne csinálni.

Köszi szépen. Közben töprengek további kategóriákon. Legjobb kameó? (én szívem szerint Grivinek meg a hangmérnökének adnám) Legjobb hanghatás? (fénykardzúgás lenne a nyerő, azt hiszem... egyszerűen túl nagy favorit)

Még ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jobb szeretném ha kicsit nagyobb helyen. Mondjuk a SW.hu égisze alatt. Itt meg kivesézhetnénk:) (mégsem mindegy h pár tucat vagy pár ezer szavazat...)

Akkor eltévesztetted a házszámot. Írd nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.