Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Bár a starwars.hu-n is kint van a hir, azért legyen itt is:

 

Újabb közönségdijra esélyes az ep.3. Hogy megnyeri-e az rajtunk is múlik. Ugyhogy nyomás szavazni (kedvenc film és kedvenc dráma kategóriában!). S ahogy az sw.hu is megjegyzi: valoszinüleg naponta lehet szavazni, ugyhogy csak ügyesen:

 

Szavazás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többször énse fogok szavazni, mert pár szavazat nem dönt el semmi több ezres mezőnyben.

 

Vajon hány SW fannak van netje? Biztos több ezernek és akkor még keveset mondtam. Ha mindannyiuk egy helyett kétszer szavaz, az több ezerrel növeli a szavazatok számát :wink:

De isten ments, hogy bárkit is befolyásoljak a szavazásban (még a végén a csalás gyanúja miatt újra-számoltatják) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre furán jön ki, mert nemrég megint azt mondta Lucas, hogy az egész stúdió-rendszer egy nagy marhaság és előbb-utóbb össze fog omlani. Na most ilyen beszolások után nemtom mennyire tud hatásos lenni egy ilyen kampány :D

 

Egyébként bár nem vagyok benne biztos, de asszem ilyen kampányt az eddigi részeknek is csináltak. Ennek köszönhetjük, hogy kapott 1-2 jelölést. Mert manapság, aki már arra se veszi a fáradságot, hogy hirdesse magát az tuti semmit se kap... Pont emiatt nekem mindig is umszimpatikus volt ezaz egész... szeritem sokkal értékesebbek a közönség-dijak, ahol tényleg az derül ki, hogy a nézőknek tetszik-e egy film avagy sem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészről ezt az egészet gusztustalannak tartom, mert mi az, hogy a filmes szakmának reklámozni kell egy filmet, hogy rá szavazzon. Nekik kötelességük tájékozottnak lenni és akár a leg eldugodtabb filmet megválasztani a legjobbnak, amit csak egy mozi játszott le egyszer.

 

Másrészről fennt hordhatnám az orrom, hogy ennek a piszok akadémiának nem kell a díja. Ha ezt vallanám következetes lennék magammal, eddigi Oscarról alkotott véleményemmel.

De én rajongó vagyok, nem tudok ebben az ügyben következetes lenni. Minden felhajtás kell, minden díj kell. Most, hogy reklámoznak bővül a gyűjtemény még 13 képpel, legalább, ez csak jó nekünk.

Ha esetleg még jelölnék is venném videóra, az is megy az gyűjteménybe ha nyerne még örülnék is, mert mindig jó nyerni.

Persze nekem az egy elégtétel lenne, ha a Lucasfilm által reklámra bocsátott díjakból mindet megnyerné új megdönthetetlen rekord lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sith-ek bosszúját több Satellite dijra is jelölték most. A dijat december 17-én adják majd át. Reméljük jópárat el fog nyerni. Az alábbi kategóriákban indul:

 

Legjobb vizuális effektusok

 

Legjobb hang vágás

 

Legjobb művészeti rendezés (vagy inkább látványtervezés?)

 

Legjobb DVD kiadás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BAFTA az Oscar körül szokott lenni, többit nem tudom.

Tévében alig adnak díjátadót, az EFA-t szokta adni az HBO, de az esetünkben szóba sem jön. Majd az Oscart lehet még látni, de azon kívül szinte semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az előzö Satellite dijhoz: Már ez a négy jelőlés is jónak mondható ahhoz képest, hogy az ep.2-t csak a kosztümökért jelölték és azt se kapta meg. (viszont a múltkori dijátadón adtak Lucasnak egy külön-dijat, melyben a digitális filmkészitésben tett munkálatait ismerték el)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEnne egy kérdésem:

 

Színészi játékban minden szavazáson esélytelen lesz a ROTS? Mert mindenhol az effektusokat, meg vágásokat, stb-t látom, de színészi játékot sehol. PEdig Hayden, McGregor (leszámítva az Anakin szörnyülködést), de még McDiarmid (vagy fogalmazzak így: főleg ő!) hatalmasat alakított!

Vagy ez senkinek sem szúr szemet? ESetleg elfogult vagyok?

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, két kategóriában is Grammy-jelölést kapott az ep3 zenéje. A legjobb album kategóriában és a legjobb zenekari szerzemény kategóriában az Anakin's Betrayal (megjegyzem, az albumról nekem a kedvencem). Ez már valami, remélem mindkettőt megkapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.