Ugrás a kommentre

Jelölések, díjak


Ajánlott hozzászólás

Úgy is a King Kong nyer. :)

 

Mivel nincs GG-re jelölve a film (csak a rendezés a fő kategóriák közül), szerintem Oscarra sem fogják, és ezért nem fog nyerni. Az utóbbi években azé az Oscar, akié a GG :D

Így nem sok esélye van rá. Vagyis nagyon remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hír a starwars.hu-ról:

 

"Az előzménytrilógia Mace Winduját alakító Samuel L. Jackson a filmekben és az életben a nevelés iránt nyújtott elkötelezettségéért vehet át díjat az "I Have a Dream" alapítvány januárban esedékes éves Los Angeles-i villásreggelijén. S hogy kerek legyen a történet: az Álomőrző-díjat egy Star Wars iránt igencsak elkötelezett úriember, bizonyos George Lucas fogja átadni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Talán még emlékeztek a People's Choice award -ra. Nos a ROTS két kategóriában is nyerni tudott. Kedvenc film és kedvenc dráma. :41:

 

Maga Lucas vette át a díjat, majd a következőket mondta:

"Thank you. Thank you all. This is a very, very important award for me. Star Wars, oddly enough, doesn't really get that many awards. I'm not a big favorite with the critics, but who listens to them? I'm not a big industry favorite either, but of course they are a bunch of studio executives. The most important people for any filmmaker, the reason that I make films, is for you! The audience rules! Thank you. Thank you very much!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként újabb négy jelölést kapott a VES ( Visual Effects Society ) szervezettől is.

 

# Outstanding Visual Effects in a Visual Effects Driven Motion Picture

# Best Single Visual Effect of the Year (opening battle over Coruscant)

# Outstanding Created Environment in a Live Action Motion Picture

# Outstanding Models and Miniatures in a Motion Picture

 

Díjátadó február 15.-én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még emlékeztek a People's Choice award -ra. Nos a ROTS két kategóriában is nyerni tudott. Kedvenc film és kedvenc dráma.  :41:

Hogyne emlékeznénk.

Én szavaztam egy párszor.

Ha már George megköszönte, akkor nagyon szívesen.

Nagy öröm volt számomra. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plokoom lefordította nekünk Lucas szavait:

 

"Köszönöm. Köszönöm mindenkinek. Ez egy nagyon, nagyon fontos díj nekem. A Star Wars, bármilyen furcsa, nem kap túl sok díjat. Nem vagyok a kritikusok kedvence, de kit érdekelnek ők? A filmiparban sem tartanak kedvencüknek, de csak egy rakás stúdiófőnökről van szó. Egy filmes számára a legfontosabbak, az ok, amiért filmet készítek, önök! Éljen a közönség! Köszönöm. Nagyon köszönöm!"

 

Bármikor mester! Csak készíts még ilyen zseniális alkotásokat. :63: Aki linket tud adni a díjátadóról, az ne fojtsa magába!! Szívesen megnézném az idevonatkozó részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem játsza kell.Mi kell hozzá, RealMediaPlayer?Mert az nincs.

EDIT Ok, megtaláltam :P (Ha jót találtam meg, mert Lucas 2 mp-t szerepel benne.Még a ribanc Jessica Simpson-ből is többet raknak be :D )

 

 

 

http://starwars.com/episode-iii/release/pu...ws20060111.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.