Ugrás a kommentre

Csillagászat, kozmológia, űrkutatás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És le tudtad olvasni a felíratot az űrrepülő oldaláról? :yeah:

Olyan technikám nincs. :clap: De van egy oldal, ahol mindent leírnak a lakóhelyed várható égi eseményeiről. Műholdak átvonulása, fényessége, többek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan technikám nincs. :clap: De van egy oldal, ahol mindent leírnak a lakóhelyed várható égi eseményeiről. Műholdak átvonulása, fényessége, többek között.

Jaja, találtam ilyet én is, sőt a Google Earth-höz hasonlóan megvan a csillagászati megfelelője is :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk most kicsit uncsi egész végig az irányítóközpontot lesni :yeah: Minimum pár UFO felbukkanhatna :clap:

Én azért irigylem őket...micsoda technika lehet ott! Biztos nem windows fut a gépeken. :) Egyébként 22:01 -kor lesz a két legénység találkozása.

 

Amúgy erre az oldalra gondoltál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért irigylem őket...micsoda technika lehet ott! Biztos nem windows fut a gépeken. :yeah: Egyébként 22:01 -kor lesz a két legénység találkozása.

 

Amúgy erre az oldalra gondoltál?

Már nem tudom melyik oldalon találtam rá....tényleg nem rémlik és nem is gyakran látogatom :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezt mondom itt magamnak :clap: Fasza kis grillpartyt is összedobhatnának :)

A füsttel lenne egy kis baj, meg az égéstermékekkel, de majd kinyitják az egyik ablakot. Gyorsan kiszellőzne. :yeah:

 

Amúgy annak örülök, hogy egy ruszki csávó az ISS parancsnoka. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a hosszú kar az ürrepülő része. :yeah: Mindegyiken van. De hogy miért nyúlt ki, azt nem tudom.

Igen van egy fogó illetve az űrsétákhoz használatos kar, de ez úgy nézz ki mintha csatlakozócsonk lenne a végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.