Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Úgy nem szeretem én se ilyenkor ezeket a lezárásokat :D:para:

Ez tök olyan amikor nézek egy izgalmas sorozatot és a legjobb résznél évadzáró, majd fél év szünet :D

Nézd meg a John Rambo -t és mindjárt jobb lesz. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie hoztam neked egy sztorit. Mindegy hogy, mindegy miként, de az alább leírtak valóságosak. Roma, 23 éves szakadék csaj havi jövedelme: Magyar államkincstártól havi 90.000.- Gondolom ez a gyerekek után (nem tudom mennyi van neki) + nyugdíj(!!!!!) 80.000.- =170.000.- Ennyiből szenved havonta. Kedves barátaim....álljon már meg a menet! Úgy kiakadtam, mint annak a rendje! Hihetetlen! Nem csinál semmit, és havi 170.000 Ft- ot kap az államtól! Igaz, nem tudom mi baja van, de 23 évesen annyira azért nem volt beteg, hogy már szüljön vagy kétszer.

Áj te nácirasszistahungaristafasisztamagyar sajnálod tőle?! :yeah:

Asszem otthagyom az universityt................sosem fogok ennyit keresni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nap jó híre apu talált munkát, holnap kezd.

Én meg elmesélem, hogy ismerek nomrális cigányokat is. A szomszédok, bár hangosak néha, de elég rendesk, dolgoznak, köszönnek, szerintem próbálnak beilleszkedni.

 

Ismer valaki olyan kocsmát, hogy a Sánta Egérhez?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OLyanban nekem is volt részem, rendes szánkón való szánkózásra gondoltam. Vagy 6 éve nem csúszkáltam.
Én is régen szánkóztam már. Emlékszem olyan kis padawan koromba, úgy 2.-os lehettem, egy téli napon legjobb barátommal szánkóztunk, külön-külön. Elég hosszú nálunk a domb és kanyar is van benne. Barátom elindul a szánkóval, közben egy kismama jön felfelé a dombon, s a barátom valamin megcsúszik és magával rántja a szánkó a babakocsit gyerekestől úgy 10-15 méteren. Persze a kocsi felborul, baba kigurul. Persze volt nagy ijedezés, de semmi baja nem lett a töpörtyűnek, de elég csúnyán nézett ránk az anyja és ez ez bennem/bennünk elég mély nyomot hagyott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áj te nácirasszistahungaristafasisztamagyar sajnálod tőle?! :yeah:

Asszem otthagyom az universityt................sosem fogok ennyit keresni.

Akkor már nem is pálinkázunk? :)

 

 

Megmaradt aforralt borom, de ma is annyit lapátoltam, itt szakadt, miközben sütött a nap. Ha lenne valami leejtő, isten bezony szánkóznék? Nem akar valaki velem szánkózni? :)
Tudod, hogy én mennék. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmaradt aforralt borom, de ma is annyit lapátoltam, itt szakadt, miközben sütött a nap. Ha lenne valami leejtő, isten bezony szánkóznék? Nem akar valaki velem szánkózni? :yeah:

Hát, a Mecsek az tudtommal nem éppen sík környék. Még mindig van hó? Innen "lentről" eléggé úgy tűnik, hogy a nagy része elolvadt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lenne valami leejtő, isten bezony szánkóznék? Nem akar valaki velem szánkózni? :)

Messze vagy :)

 

A nap jó híre apu talált munkát, holnap kezd.

Gratula hozzá, ez egy remek hír mára :D

 

Tudod, hogy én mennék. :D

Feltéve, ha nem Pécsre kéne menni :D

 

Ez azért sz*métség. Mióta mondják, hogy Mo középső területe hamarosan elsivatagosodik, érezzük is erősen, eső alig, hót meleg, 20 éve még lehetett zöldséget termeszteni otthon, most már alig, vagy csak ha locsolod naponta, mint az állat, szóval van ebben valami. Erre ilyenkor meg a mi környékünkön van a leghidegebb, még a rádióban is bemondják :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nap jó híre apu talált munkát, holnap kezd.
Remek hír :)

 

 

Ez azért sz*métség. Mióta mondják, hogy Mo középső területe hamarosan elsivatagosodik, érezzük is erősen, eső alig, hót meleg, 20 éve még lehetett zöldséget termeszteni otthon, most már alig, vagy csak ha locsolod naponta, mint az állat, szóval van ebben valami. Erre ilyenkor meg a mi környékünkön van a leghidegebb, még a rádióban is bemondják :yeah:
Hol itt a probléma? Nem értem.

Tessék decemberben vetémenyzni. :D Most még locsólni se kell. :D

Legfeljebb kétnaponta betontörővel kissé fellazítjátok a talajt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért sz*métség. Mióta mondják, hogy Mo középső területe hamarosan elsivatagosodik, érezzük is erősen, eső alig, hót meleg, 20 éve még lehetett zöldséget termeszteni otthon, most már alig, vagy csak ha locsolod naponta, mint az állat, szóval van ebben valami. Erre ilyenkor meg a mi környékünkön van a leghidegebb, még a rádióban is bemondják :yeah:
Ez valóban igaz. Változott az éghajlat. Szélsőségesebb lett. Ma reggel (6 óra), itt -15 fok volt. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel (6 óra), itt -15 fok volt.

Azt mondták a kolléganők is, akiknek van mérő a kocsijában, hogy ennyi volt, múlt szerdán meg volt -16 is. Le vannak a házfalak is nagyon hűlve, nem tudunk meleget csinálni ide bent sem. Legalább is nem eléggé ahhoz képest, hogy a gép előtt ülünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondták a kolléganők is, akiknek van mérő a kocsijában, hogy ennyi volt, múlt szerdán meg volt -16 is. Le vannak a házfalak is nagyon hűlve, nem tudunk meleget csinálni ide bent sem. Legalább is nem eléggé ahhoz képest, hogy a gép előtt ülünk.
Ebből előnyösebb az emeletes ház. It jó meleg van. Azért reggel jól esett hallani a rádióban amikor mondta a szatmári, hogy -15 fok van, én meg közben a jó meleg paplan alatt durmoltam. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.