Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma marha szép idő volt, szóval feltekertem kedvenc helyemig. :D És ha már ott voltam akkor bevetettem magam a "susnyásba" :D

 

Másfélmillió lép....tekerés Magyarországon:

 

Váci ártér tanösvénye:

 

DSC00002.JPG

 

DSC00004.JPG

 

DSC00005.JPG

 

DSC00006.JPG

 

DSC00009.JPG

 

DSC00010.JPG

 

DSC00012.JPG

 

DSC00013.JPG

 

DSC00014.JPG

 

DSC00015.JPG

 

DSC00016.JPG

 

DSC00017.JPG

 

DSC00018.JPG

 

DSC00019.JPG

 

DSC00020.JPG

 

DSC00021.JPG

 

DSC00022.JPG

 

DSC00023.JPG

 

DSC00024.JPG

 

DSC00025.JPG

 

DSC00026.JPG

 

DSC00029.JPG

 

DSC00030.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép hely! Az ilyen mocsarak, árterek miatt ekkora unikum Magyarország. :)

És erre illene is vigyázni! De erre persze sosincs pénz. Vagy épp valami útjában van, és akkor lecsapolják, egyebek. :)

Pedig a srácok ilyen helyeken ismerik meg a természetet, nem az állatkertben. Vadasparkban történt, hogy a gyerek megkérdezte az apukáját, hogy ez milyen állat? - és rámutatott a szürkemarhára - Mikor apuka megmondta, hogy tehén - amúgy ökör volt!!! - a kiskölök közölte: Az nem lehet apa, a tehén lila! És olyan 5 év körül lehetett. Ez is szomorú valahol!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek, Oldie, szép hely lehet az az ártér. :) Hétvégén is szép idő lesz, lehet kirándulni. :)

 

Allergia-témához: kisgyerek simán kinőheti, mert a szervezete csodákra képes (szóval, Tenel Ka, ne keseredj el, de ezt persze a saját példádon keresztül Te is tudod :D), de ha felnőtt korban jön elő, az már szinte reménytelen eset. Én úgy tudom egyébként, hogy hajlam kell hozzá, ami valami különösen nagy stressz hatására aktivizálódik - mármint a felnőtteknél. Nálam pl. az esküvőm után közvetlenül jött ki először. Ebből rögtön két dolog következik: 1. házasodni iszonyú nagy stressz 2. ha nem megyek férjhez, lehet, hogy sosem jön ki rajtam e remek kórság. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek, Oldie, szép hely lehet az az ártér. :) Hétvégén is szép idő lesz, lehet kirándulni. :)

 

.......különösen nagy stressz hatására aktivizálódik - mármint a felnőtteknél. Nálam pl. az esküvőm után közvetlenül jött ki először. Ebből rögtön két dolog következik: 1. házasodni iszonyú nagy stressz 2. ha nem megyek férjhez, lehet, hogy sosem jön ki rajtam e remek kórság. :o

Nem fájdulna meg ilyenkor a térdem, mennék sűrűbben is, de főleg másfelé is párszor. Ilyenkor hétköznap azért abból a szempontból jobb, hogy nincsenek Ödönkék.

De sajnos formás női fenekek se, mely mögött szélárnyékot lehetne fogni :o

 

 

Nah engem akkor elfognak kerülni ezek a stresszes helyzetek :D Akar a rosseb tüsszögni meg vakarózni az ember egy életen át. :D:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az esküvőm után közvetlenül jött ki először. Ebből rögtön két dolog következik: 1. házasodni iszonyú nagy stressz 2. ha nem megyek férjhez, lehet, hogy sosem jön ki rajtam e remek kórság. :)

Van egy harmadik lehetőség is: allergiás vagy a férjuradra :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fájdulna meg ilyenkor a térdem, mennék sűrűbben is, de főleg másfelé is párszor. Ilyenkor hétköznap azért abból a szempontból jobb, hogy nincsenek Ödönkék.

De sajnos formás női fenekek se, mely mögött szélárnyékot lehetne fogni :)

Na majd ha visszakaptam a jobb kezem, akkor én is újra lóra pattanok és csinálok szép képeket a helyi tájakról.

Nekem a hátam szokott megfájdulni, bár lehet ez azért van, mert apámnak hála nem éppen természetesen ülök a bringán. Apám súlya alatt ugyanis elgörbült a nyereg rúdja, és így jó pár centiméterrel hátrébb van az ülés, mint kéne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah engem akkor elfognak kerülni ezek a stresszes helyzetek :) Akar a rosseb tüsszögni meg vakarózni az ember egy életen át. :o :o
Ez csak egy példa volt a stresszes helyzetre. :o Bőven vannak még ezen kívül is lehetőségek. :D

 

Van egy harmadik lehetőség is: allergiás vagy a férjuradra :D:o
Ezt talán kizárhatjuk, mivel nem az esküvőn ismertem meg. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy erre sose tudtunk menni, szép hely.
Szép kis gyalogtúra lett volna :) Bringával se semmi letekerni ezt a távot.

Remélem, hogy lassan csinálnak valami összekötő bringautat Keszi és Fót között, mert Somlyóra is fel szeretnék menni, de sajnos per pillanat csak sűrű forgalmú műút köti össze a két várost.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Takonypóc koromban én is eltekertem ennyit egy nap a haverokkal. ;)

Node itt visszatáv is van a fene egye meg. :D

Én a mamámékhoz mentem Újszilvásra, tehát rendes fő úton. :D Kicsit se voltam röhejes a BMX -el, a műanyag nyergéről nem is beszélve. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.