Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azért valljuk be, nagy mázli az unokaöcsédnek, hogy nem kemény vonalas horrorrajongó vagy. Máskülönben elétálaltad volna kezdésnek a Cannibal Holocaustot. :D:):o

Áááá... rossz filmeket nem mutatok meg neki, nem vagyok én emberkínzó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, tudjátok milyen érzés másfél méter magasból meredeken lejtő flaszterra zuhanni? Hát ne próbáljátok ki. :) Tegnap utcazenén a sötétben megpróbáltam kikerülni a tömeget egy szűk lépcsőn. Hát átvágtam a bokrok felé. Csak sajnos nem láttam, hogy elfogyott a lábam alól a talaj. Csatt! Kezeim, lábaim, derekam sebekkel tarkítva, a telefonom ripityára tört, és olcsón megúsztam, hiszen csontom sem tört, átvészeltem sebekkel, horzsolásokkal, zúzódásokkal, meg azzal, hogy mindenem fáj, ami fájhat egy emberen. :D Isteniek ezek az utcazenék, még egyet sem úsztam meg sérülés nélkül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te mindig kifogod az ilyen kalandokat. A múltkor bringával, most meg saját lábon :)

 

Momentán tegnap nekem is volt minimum két igen komoly "kicentizem a sürgösségit" eseményem. :D Az egyik egy libasorban szlalomozó Ödönke miatt, a másik meg egy h*lye p*csa miatt, aki szembe jöve velem, nem előre nézz, hanem a háta mögé, miközben az én oldalamon kacsázik. Nah kapott tőlem rendesen a szép szavakból. :D

 

Amúgy már nem először figyelem meg, hogy elég sokan kedvet kaptak ezekre a fekvő(?) bringákra, vagyis triciklikre. :o Tegnap rögtön vagy tízen jöttek egymás után velem szemben. Egyszer kipróbálnám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg elkezdtem öt éves unokatesóm nevelését.

Helyes :) Ha a gyereknek oké, akkor nincs gond :D

 

Gyerekek, tudjátok milyen érzés másfél méter magasból meredeken lejtő flaszterra zuhanni? Hát ne próbáljátok ki. :D

Nem próbálom ki, főleg ezek után. Remélem, hamar rendbe jössz, nem fog mindened sokáig fájni.

Tegnap gondoltunk Rád, a díjat, amiről szó volt, ezek szerint nem Te kaptad :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek.

 

Dzséjt, te mindig kifogod az ilyen kalandokat. A múltkor bringával, most meg saját lábon :)

Lehet meg kéne tanulnom kézen állva járni :D Bár onnét könnyebb fejre esni.

 

Dzséjt azért vigyázz az ilyen csapdákkal. :D Még jó, hogy nem lett semmi bajod.

Szó se róla, szerencsém volt. Szerintem az "mentett meg" a komolyabb sérülésektől, hogy még a zuhanás előtt rájöttem, hogy rosszul jön ki a lépés, így a földet érés nagyját a karommal tompíthattam. Micsoda mázli... :S

 

Tegnap gondoltunk Rád, a díjat, amiről szó volt, ezek szerint nem Te kaptad :o

Áhááá! Szóval miattatok csuklottam (össze :) ). :)

Hát, én nem kaptam értesítést, úgyhogy gyanítom, hogy nem :) Bár az a poén, hogy sehol sincs kiírva, hogy kik lettek a helyezettek. Szerintem csak azok tudják, akik ott voltak (és azok meg nem mondják el :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

meggyüttem!

 

Majd mesélek! Most csak némi ízelítő!

 

Dzséjt, szerencsés vagy azért! ( Csak h tudd, szóba kerültél tegnap este szalonna sütés közben! Az ominózuis Avatar-Aliens videód kapcsán)

Kérem szépen, jövőre tessék eljönni! hihetetlen hangulatos volt pl a Fonyódi - Szélesi - Réz András beszélgetés. Egy barátnőm kiselőadása is remek volt az animéről. Rövid történelemmel kezdte. - most tudtam meg, h Maya a méhecske is anime! Rengeteget társasjátékoztam!

És van egy csokor kvízkérdésem - amit leadtunk - majd ide is berakom. Kíváncsi vagyok, itt hogy megy? Roppant szivatós lett a "szakértők" szerint. Téma mindenféle sci-fi, fantasy művek, Írók, játékok. :) Holnap jön egy hosszabb:) És amint lesznek képek, adok linket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Jobbulást!

 

Én meg telibe rúgtam egy vaskaput, ezért kicsit szétnyílt a sípcsontom fölötti bőr rész. Kihívtam a mentőt biztos ami biztos, de azt mondták, hogy ezt nem kell összevarrni, minden oké lesz.

Na ezt meg hogy? Ma történt? :) Elég rosszul hangzik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, Neked is gyógyulást.

Úgy látszik, ez egy ilyen hétvége. Nekem a bal lábfejem kezdett el fájni, néha időjárás változás, időnként ismeretlen tényező hatására művel ilyet. Majd pár nap múlva elmúlik. Ha nagyon zűrösködik, akkor továbbmegy a térdembe és/vagy utána még a vállamba is. Kolléganőm mondta, hogy öregszem és ez ízületi gond :) Fiatal vagyok én még ehhez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy hogy? Volt két kis vaskapu a focipályán, amit levittek oldalra. Volt egy nagy előreívelés, hátráltam, aztán egyszer csak belefordultam a vaskapuba, amire nem számítottam.
Ja hogy focis baleset.... Ez nem volt tiszta. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg telibe rúgtam egy vaskaput, ezért kicsit szétnyílt a sípcsontom fölötti bőr rész.
Anyám, senki nem tud magára vigyázni? Tizennyolc éves haver a Tatai táborban - ahova idén nem jutottunk el - felbukott bringával, Tiszta seb - jó mélyek. Halom vért vesztett, de jött a rendezvényre segíteni! :) Nagyon sajnáltam szegényt!

 

Donát, neked is jobbulást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. hőhullám túlélve. Mennyivel másabb így bármit csinálni, hogy normál hőmérséklet van.

Ne is mond. Csupa élvezet ahogy jár a hűsi levegő a lakásban. Éccaka alig vártam a vihart. Nem aludtam szinte semmit. Talán majd ma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán Oldie? Majd mesélj már olyan élményedről, amikor részeg voltál, mert a szád az nagy, de amikor konkrét tapasztalatokról van szó, akkor hirtelen elcsendesedsz...
Most meg mi van? Nem láttad a vigyorjeleket? Anyám borogass :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó vicc más kárán nevetni? Majd ha elnyalsz a bringáddal, én is visszaszólok, hogy tuti részeg voltál. Ja várj, bocsi, az tuti nem, mert csak virtuális piás vagy...
Hja, mert én olyan vagyok, hogy aztán más kárán nevetek. :):)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.