Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldi, te még hogy-hogy nem nyúlkáltál a villanyborotva után? Depressziós leszek attól, hogy olvaslak :D Utálod a nőket, utálod az életet, szerinted boldogság nem létezik és minden egy kalap sz*r. Esküszöm, én így képtelen lennék élni. Inkább a halántékomhoz emelnék egy pisztolyt vagy kiugranék az ötödikről. Bár az meg ellene megy az életszemléletemnek: csak a gyávák adják fel és én baromira nem vagyok az. Vannak boldog pillanatok, és egyik sem önámítás, bár aki így gondolja, az nem csoda, hogy képtelen rálelni a boldogságra. Az átvészelés meg szerintem nem elég az élethez. Meg is kell élni, nem elég átvészelni, mert ha csak ezt akarod, akkor ugyanúgy feladtad, mint az, aki a borotvához, droghoz, alkoholhoz kapott.
Te hol olvastál ilyet tőlem? :) Éppen példát is írtam, hogy mi az ami el tud tölteni elégedettséggel, amiben nem csalódik az ember ésatöbbi.. :) Egyszer egyetértesz velem, máskor nem. Hogy van ez most akkor? :D

 

 

Erre nekem van egy jó mondásom: Az élet sz-r, de jelenleg jobbat nem tudok. :D
És marhára ott van a grafikája is :D :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te hol olvastál ilyet tőlem? :) Éppen példát is írtam, hogy mi az ami el tud tölteni elégedettséggel, amiben nem csalódik az ember ésatöbbi.. :) Egyszer egyetértesz velem, máskor nem. Hogy van ez most akkor? :D

Hát úgy, hogy a világ rendje azért nem minden ponton dőlt össze :D Abban egyetértek, hogy a rossz dolgokat szembe kell köpni, nevetni, mert ha csak rágódsz rajtuk, felemésztenek. De azzal már baromira nem, hogy az élet örömteli pillanatai önámítások lennének, meg, hogy ezzel meg szabad elégedni, mármint az "átvészeléssel". És most jöhetsz a szokásos hülyeségeddel, hogy huszonévesen ezt még nem tudhatom, de ez marhaság, pontosan tudom, éppen elég tragédia és balsors ért már, nem egy máig tart, nem egy mélyen megrázott, és nem egy még csak ezután fog bekövetkezni. Ezeket szemberöhögöm, de nem elégszem meg ennyivel, mert jól begyöpösödöm, megsavanyodom, aztán akkor mit ért az életem: egy kalap lócitromot, ha már savanyú leszek :D Inkább megbecsülöm mindazt a jót, ami eddig ért, és teszek azért, hogy még több érjen. Ilyen, mikor együtt iszogatok és beszélgetek veletek egy találkozón, mikor kezet fog velem egy kedvenc sorozatom színésze és azt mondja, remek videót készítettél, vagy mikor kezembe foghatom egy megjelent irományom, vagy mikor sörözök apámmal, bulizok haverokkal vagy csak együtt lógok a húgommal, stb, stb, stb. De ezekért tenni kellett, küzdeni, nem beletörődni, hogy a küzdelem hiábavaló. Frászt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyen dolgokért nagyon nem kell küzdeni, mert nem áldozol fel érte különösképp semmit se, nincs vesztenivalód az élvezetükkel. :) De ehhez hasonló dolgok maradtak nekem is mint már írtam. Szóval valahol mégiscsak ugyanarról beszélünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Küzdésről, nem áldozathozatalról beszélek, ne keverd a szezont a fazonnal.

Viszont, ha valahol ugyanarról beszélünk, akkor te valahol nem értesz egyet a saját felfogásoddal :) Vagy te is buzgón önámítod magad :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham, szóval te így érted a küzdést, oks :)

Az önámítás meg relatív a felhozott példára reagálva. De most tök mindegy honnét nézzük, hogy forgatjuk a szavakat, aki akar az megoldást tud találni a problémákra. A lehetőségekben és az eszközökben lesznek különbségek csupán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most tök mindegy honnét nézzük, hogy forgatjuk a szavakat, aki akar az megoldást tud találni a problémákra. A lehetőségekben és az eszközökben lesznek különbségek csupán. :)

Ezzel egyetértek :D Na bazz... már megint :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszedbe ne jusson netezni a balcsin!!!! Tessék pihenni, sokat fürdeni meg hasonlók. :P Majd remélem beszámolsz az élményekről?!

Figy, most vagy olvasok, vagy netezek, jelenleg ez a felállás :) Most itt vagyunk bent, voltunk bevásárolni, nemsokára ebéd, és utána megyünk csak strandolni :) Addig lehet netezni is akár. Legalább nem kell majd marha sokat visszaolvasnom, ha haza érek. Legalább még aktuális minden téma. Pihi az is, hogy itt ülök a hűs szobában aligruhában a gép előtt :D

De jelentem, a víz este 8 után már isteni :D Csak nem vittünk magunkkal bugyit váltónak, tehát a vizes fürdőruha levétel után a tréningnadrágot csak úgy vettük fel minden nélkül :D Ja, és a hűtőben egy előző társaság hagyott egy rakat sört, vittünk azt is, és megittuk a parton sötétedéskor :D Hihetetlen, hogy napközben még meló volt, este meg beach :P Utána hajnalig duma a kertben. Itt aztán rendesen lehűl éjszakára, nem volt melegünk. Aztán reggel már 8-kor fenn voltunk, szóval nagy kialvások egyelőre nincsenek, de azt otthon is lehet majd művelni, mert jövő héten már otthon leszek még szabin :P

Első napi élménybeszámoló megvolt :D

 

Az már más tészta hogy tudok-e aszerint élni amit mondanak hogy kéne. Az az egyik nagy bibi hogy nekem sose volt tervem a jövőre nézve.

Szerintem nem úgy kell élned, ahogy mások mondják, hanem a segítségükkel meg kell találni a saját utad, az lesz a legjobb :D Terv nélkül elég nehéz, ezt tudom.

Kb. 20-25 éves korom körül én is voltam hasonló cipőben, bár az én helyzetem sokkal jobb volt a tiednél így olvasás alapján, de eléggé morcos voltam mindenért. Aztán egy idő inkább csak hagytam, hogy menjen az idő, eljártam melózni, és abba hagytam, hogy mindenen görcsöljek. Pl. azon is, hogy legyenek barátok körülöttem. Ha úgy alakult, voltak, ha nem, akkor nem sokan, de aztán nem érdekelt különösebben. De aztán idővel elmúlt belőlem a görcsösség, és az élet végül úgy hozta, hogy később jobban alakult minden, most itt vannak a fórumosok is, meg mások is, stb. Tenni kell, az is igaz, de a görcsösség még sose segített senkinek :D

A céltalanság sem éppen a legjobb érzés. Nekem is elegem volt, hogy csak úgy ellegyek magamban, aztán a melón kívül más nincs, többek közt ezért is gondoltam arra, hogy tanulni kéne. Az sem rossz, főleg, ha menni fog :D Holnap este majd kiderült, hogy egyáltalán megyek-e :D

 

De hogy jó legyen, azért tenni is kell.

No én pont most próbálok kezdeni magammal valamit, mert meguntam, hogy csak arra várok, történjenek a dolgok maguktól. Korábban kellett volna, de sose késő :D Néha valamerre lépni kell, még ha nem is nagyban :D

 

Nekem ez jelenleg akkor se menne ha megfeszülnék.

Nem is kell, mint fent írtam, úgy nem működik :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Jinx. Gondolom már hullarészeg vagy. :)

Köszo mindenkinek, cserkésztáborban voltam, és csak most lrtem haza, és jutottam el odáig, hogy visszaolvassak...

 

Hulla részeg meg nem tervezek lenni életemben... A cserkész őrsöm ivott az egészségemre, (pont szerencsére portya volt, és ezért volt rá lehetőségü(n)k...) de én nem tervezem a közeljövőben... Na meg csak 16 vagyok...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészségedre a cserkészetet, Jinx.

Miss, neked jó balatonozást!

 

Rog: erről egy Vavyan Fable idézet jutott eszembe: "Nem én vagyok depressziós, hanem a depreszzió énes". Az iwiw visszajelölgetést nehogy komolyan vedd! Ennél komolytalanabb már csak a facebook lenne. Jó oldalak azok, csak lassúak, bugosak, és a fontos funkcióikat elrejtették a sok kacat közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is elegem volt, hogy csak úgy ellegyek magamban, aztán a melón kívül más nincs, többek közt ezért is gondoltam arra, hogy tanulni kéne. Az sem rossz, főleg, ha menni fog

Én csak azért próbálnék kitörni ebből a katyvaszból mert ha már élek akkor normálisan kéne és nem úgy hogy úgy fekszek le este hogy sose kéne felébrednem. Az is rossz hogy el se tudom már képzelni hogy rendes mederben follyanak a dolgok. Melózni is kéne már de olyat amit szeretnék is csinálni de semmmire se érzek elhivatottságot és azt se érzem hogy bármire is jó lennék. Ha régen megkérdezték volna hogy mi leszek ha nagy leszek biztos nem tudtam volna mondani semmit se.

A komolytalan dolgokkal tudok foglalkozni de a komolyabb dolgok már egyáltalán nem izgatnak.

 

 

Az iwiw visszajelölgetést nehogy komolyan vedd! Ennél komolytalanabb már csak a facebook lenne.
Nem hiszem hogy komolyan venném az ilyeneket. Az IWIW-re néha-néha felnézegetek de bejelölgetni már nem szoktam és engem se szoktak bejelölgetni. Nehéz is lenne mert az ottani nevem a vezetéknevem kezdőbetűjéből és a keresztnevem egy módozatából áll hogy ne lehessen megtalálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz is lenne mert az ottani nevem a vezetéknevem kezdőbetűjéből és a keresztnevem egy módozatából áll hogy ne lehessen megtalálni.

Nem lett volna egyszerűbb nem regisztrálni? Az eredmény ugyanaz :)

 

Ma megint sikerül kissé alábecsülnöm a természetet. Értsd, sz*rrá áztam :)

Én is, de én nem az esőtől, hanem az izzadtságtól... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lett volna egyszerűbb nem regisztrálni? Az eredmény ugyanaz :)
Ja csak éppen akkor amikor meglett még érdekelt valamennyire az olyasmi kitörölni meg nem fogom mert hátha jó lesz még valamire. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jeee, úgy néz ki, aug elsején költözünk! Ma nézzük meg a lakást, de több előnye is van a többi jelölttel szemben!

Pl aki kiadja, az a csaj az országos kardiológiai intézetben dolgozik nővérként. Ismeri Sanyi főnökét! :P (engedett is az albérleti díjból 5ezret, mihelyst megtudta Sanyi hol dolgozik)

A bölcsi, ovi 10 perc séta bolt 3 perc. Gyerekdoki 10 perc.

Egy hátrány: anyós 50 méterre lakik! :D De ezt elviselem! :)

Amúgy első emelet, most újítják fel éppen, tehát minden szép és jó benne:)

Internet úgy tudom olyan, mint itt, és ez jóóóó!

Szóval augusztus elején kicsit eltününk, amint van net, jelentkezünk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.