Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most nehogy már én tegyek róla, hogy kinek milyen az értelmezése, meg miféle sugallatokat lát bele bizonyos szavakba... :)
Feltetted a régi lemezt? :) A végső menedék, amikor már más fegyvered nincs. Te meg nem értett ember. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én világáletemben Bp-en laktam, mindíg bkv-val közlekedtem, és én is mondhatom, hogy köze nincs a metróhoz a new york-inak. A metró pl tiszta, persze ha felszáll egy csöves akkor bűz van de az mindenhol van. A buszok műszakilag tényleg gázok, némelyik padlólemezén át látni az aszfaltot, és néha még a kipufogógáz is bejön az utastérbe.

Az hogy a New York-i metró fejlődne erősen kétlem, még mindig azok a lepukkant kocsik járnak, legalábbis a kűlvárosban.

Ja és a budapesti metró százszor biztonságosabb mint amerikai társa, itt azért nem garázdálkodnak rajta néger bandák fegyverrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjuk már a ködösítést Oldie, egyszerűen csak képtelen vagy beismerni, hogy nincs igazad. Nem kell a maszlag, mind átlátunk rajtad itt, kivétel nélkül.
Hűha, demegmondtadafrankót ecsém. :) Tiszta óvoda stílus. :D

Hogy nem olvastál egy sort se amit írtam, az is biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még sulis koromban többet járkáltam Pesten, egyszer találkoztam egy telefirkált 72-es busszal, csak egyszer a kb 8 év alatt. Tapasztalom aBKV-val, hogy khm fejétől bűzlik a hal, tesómmal megyek, akkor mindig segítőkészek az ellenőrök, pénztárosok, biztonsági őrök. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha, demegmondtadafrankót ecsém. :) Tiszta óvoda stílus. :D

Hogy nem olvastál egy sort se amit írtam, az is biztos. :)

 

Nem óvoda, csak kissé bosszantó, hogy mindig bebújsz valami mögé. Nem szégyen beismerni, hogy bocs' tévedtem.

 

Először a metrókról volt szó. Erre mondtad, hogy itt is milyen gáz a helyzet. Belinkeltél olyan képeket, amik még csak nem is metrókat ábrázolnak... aztán mikor finoman jelezték a metrót használók hogy ad1) a kép nem a metrókat ábrázolja ad2) jó állapotban vannak, elbújtál amögé az - egyébként valós - állítás mögé, hogy a vonatok bezzeg nem. Igaz, hogy a metrókról volt szó, de sebaj.

 

Ezt követően, neki támadsz a fórumos társaidnak, hogy nem tudnak értelmezni, holott köszönöm szépen, ebben én is és még számos társam remekül teljesít, aztán amikor Dzséjt szépen rávilágít a baromságaidra, akkor kibújsz, hogy nem lehet mind a hat milliárd ember felé egyértelműen fogalmazni. Akkor mi a francért vádolsz minket azzal, hogy félreértelmezzük, amit írsz? Ezek szerint nem is lehet konkrétan fogalmazni, tehát nem a mi hibánk, hiszen mi csak részei vagyunk a hat milliárd embernek.

 

Ráadásul mindezen vita elkerülhető lett volna egy egyszerű mondattal, idézném, ha leírtad volna:

 

Elnézést. Nem a metrókra gondoltam, amik - mint a használói által kiderült - egész jó állapotban vannak, hanem a vonatokra és a BKV egészére.

 

Csak ennyi kellett volna, de a mondat első felére egyszerűen képtelen vagy. Állandóan osztogatod a kéretlen tanácsaid és etalonnak hitt véleményed minden témában, ami csak felmerül, és ha ne adj isten ász párba botlasz a szerencsétlen kettes heteseddel, amivel a témában rendelkezel, képtelen vagy bedobni, inkább felállsz az asztaltól és azt mondod, hogy nincs értelme a szabályoknak. Vagy valami agyatlan, irreleváns, iszonyúan fárasztó és elképesztően átlátszó egyéb indok mögé bújsz csak azért, hogy ne kelljen beismerned: "Bocs már, ember vagyok, tévedtem."

 

Sajnállak, komolyan, de leginkább azt sajnálom, hogy napról napra a fárasztó véleményed kell olvasnom, mert szeretem ezt a fórumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy no komment :lol: Szerintem fuss neki még egyszer mindannak amit leírtam. Az meg hogy én letámadok bárkit is annyira nevetséges mint az a fajta hozzáállás, vádaskodás amit tanúsítasz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy jó tanács: szerintem kérdezz körbe, ki ért velem egyet, és utána gondolkozz el... mert szélsőséges esetben el tudom képzelni, hogy tényleg elhiszed, azt amit írsz, és egyszerűen ennyire torz az értékítéleted. Ezen könnyen segíthet egy gyors vélemény-felmérés: vajon a többiek is úgy látják-e amit írsz, ahogy te. Nagyot csodálkoznál, annyi szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint a mellékelt ábra is mutatta ( gyengébbek kedvéért: az lentebbi hsz-ek az én tapasztalataimra reagálva), hogy nem, illetve részben értettek egyet a szavaimmal. És igen, még ezen felül is elhiszem azt, hogy amit a saját szememmel láttam az létezik és ezzel párhuzamosan másnak se káprázott a szeme amikor graffitiket és más firkálmányokat látott a járműveken, sőt a bizonyíték erejű fényképeket se hiszem hamisnak. :lol: És 20:49-kor olyan szépen és részletesen leírtam a pontos véleményemet, hogy csak az nem veszi észre aki vak, illetve aki feleslegesen kötekedni akar és bizonygatni akarja, hogy piszkosul tévedek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a 20:49-es véleményeddel van baj, hanem a korábbiakkal, és azzal, ahogy a fenti időpontban írt vélemény eltér az eredetileg képviselt álláspontodtól. Amit írsz, folyamatosan finomodik, mintegy kibúvókat keresve, annak hatására, hogy rájössz: nincs igazad.

 

Ez volt a kezdet kezdetén:

 

Ez tény. De mikor járok akkor ugyanúgy firkás metró jön amiben ugyanúgy található vizeletes, hányásos folt az ülésen mint akár New Yorkban.

 

Mi a metrókról beszéltünk, te is erre írtad az első postod. Ehhez képest a 20:49-es már bizony nem erre utal, holott a vita innen indult. Lehet, hogy az a vélemény mutatja a teljes, részletekben gazdag, pontos álláspontod, de akkor nem kéne olyan utalásokat tenni, mint a fenti, mikor lövésed sincs a pesti metrók állapotáról. Ez itt a bibi. :lol: Mert én egyetértek veled, hogy számos vonatszerelvény lepusztult, és néhány busz sincs éppen korszerű állapotban, de a vita a metrókkal kezdődött, és ez az a pont, ahol nem értettünk veled egyet. Ha azt mondod nekem, hogy a bálna hal, majd mondjuk, hogy a bálna nem hal, erre te azzal védekezel, hogy de a cápa igen, akkor nem tudunk veled mit kezdeni, mert nem az utolsó mondattal van gond, hanem azzal, ahonnan indultál. Az a téves. Azt kéne elismerni, és nincs vita.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem a metróról van szó...

 

Mindegy, talán jobban járok, ha legközelebb nem hergelem magam itt egyetlen vitaképtelen ember miatt. De olyannyira bosszantó tud lenni, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy inkább fel sem jövök a fórumra, mert a csapból is ő folyik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem a metróról van szó...

 

Mindegy, talán jobban járok, ha legközelebb nem hergelem magam itt egyetlen vitaképtelen ember miatt. De olyannyira bosszantó tud lenni, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy inkább fel sem jövök a fórumra, mert a csapból is ő folyik...

 

 

Tudom és értemi is amit mondassz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nehogy már én tegyek róla, hogy kinek milyen az értelmezése, meg miféle sugallatokat lát bele bizonyos szavakba... :)

Most így egymás között, mint akik évek óta írnak, ugye amikor a saját gondolataidat, illetve elképzeléseidet közlöd, te se veszed figyelembe a hatmilliárd ember közt igen tetemes változatban előforduló személyiségbeli különbségeket. Hatmilliárd embernek ( bocs a sarkításért) nem lehet ugye ugyanolyan az értékítélete vagy jobban mondva értelmezésbeli sajátossága, hogy pontról pontra leképezze a te gondolataidat, melyhez biztosra veszem nem használsz fel minden olyan szót mely körülírhatná azt. :) Szóval ennyit a konkrét fogalmazásról. Olyan nincs. Még ilyen kis közösség számára se. :) Aki valamit félre akar érteni, az minden segítség nélkül félre is érti :)

Istenem, könnyekig meghatódtam. Ezt a szívemnek oly kedves feltételezést, hogy hat milliárd ember olvas. Nem is tudtam, hogy ennek az oldalnak ennyi látogatója van és mind csak engem olvas :) Dá jóóóó :) Na jó, én is csak sarkítok picikét :) Amúgy igazad van, valóban nem veszek figyelembe hatmilliárd ember nézőpontját, sőt, elég arrogáns disznaj vagyok ahhoz, hogy csak egyet vegyek figyelembe: a sajátom :D De furcsa mód, engem nem értenek félre úton útfélen. Ez vagy azért van, mert sikerül univerzális gondolatokat közölnöm - amit valamiért kétlek -, vagy mert megtanultam megfogalmazni a gondolataimat. Beeee :P

 

Állandóan osztogatod a kéretlen tanácsaid és etalonnak hitt véleményed minden témában, ami csak felmerül, és ha ne adj isten ász párba botlasz a szerencsétlen kettes heteseddel, amivel a témában rendelkezel, képtelen vagy bedobni, inkább felállsz az asztaltól és azt mondod, hogy nincs értelme a szabályoknak.

Na, ez a pókeres (pókeres? h*lye vagyok a kártyához :)) hasonlat viszont ott van a szeren. :) Szépen le is jegyzem a kis füzetecskémbe, utólagos engedéllyel.

 

Tényleg megér az a nyomorult metró ennyi vitát? ;)

Viccelsz? A metró bármit megér! Kár, hogy nincs itt Darth "Lenci" Metró :)

 

Én csak beraktam a képeket érdekességképp :D

Látod mit idéztél elő? Mész te is a mozgólépcsős máglyára Tenel Ka mellé! :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a 20:49-es véleményeddel van baj, hanem a korábbiakkal, és azzal, ahogy a fenti időpontban írt vélemény eltér az eredetileg képviselt álláspontodtól. Amit írsz, folyamatosan finomodik, mintegy kibúvókat keresve, annak hatására, hogy rájössz: nincs igazad.

 

Ez volt a kezdet kezdetén:

 

 

 

Mi a metrókról beszéltünk, te is erre írtad az első postod. Ehhez képest a 20:49-es már bizony nem erre utal, holott a vita innen indult. Lehet, hogy az a vélemény mutatja a teljes, részletekben gazdag, pontos álláspontod, de akkor nem kéne olyan utalásokat tenni, mint a fenti, mikor lövésed sincs a pesti metrók állapotáról. Ez itt a bibi. :) Mert én egyetértek veled, hogy számos vonatszerelvény lepusztult, és néhány busz sincs éppen korszerű állapotban, de a vita a metrókkal kezdődött, és ez az a pont, ahol nem értettünk veled egyet. Ha azt mondod nekem, hogy a bálna hal, majd mondjuk, hogy a bálna nem hal, erre te azzal védekezel, hogy de a cápa igen, akkor nem tudunk veled mit kezdeni, mert nem az utolsó mondattal van gond, hanem azzal, ahonnan indultál. Az a téves. Azt kéne elismerni, és nincs vita.

Kedves Donát, ez már annyira szánalmas kategória a másik szavait ki-be forgatni, hogy még csak dühös se lettem. Szerényen vigyorgok és hagyom a francba az egészet. Frenkienek igaza van. Az egész nem ér annyit, hogy én tovább magyarázkodjak. :) ( Nem, nem kimagyarázkodni mielőtt még tapsikolnál, hogy megfutamodok megint alja módon, ami eddig se történt meg úgy ahogy hiszed :lol: ) Lesz*rom, hogy ki melyik hányásfoltba mártja a hátsóját, metrón, buszon, vonaton, én már kevés vagyok ehhez a professzionális "kössünk bele egymás mondandójába" dologhoz. :)

A vetítésben viszont élen jársz, már ahogy jellemezni próbálsz, csak egy a bibi, r*hadtúl nincs igazad. :) ( Hű, ez nagyon Dzséjtes volt már :) Utalom is a jogdíjat. :) )

Noh Ámen ;)

 

 

Dzséjt, te legalább igazi showmanként oltasz le. Elismerésem :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, ez nagyon Dzséjtes volt már :) Utalom is a jogdíjat. :)

[...]

Dzséjt, te legalább igazi showmanként oltasz le. Elismerésem :) :)

Már majdnem telefonáltam az ügyvédemnek, de akkor csak a számlaszámot küldöm ;) Amúgy most kis szerepcsere történt, úgy érzem. Én nekem kell olyanná válni, mint te, nem fordítva. :lol:

Ha már valami baromságon vitázunk, legalább legyen élvezetes :) Dzséjt Show, mekkora jó kibeszélő show lenne. Fábry Sanyit lealáznám :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vetítésben viszont élen jársz

 

Hát persze... én szoktam vetíteni olyan dolgokról, amikről gőzöm sincs, pl. a metró állapotáról, járt-e ember a holdon, hogyan kéne jól irányítani a gazdaságot, és hogy éppen most miért hagyom ki az aktuális talit... Nyilvánvaló, én vagyok itt a vetítőgép...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már majdnem telefonáltam az ügyvédemnek, de akkor csak a számlaszámot küldöm :) Amúgy most kis szerepcsere történt, úgy érzem. Én nekem kell olyanná válni, mint te, nem fordítva. :lol:

Ha már valami baromságon vitázunk, legalább legyen élvezetes ;) Dzséjt Show, mekkora jó kibeszélő show lenne. Fábry Sanyit lealáznám :)

Van még egy kis bibi Dzséjt. Nem rajongok még elégé a Legokért :) Szóval az azonosulásban nálad az előny. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát persze... én szoktam vetíteni olyan dolgokról, amikről gőzöm sincs, pl. a metró állapotáról, járt-e ember a holdon, hogyan kéne jól irányítani a gazdaságot, és hogy éppen most miért hagyom ki az aktuális talit... Nyilvánvaló, én vagyok itt a vetítőgép...
Juj, mert közvetlenül nem ezekkel a dolgokkal foglalkozom már nem is lehet véleményem ezekről a dolgokról. Aztaaaaa. Biztos a szemem káprázik amikor olvasok, látok ezt-azt, vagy hallucinálok amikor hallom a visszásságokat, ésatöbbi. És biztos ráerőszakolom másokra a véleményemet is. Ez ezer százalék. Már szarvam is nőtt mert én olyan de olyan gonosz vagyok, hogy csak na.

Donát, felnyitottad a szemem. Én vagyok Lucifer! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen lehet véleményed. De véleményt alkotni, valamint makacsul ragaszkodni hozzá akkor is, amikor mások, akik kompetensebbek a témában, megcáfolják: két különböző dolog. Te az utóbbit műveled, folyamatosan. Hiába bagatelizálod el, tudjuk, hogy abban jó vagy, de itt most nem ördögűzésről van szó. Egyszerűen én személy szerint rosszul érzem magam attól, hogy minden témában van véleményed, amire aztán legjobb, ha az ember nem is reagál, mert hiába van nekem is véleményem az adott esetben, esetenként olyan, ami relevánsabb, mint a tiéd (pl.: gazdaságtan), képtelen vagy elfogadni, hogy rosszul látod a dolgokat.

 

Attól, hogy elolvasol pár cikket, meg nézed a Discoveryt, még nem lesz kompetens véleményed a témában. Legjobb példa erre a "miért tűnjenek el a multik hazánkból" és társai megnyilvánulásaid. A te esetedben tökéletesen igaz az a megállapítás, hogy legtöbbször a témában leghülyébbeknek a legnagyobb a hangjuk. Fogalmad sincs, miről beszélsz, de mondod, mondod, mondod, és ha bárki rávilágít arra, hogy hülyeséget beszélsz, eszedbe nem jutna beismerni, hogy nincs igazad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, légy az okosabb és add fel :) Úgysem lehet igazad, túl fiatal és tapasztalatlan vagy ahhoz, no meg még diplomára is gyúrsz. Esélytelen vagy ebben a vitában. ;)

 

Van még egy kis bibi Dzséjt. Nem rajongok még elégé a Legokért :) Szóval az azonosulásban nálad az előny. :)

Az öregek sokszor elhülyülnek, szóval van még rá esély, hogy rákapsz a legora :) Majd veszek is neked egyet ennek előmozdítása érdekében :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, csapd össze a két tenyered. Tökéletesen igazad van. Nekem az égegyvilágon semmiben se lehet véleményem, mert ugye 34 éves fejjel meg számtalan tapasztalással, hogy is folyamodhatnék én ilyenre. Te vagy az okosabb, elvégre diplomára gyúrsz, meg a könyvek is neked adnak igazat és máskülönben is, sokkal de sokkal több élettapasztalatod van egy idősebb embernél.

Most pedig Oldfájterusz Luciferusz megy és meggyónja bűneit, vétkeit, véleményeit, de sokkal inkább megnézi a csirkepörköltet a konyhában, hogy nehogy odaégjen. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öregek sokszor elhülyülnek, szóval van még rá esély, hogy rákapsz a legora :) Majd veszek is neked egyet ennek előmozdítása érdekében :lol:
Figy, de csakis Spartacus-os érdekel. T'od, most ez lett a menő itt az idősek otthonában. :) :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De olyannyira bosszantó tud lenni, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy inkább fel sem jövök a fórumra, mert a csapból is ő folyik...

Nagy kár lenne, ha nem jönnél fel :lol:

 

Biztos a szemem káprázik amikor olvasok, látok ezt-azt, vagy hallucinálok amikor hallom a visszásságokat, ésatöbbi.

Elég nagy baj, hogy csak a visszásságokkal törődsz, mással nem nagyon. Legalább is az utóbbi időkben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég nagy baj, hogy csak a visszásságokkal törődsz, mással nem nagyon. Legalább is az utóbbi időkben.
Érdekes, mert ilyet sose írtam, sőt. A múltkor egészen másról írtam. :lol: Csak hát ugye ki mit akar észrevenni abból amit a másik mond :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.