Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor jöjjön a DINASZTIA családfa tudó öreganya leírása népes familiájáról :P

Az egész 2005-ben kezdődött, azóta már jó néhányan nem hallatnak magukról, de azért még tagjai eme körnek :lol: A kiindulási alap, a DON, alias Oldfighter Corleone Capone, az ő áldásos fennhatósága alatt végzi a DINASZTIA a maffia tevékenységét, melyet már az egész világra kiterjesztett :D

Először is a dédpapi, Dzséjt, az ő egy szem szülöttje (eddig még :P ) Krande, aki két leánnyal büszkélkedhet, az ifjabb Pirosszkával (már rég nem jár be a fórumra), kinek egy szem fia, Derb a DINASZTIA ügyvédje :P Az idősebb leányzó igen fontos tagja eme csoportosulásnak, ő Marteenca Karrde, a DON édesmamája :D Na innen már bonyolultabb a dolog :D Az édesmama sokat kalandozott ifjú korában, innen vannak különböző csemetéi, melyek közül eddig egynek származására derült fény, a többit homály fedi :D A DONról van szó, akinek édespapája Ody. A többi gyermek származását fedje jótékony homály továbbra is. Szóval a DONnak van még pár testvére, Orki, Achilles és Ortis. Utóbbi párja Tenel Ka, akivel a mama igen jó kapcsolatot tart fenn, főleg a főzés tudománya terén cserélnek eszmét (többek közt :P). Nekik egy csodálatos kisfiuk van, az egész család szeme fénye (a valóságban is :lol: ). A DON, édesmamájához hasonlóan szintén nem élt bezárkózott életet, először Lene Aquarius volt a felesége, akitől két fia, Darth Sandro/Adin Hove (közben nevet váltott) és Palpi öccse született. Aztán mivel Lene eltűnt valamerre, a család új asszonyt akart a DON mellé, aki aztán elvette Lene egyik testvérét, Erato/Sayrin Dei-t. Nekik egyébként van még két nőtestvérük, Salla és Zam Wessell, aki szintén eltűnt a fórumról már jó ideje. A DON és Erato két gyerkőcöt "hozott" a DINASZTIÁba, Larát és BMarát (ezen a fórumon Mara Jade). Közben kiderültek drága fiam ifjú korának félrelépései, és megjelent a körünkben Gavin. No és van a DINASZTIÁnak egy verőlánya, Aisha.

Na szóval nem egyszerű, ugye? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leírás alapján megpróbáltam elkészíteni a családfát:

Dinasztia.png

Hát így sikerült... :lol:

Dzséjt mellé beírhatnád Corleone asszonyságot, a "Nagyit" aki már lassan százhúsz éve végzi áldásos tevékenységét. :lol:

Apám kilétének felfedésére pedig türelmesen várok...

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy remek mátrai nyaralás után újra itt vagyok, és majd igyekszem hamar bepótolni a sok-sok mindent, amiből addig kimaradtam. :lol:

 

Először is: nagyon sok boldog szülinapot kívánok, Karrde! :lol: Kicsit ugyan megkésve, de legalább mára is jutott egy jókívánság... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy remek mátrai nyaralás után újra itt vagyok, és majd igyekszem hamar bepótolni a sok-sok mindent, amiből addig kimaradtam. :lol:

 

Először is: nagyon sok boldog szülinapot kívánok, Karrde! :lol: Kicsit ugyan megkésve, de legalább mára is jutott egy jókívánság... :D

Jó, hogy újra itt vagy Pildi!!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, csak fejbe ne lőjön érte! :lol: (Ami egyik unokája egy karakterének kedvenc feszültséglevezető tevékenysége...)

 

Ja, még egy kérdés: Aisha valakinek a valakije? (lánya, csaja, stb...) (mert gondolom, hölgy az illető...)

Büntetőhadjáratba csak a DON bonyolódík. :lol: De nyugi, mielőtt elér hozzád, kapsz egy lófejet. :D

 

Aisha még a DON-nál is veszélyesebb. :D Őt még a gólya se merte lepottyantani. Önmaga szülte meg magát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Büntetőhadjáratba csak a DON bonyolódík. :D De nyugi, mielőtt elér hozzád, kapsz egy lófejet. :D

 

Aisha még a DON-nál is veszélyesebb. :D Őt még a gólya se merte lepottyantani. Önmaga szülte meg magát. :D

Hmmm... Lófejet.... Ahha... És mondd csak Don, ezt a nagyiddal is megbeszélted már? :D Mert ahogy ismerem, őt nem ajánlatos felbosszantani... :lol: és ez a lófej dolog, úgy gondolom nála kényes téma... :lol::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leírás alapján megpróbáltam elkészíteni a családfát:

Nagyon jól néz ki, gratula :lol: Annyi a különbség, hogy Ody csak a DON papája, a többi kölöké ismeretlen, eddig :D És Lenéék testvére Salla, csak át kell írni a nevet :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, még egy kérdés: Aisha valakinek a valakije? (lánya, csaja, stb...) (mert gondolom, hölgy az illető...)

A való életben Ortis húga. Egyébként nincs konkretizálva, hogy a D-ban kinek a kije :lol: És egyelőre ennyi van kialakulva, több nem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, én ezt a családfa dolgot nem nagyon értem. :D Mi kell ahhoz, hogy valaki valaki másnak az apja, anyja, lánya stb. legyen?

Kellő lököttség, méhecske avagy gólya. Innentől szobát kapsz a birtokon. :D

 

2005 egyik forró nyári éjszakáján születtünk amikor annyira de annyira pihentek voltunk, hogy csak na. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, én ezt a családfa dolgot nem nagyon értem. :D Mi kell ahhoz, hogy valaki valaki másnak az apja, anyja, lánya stb. legyen?

Ez csak egy poénkodásnak indult, aztán mindig volt valaki a társaságban, aki valahogy hozzácsapódott :D Ezzel régebben gyakran, manapság már kevésbé hülyítjük egymást a másik sw fórum Dumakantin topikjában. Van, amit már magam sem tudok, hogy alakult ki :D Csak azt, hogy Oldie-nak folyton a tesója lett valaki, akivel jól eldumálgatott (aztán lett belőle öcsém meg ilyenek) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellő lököttség, méhecske avagy gólya. Innentől szobát kapsz a birtokon. :D

 

2005 egyik forró nyári éjszakáján születtünk amikor annyira de annyira pihentek voltunk, hogy csak na. :D

És mivel én akkor szabin voltam, net nélkül, utólag olvastam róla, és már csak anyád nem volt, az a hely volt még kiadó :D

És persze azóta is tart ez az ökörködős műsorszámunk :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.