Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most nézem a tegnapi matek érettségit. Nem volt nehéz :P

Jah, hát aki matekszakos :D Milyen feladatok voltak egyébiránt?

 

No, megyek Pestre, pár napig kénytelenek lesztek hiányolni, mer' fennmaradok a hétvégéig. Ha meg leégek, vissza se jövök :P

Jó mulatást, és ne aggódj, ízzé-porrá zúzunk addig mindent :P Azért várunk vissza :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :D

Még nem is láttam ilyen új matek feladatsort. Egek, ezen tuti buknék :P Legalább is most. Van olyan feladat is, ami nekünk anno pl. nem volt tananyag, úgy látszik, visszavették a tanulandó anyagok közé. Mondjuk gimiben lehetett, én szakközepes voltam. Furi ez a feladatsor nekem, az tény :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Igen Vista.

 

 

Ody: Azt nem lehet kilőni.A Windows Update-el jött le és állandóan zaklatni fog.A rendszer része.Azt tudod csinálni, hogy először is a Windows Update-et úgy állítsd be, hogy ne automatikusan frissítsen(mert akkor újra lejön ez az ellenörzőprogi), hanem elöszőr megnézed a listát.Ott meg kiveszed a pipát a checkelő program elöl és többet nem jön le.Majd ha ez megvan, akkor állítsd vissza a gépet a rendszervisszaállítással egy olyan időpontra mielött az üzenet elkezdett megjelenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiányoztam, mi? :P

Azt hiszem beelőztelek a kritikával :o

Látom :P

No és mond csak Dzséjt, nem kaptál ínhüvelygyulladást a spéci vulkáni köszönések özönében ami -mint trekes társadalom képviselője-, ugye kötelező jellegű az adott környezetben? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem az új Windows 7 RC-t és egész f*sza. Igaz, csak virtuálisan néztem meg, de még így is jobb eredményeket produkál CPU és memória kihasználtságba, mint a Vista Enterprise (amit úgyszintén virtuálisan néztem meg).

Kinézetre olyan, mint a Vista, viszont gyorsabban tölt. Majd felrakom rendesen is, kíváncsi vagyok úgy hogyan teljesít.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én nemrég tettem fel a vistát, most lett olyan gépem, hogy rendesen el is megy rajta, de kinézetén kívül nem sok pozitívuma van...sztem. Állandóan elfagy, mindenre rákérdez, csomó program nem fut el rajta...de azért marad, mert nem akarok kinézni az ablakon h megtudjam hány fok van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lustaság :) Én se nézek ki, abból nem derül ki, de ilyenkor mindig jól jön, hogy nálam folyton szól a rádió, és hallgatom az időjárásjelentést is benne :)

Meg amúgy pl. a Firefox-hoz van időjárásjelentés-kiegészítő progi :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lustaság :) Én se nézek ki, abból nem derül ki, de ilyenkor mindig jól jön, hogy nálam folyton szól a rádió, és hallgatom az időjárásjelentést is benne :)

Meg amúgy pl. a Firefox-hoz van időjárásjelentés-kiegészítő progi :)

 

Mester taníts! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mester taníts! :D

Jó van na, csak vicceltem, ezt mások nálam jobban tudják :P

 

Mindig elfelejtem, hogy itt mindenki a szabadban fórumozik. :D

Ó, időnként bejövünk, ha már túl fittnek érezzük magunkat :D

 

Valamitől nagyon lelassult a gépem.... milyen vírustalanítót ajánlotok? (azon túl, hogy csináljak egy kis helyet a lemezeken..... folyamatban van!)

Nekem öcsém nemrég a Spyware Terminator nevű progit rakta fel (meg ne kérdezze bárki, hogy ingyenes-e, gőzöm sincs, de biztos nem az), magyar és van benne vírusirtó meg kémprogramkereső meg még nem tudom, mi :D Jónak tűnik :D Már amennyire értek hozzá :D

 

Á! Nagyon jó a Windows 7! Gyors, stabill, parasztvakító :D

Na most akkor melyik? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindhárom egyszerre. A Microsoft ezzel lekenyerezett engem, nagyon jó kis rendszer.

Ja és kedden megyek Microsoft előadásra a Sugárba :D

 

Más: Ma vettem estére egy chipset (na nem a gépbe valót :D ) és 6 db. kis TCW-s korong volt benne. Szembe Atlas 5 db chips/0 korong arányával :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egyéb és nem fontos.

Ma egy elég durva terepnap áll mögöttem. Ami miatt kinyílt a fénykard a zsebemben, hogy a legfontosabb természetvédelmi kategóriát élvező területen ( gyk, erdőrezervátum) quadosok és motorosok garsszálnak, ott hagyják a sza...........izé szemetet, kitaposnak védett növényeket, fákat forgatnak ki, a hanggal zavarják az ott élő lényeket. Azonnali kötél nekik. Kérem a DONT, hogy oldja meg a problémát. :)

 

Az emberek, saknos kevesebbik része, azért megy a termézetbe, hogy felüdüljön, élvezze a csöndet, alátványt. Ezek meg...Egyébként számtalan kuszmát, alpesi cincért, orchidea féléket fotóztam. (majomkosbor, madárkosbor, boldog asszony papucsa). :)

 

Hazafelé annyira szomjas lettem, hogy megkívántam egy üveg sört és egy szuszra megittam. Jól esett.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.