Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ne adja az ég, mert éjszaka hazajönni Pestről akkor igen csak kétséges lesz. szóval drukkolj, hogy ne legyen olyan idő mint az Avatar mozikor.
Drukkolok, hátha használ valamit. :D Egyébként olyan hideg talán nem lesz, mert a -9-t (nem is -8, elnéztem) éjszakára írják, míg 20-án nappal volt annyi. Aztán a múltkori MÁV-fiaskó után remélhetőleg kicsit jobban fog menni a vasúti rákészülés, és rendben hazajuttok. :D Tenel Ka kedves meghívása pedig vészforgatókönyvnek jó lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk teljesen mindegy, hogy épp esik a hó, vagy sem, állandóak a másodpercnyi áramszünetek. Jót tesz a gépnek...
Nálunk most volt ilyesmi de nem az idő miatt hanem azért mert gubanc volt a kábelozással. A gép is újraindult nem is egyszer pedig a táp dobozán az áll hogy leégés és rövidzárlat védelem alatt áll. Ha ez az áramugrabugra csak nálatok fordul elő akkor ha lehet a kábelek összekötéseit megéri átnézni. Itt egy csomó fedelekkel ellátott luk van a falakon és azokban vannak a vezetékek végei amiket egy-egy kis akármi köt össze. Nem tudom hogy máshol hogy van ez. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg gazdaságinformatikus szakra szerettem volna bejutni Debreceni Egyetemre... de sajnos jelentősen megnőtt a ponthatár.... így jelenleg a Nyíregyházi Főiskola Gazdasági karán vagyok Informatikai statisztikus és gazdasági tervező... jelenleg, de ezután vannak még további tanulási szándékaim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát középsuliban én nem tanultam... vállalkozói ismeretekből mindkét ZH-m szinte 100%-os 5-ös lett, és azért vállalkozói ism. és mikroökonómia között van némi átfedés mégis jóval nehezebben megy az agyamba az utóbbi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahogy nagyjából belenéztem... szerintem nekem is jobban be fog.

 

Bár már az sem érdekel ha csak 2-es lesz a mikro... a féléves átlagom az indexben így is (ha 2-es lesz) 4.17 lesz.... amivel én elégedett vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőre már csak -1-2 fokot jósolnak, igaz, még havazással, de még tovább is javulhat a helyzet. :lol: Nekem is elég volt a hóból-jóból, meg a hidegből is, jöhetne valami enyhülés, ha csak átmenetileg is.
Átmenetileg úgy egy évig :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már az is jó lenne, ha az utak rendben járhatóak lennének, onnan olvadjon le a hó gyorsan.
Igen, mászkálni a legrosszabb ilyen időben. Ha csak csak az ablakból kellene nézni a szép havas tájat, azzal semmi gond nem lenne. :)

 

Átmenetileg úgy egy évig :)
Ehhez pár száz km-rel dél-nyugatabbra kellene tolni az országot. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma pl. be kellett mennem egy 10 perces melóra. Szerencsém volt, hogy a tesóm itthon van, mert beteg, így bevitt kocsival, máskülönben gyalogolhattam volna fél órát oda-vissza azért a 10 percért. Szóval ezért gáz az út. Remélem, holnap nem jut eszükbe semmi.

 

Itt is esett délután.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. De vártam is, mert mindig ez van, évek óta játsszuk ezt, csak reméltem, hogy legalább ezen a héten nem fog hó esni, csak fel kelljen pattannom a bicajomra, és gyorsan megjárnom.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. De vártam is, mert mindig ez van, évek óta játsszuk ezt, csak reméltem, hogy legalább ezen a héten nem fog hó esni, csak fel kelljen pattannom a bicajomra, és gyorsan megjárnom.

 

Biciklivel télen?Hát nem vegy semmi.Nem fagysz le róla?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biciklivel télen?Hát nem vegy semmi.Nem fagysz le róla?

Igazából gyalogolni szoktam :) Csak ha jó lett volna az út, egy 10 perces melóért nem gyalogoltam volna annyit, akkor bicaj. Rendesen felöltözve nem lehet lefagyni, bár tény, hogy utálok hidegben bicajozni. Itt faluhelyen (bár város vagyunk) nagyon sok bicajos szaladgál az utakon -15 fokban is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.