Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Márti, grat a bölcsihez :) Szerencsre, hogy apukád tud majd vinni papírmunkát intézni. Ne aggódj, az új személyit már nem fogja így szétcincálni, az már plasztik :D Megvan az előnye ezeknek a lapszemélyiknek, momentán jobban is szeretem, mint a régi lapozós könyvet. Hamar lecseréltettem a régit ilyen újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márti, grat a bölcsihez :) Szerencsre, hogy apukád tud majd vinni papírmunkát intézni. Ne aggódj, az új személyit már nem fogja így szétcincálni, az már plasztik :D Megvan az előnye ezeknek a lapszemélyiknek, momentán jobban is szeretem, mint a régi lapozós könyvet. Hamar lecseréltettem a régit ilyen újra.
Oh, nekem már van is egy ötletem, hogy hol fog majd kikötni az az új személyi. A számítógép floppymeghajtójában :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megvolt az újabb DM koncert. Pildivel mentünk mert ő inkább állni akart, a férje pedig elengedte (micsoda rendes arc nem? :D ). Én még nem voltam a Papp Laciban, de oltári volt! Durván szólt az egész és a fiúk is remek hangulatban voltak. We see you next time!
A férjem tényleg nagyon rendes, és nem csak ezért. :)

 

A koncert pedig nagyon jó volt! Bár látni nem láttunk semmit, csak a kivetítőt, de a zene és a hangulat körülöttünk mindent megért. :D Az egész hely nagyon kulturált, büfé, mosdó, ruhatár volt elég. Össze sem lehet hasonlítani a Puskás Ferenc Stadionnal. Annak más a bája, de nekem ezek a kényelmi dolgok egyre fontosabbak lesznek. :D

 

Gyorsított eljárással - nem vicc!!! - felvették Nolcsit a bölcsibe.
Nagyszerű hír! És kreatív anyaként biztos megoldod, hogy időben ott legyél mindenhol. :D

 

Nah, Odyt most mutatták a tévében. Legalábbis nagyon hasonlitott rá az az alak akit csápolva, egy rekesz sört lobálva figyelmeztettek a biztonságiak a DM koncerten :D
Az egy másik Ody lehetett. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik, hogy nem nézek tévét, reggel tudtam meg hogy sztrájk van :) . Gondoltam a környéki buszok járnak, mert nem a BKV üzemelteti őket és....nem, egy fia busz nem járt, mégis álltak a megállóban és beálltam. Lassan rájöttem, hogy Volán busz és autók járnak csak.

Fura, hogy tegnap a munkahelyen senki sem említette a sztrájkot :D .

Holnapra már készültem, találtam egy oldalt ahol felsorolják mi jár, így holnap bejutok, ha sztrájk van akkor is. Nem mintha nem tudnám elfoglalni magam egy szép sztrájkos napon mással. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, Odyt most mutatták a tévében. Legalábbis nagyon hasonlitott rá az az alak akit csápolva, egy rekesz sört lobálva figyelmeztettek a biztonságiak a DM koncerten :)
Nálam csak bor volt. :D De rafináltan megoldottuk, hisz egy fél literes műanyag pohárba kértük. :D Egyébként tényleg nagyon jók a körülmények a Papp Laciban. Szinte olyan volt minden, mint egy személyes bár. Élmény ilyen helyen koncertezni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi,Ody: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.Egy kis alkohol azért kell a koncerthez.Két hónap múlva megyek ugyanoda Rammsteinre az első sorokba.Még koncerten én sem voltam ott, de szinházi előadáson igen.Az árak gondolom kemények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi,Ody: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.Egy kis alkohol azért kell a koncerthez.Két hónap múlva megyek ugyanoda Rammsteinre az első sorokba.Még koncerten én sem voltam ott, de szinházi előadáson igen.Az árak gondolom kemények.
Annyira nem vészes, bár természetesen drágább mint ha boltban vennéd. :) Azt hiszem egy liter bor volt 1200 forint.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem olyan vészes.Kösz.Bár elötte azért melegíteni kell. :)
Mi is beültünk előtte a körúton egy hangulatos helyre. Teljesen kényelmesen értünk be, semmi tülekedés nem volt. Nagyon jól sikerült az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az ég felé törekszünk az egyre magasabb épületekkel
A zöldek már lefelé is építkeznek, és az a jobb megoldás, mert így nem kell fűteniük :lol:

Az asimovi Baleyföldön is a föld alá építkeztek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zöldek már lefelé is építkeznek, és az a jobb megoldás, mert így nem kell fűteniük :lol:

Az asimovi Baleyföldön is a föld alá építkeztek :D

 

Hát épp azon gondolkoztam, h mennyivel környezetbarátabb lenne az utak egy részét föld alá vinni, meg több földalattit építeni. Gyorsabb, tisztább.

Bár én gonosz módon Bp-ről is kitiltanám a sok autóst, legyen csak tömegközlekedés, meg bicikli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár én gonosz módon Bp-ről is kitiltanám a sok autóst, legyen csak tömegközlekedés, meg bicikli.
Igen és a boltokba ki vinné el az árucikkeket? A futárok, taxisok meg mondjuk a festők, villanyszerelők meg hasonló sok alapanyaggal dolgozó emberek hogy menjenek el a címre? :D

Milyen jól nézne ki egy festő, ha a bicikli oldalára fel lenne téve létra, a kormány két végébe a festékek, szájába vinné az ecsetet stb, stb :lol:

 

Ha meg ezeknek megengednék, akkor mások is panaszkodnának emiatt és akkor ott tartunk ahol elindultunk.

A Föld alatti város ötlete pedig tényleg jó, ha Eger nyerte volna meg a kluturális főváros díjat, akkor a föld alatt megcsináltak volna egy olyan teret, ami a középkori Egert mutatta volna be, kis piacokkal meg más egyéb látványos dolgokkal. Kár, hogy nem ők nyerték, érdekes lett volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen és a boltokba ki vinné el az árucikkeket? A futárok, taxisok meg mondjuk a festők, villanyszerelők meg hasonló sok alapanyaggal dolgozó emberek hogy menjenek el a címre? :D

Milyen jól nézne ki egy festő, ha a bicikli oldalára fel lenne téve létra, a kormány két végébe a festékek, szájába vinné az ecsetet stb, stb :D

 

Ha meg ezeknek megengednék, akkor mások is panaszkodnának emiatt és akkor ott tartunk ahol elindultunk.

A Föld alatti város ötlete pedig tényleg jó, ha Eger nyerte volna meg a kluturális főváros díjat, akkor a föld alatt megcsináltak volna egy olyan teret, ami a középkori Egert mutatta volna be, kis piacokkal meg más egyéb látványos dolgokkal. Kár, hogy nem ők nyerték, érdekes lett volna :D

 

Elnézést, természetesen a fuvarosok, taxisok, mentők, tűzoltók maradhatnak. És a szolgáltatás.És úgy tudom, vannak olyan - nam magyar városok, ahol ezek működnek. Nem hiszem, h ha a tömegközlekedést normalizálnák, nem lehetne gyorsabban A-ból B-be jutni, ha nincs az utakon az a rengeteg kocsi. Persze kéne még pár földalatti cucc, és ahogy ismerem, 15-20 év kéne, míg megegyeznek, merre mennek ezek. :lol:

Hát, Azt Egerben megnéztem volna! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegem van a vizsgákból, kettő van hátra és nem fog az agyam. Nem tudom miért, kissé megcsömörlöttem. Adjatok tanácsot, mivel ébreszthetném fel ismét a motivációmat? Frissithetném fel megtelt elmémet?

 

Múlthéten egyébként simán feljelenthettek volna, ugyanis a fekete ünnepolő nadrágom volt rajtam egy fehér elegáns felsővel, továbbá nagyon fázós vagyok egy fekete mellényt is felvettem. Tiszta félelem keltő megjelenés. Majdnem mindenki igy nézett ki, az egyik évfolyam társam meg is jegyezte, hogy gárda gyűlés van.

 

A sztrájról annyit, hogy pofátlanságnak tartom, hogy egy veszteséges cég igazgatója prémiumot és több millás végkielégítést kap, a rosszul végzett munkájáért. A tőzeglápról annyit, hogy ez már szeptemberben is aktuális volt, csak a médiában ilyen ügyekért nem sipákolnak.

Ezt pedig Oldie-nak küldöm. A cime: Irtsuk ki a természetet együtt. Csatlakozzatok ti is.

http://www.vedegylet.hu/kepek/lapparkol.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegem van a vizsgákból, kettő van hátra és nem fog az agyam. Nem tudom miért, kissé megcsömörlöttem. Adjatok tanácsot, mivel ébreszthetném fel ismét a motivációmat? Frissithetném fel megtelt elmémet?
Nekem lenne egy-két remek ötletem. :D:lol::D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem lenne egy-két remek ötletem. :D :D :D

A pálinka sajnos most nem játszik. :lol: Az energia ital sem, kávé sem. ÁÁÁ meg van tea! De itt csak zöld van, attól meg rosszul leszek. Nem bírja az én európai gyomrom a keleti dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegem van a vizsgákból, kettő van hátra és nem fog az agyam. Nem tudom miért, kissé megcsömörlöttem. Adjatok tanácsot, mivel ébreszthetném fel ismét a motivációmat? Frissithetném fel megtelt elmémet?
Memorilt szedem vizsga időszakban, napi 1x és csakis vizsgaidőszakban. Sokkal jobban fog tőle az agyam. Emellett csokit zabálok(szerotonin, triptofán, anandamid és dopamin ->serkentik az agyat), áfonyát eszek (rövid távú memóriát serkenti), reggelire pirítós babbal (protein ->energia az agynak), szoktam még paradicsomot is enni az agyban lévő neurotranszmitterek szeretik a C-vitamint ami a parában van :lol: Gabonapelyhet is célszerű enni az E-vitamin, és a szerotonin (boldogság érzés) miatt. Csonthéjasakat is egyél, dió vagy gesztenye.

Persze inni sem árt, napi 1,5-2 litert minimum igyál meg. Közte legyen egy kis kávé vagy tea is, a koffein serkenti az agyat. Tojást pedig este felé szoktam enni a kolin miatt.

 

Persze a legtutibb az avokádó, nem csak finom, hanem az egyik legjobb turbózó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pálinka sajnos most nem játszik. :lol: Az energia ital sem, kávé sem. ÁÁÁ meg van tea! De itt csak zöld van, attól meg rosszul leszek. Nem bírja az én európai gyomrom a keleti dolgokat.
Én egyáltalán nem a pálinkára gondoltam. :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Csoki és áfonya van. Már vagy két litert meg ittam, a C-vitamin alap. Kaja az van, hiztam is vagy két kilót. No délután neki ülök. Bár ma mindenki megbukott. Tavaly ettől tiszta ideg voltam, de most sztoikus tojok bele hangulatom van.

Ody: Én kis naiv. Látszik, hogy kit mi motivál. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegem van a vizsgákból, kettő van hátra és nem fog az agyam. Nem tudom miért, kissé megcsömörlöttem. Adjatok tanácsot, mivel ébreszthetném fel ismét a motivációmat? Frissithetném fel megtelt elmémet?

 

Múlthéten egyébként simán feljelenthettek volna, ugyanis a fekete ünnepolő nadrágom volt rajtam egy fehér elegáns felsővel, továbbá nagyon fázós vagyok egy fekete mellényt is felvettem. Tiszta félelem keltő megjelenés. Majdnem mindenki igy nézett ki, az egyik évfolyam társam meg is jegyezte, hogy gárda gyűlés van.

 

A sztrájról annyit, hogy pofátlanságnak tartom, hogy egy veszteséges cég igazgatója prémiumot és több millás végkielégítést kap, a rosszul végzett munkájáért. A tőzeglápról annyit, hogy ez már szeptemberben is aktuális volt, csak a médiában ilyen ügyekért nem sipákolnak.

Ezt pedig Oldie-nak küldöm. A cime: Irtsuk ki a természetet együtt. Csatlakozzatok ti is.

http://www.vedegylet.hu/kepek/lapparkol.jpg

Vagyok most olyan piszok, hogy Ody javaslatára voksoljak. :P:lol::D Nem pálinka köll oda. :D

 

Ruhákkal csak óvatosan továbbra is, falusi ember is tök közveszélyes lett ugye, hihetetlen félelemkelltőek, csodálom, hogy templomba még beengedik őket, a gyerekeket meg ünnepi rendezvényekre. Üdv az ötvenes években :P

 

A sztárjk remélem eredményes lesz és nem kell életveszélyes buszokkal forgalomba állniuk a soföröknek :D

 

Kösz a linket, de tegnap megszólalt bennem végül is a kisördög és alja módon a láp védelmében léptem fel egy aláírással. :D Legfeljebb majd ha nagybevásárlást tervezeke, megelégszem egy sarki kisbolttal mely nem természetvédelmi területen épült. :D :D

 

 

Noh, aztán tessék felfrissülni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.