Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bocs, kajáltam.Akkor a te gépeddel van valami.A rendszervisszaállítást meg kéne próbálni.Ha azzal sem ok, akkor Windows-reinstall.Windowst le tudsz szedni torrentoldalakról.

Az a gond, hogy iinen marha nehéz értelmeset hozzászólni, látni kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de hát nem tudok mit tenni. Frenkie, a gép sípol, mikor bekapcsolom. Nem úgy, hogy a videokártya rossz, hanem csak olyan hangot hallatt, mint mikor cseng a füled. Tehát ilyen iszonyú magas hangon sípol (de nem ütemesen, mondom, mint mikor cseng a füled). Szerintem hardver hiba lesz...

 

Ja, és egyelőre nem találom a windows csökkentett módját behívó panelt. Csak a biosba tudok menni del-ettel, de windows menüt nem látok sehol (mármint a del-et megnyomása előtt sem).

 

Ja, és a scandisk nem a c (windows meghajtót), hanem a d (felhasználói programok) meghajtót érzi "töredezettnek", vagy minek...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik hardvernek annyi.Ha a winchester nem kattog, akkor az ok.Akkor már csak a memória és az alaplap marad.Ha több memóriamodul van a gépben akkor meg lehet azt csinálni, hogy kivenni az egyiket és elindítani a gépet, ha nem ok, akkor a másikat kivenni és az elsőt vissza.

 

A csökkentett mód az F8 nyomkodásával jön elő.Ahogy kiírja az alaplap márkáját meg a többi dolgot már lehet nyomkodni.Ha sikerült akkor kijön egy szöveg, közepén menüvel ahol a menüpontok a windows inditási fajtái és az egyik lesz a csökkentett mód.

 

A sípolásból meg lehet elvileg tudni, hogy melyik hardver a luda.A neten valahol le vannak írva angolul, hogy milyen sípoláshoz milyen hiba illik.A Google-ban ha rákeresel az alaplap típusára és hozzáírod azt hogy beep akkor nagy valószínűséggel meg lehet találni ezt a listát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az előbb azt írtad, hogy long beep.

 

 

Az a hivatalos neve.Az alaplap-nak van vagy 7-8 sípolási hangja.A rövideket beep-nek hívják, a hosszú sípolást long beep-nek.Mindegyik egy hibát jelöl amiről van egy lista.Azaz bármely ilyen hang hibára utal.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán lehetne már egy számítógépes okosság topik.....

Lekopogom, ma Hiba összesen egyszer hozta be ezt a hüleségét, ugyanannál az oldalnál, ahol elkezdte tegnap is. De "egyébként" jól elvan, működik, és nem érti, miért nem a Salátát írom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ezért nem értem, mert itt azt mondtad, nem gond :)

Szerintem azt a "De nem csipog (beep), csak magas hangon szól, mintha ultrahangos síppal sípolnál." részre értette, mert ha a gép sípol, az csak gond lehet. Hardveres gond, és mivel a hálózati kártyával gondok vannak, én erősen hajlok az alaplap felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a jó b-k-a-ját az extrának! Most ébredtem rá arra, amit pár napja Rostás Norbert kolléga írt, hogy az extra beszünteti az ingyenes honlapjait. Így menthetem le az adataimat majd (szerencsére tárhelynek uw-kat használok, nem extrát, bár gondolkodtam azon, hogy azt fogom, szerencsére nem tettem) ...

Ezt csak azért írom, hogy akinek van extrás oldala (tárhelye) az figyeljen erre, tudatosuljon benne. (Jaj, de jó, hogy tavaly leléptem onnan, sz*mét egy banda ez az extra.hu :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hát tegnap megpróbáltam elindítani nem csökkentett módban is, és nem indult újra, igaz a modem nem volt bedugva. Most kipróbálom úgy, hogy a modem is be lesz dugva. De az F8-ra továbbra se hozza elő a csökkentett módot. Csak választhatok, hogy honnan bootolja be a rendszert (winchester, floppy, meg van egy harmadik). Nem tudom, hogy a múltkor hogy hozta elő a csökkentett módot, de nagyon úgy fest, hogy nem az f8-cal :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esküszöm, vadásztam bootolás közben, de semmi!

 

Most rendes módban, modemmel bedugva is működik. Sípolás nincs. Tesóm gépével párhuzamosan is tudott menni a net. Nincs újraindulás, semmi. Annyit módosítottam a netkapcsolaton, hogy kivettem a cFosspeedet, ami be volt épülve a helyi kapcsolatba, mert mintha azóta lenne ilyen bibi, hogy folyamatosan újra rakosgatom a próbaverziókat...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.