Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

No akkor, kedves DINASZTIA.

Ezennel ezt a fiam kitagadom, mától nem vagyok az anyja, az állítólagos apjával (mert ugye csak az anya az egyetlen, aki tudja, hogy ki az apa :D) meg nem is voltunk összeházasodva, csak megtűrtem a DINASZTIA köreiben az utóbbi időkben a fiú kedvéért, ha már annyi év után betoppant. Persze a most már nem létező kölök azt tesz, amit akar vele ezek után. Nincs házasság, sose volt, lévén a kedves mama világ életében kalandozó és független lélek volt, minden gyermeke más apával rendelkezik ezen ok miatt. A vagyon az enyém volt mindig is, viszem is magammal, a hiperszuper laptopomon tárolt összes pénzügyi adattal és titkos bankszámlákkal együtt (ugye mivel ezeket én intéztem).

Természetesen a dédpapi, mivel ő az én nagyapám, mindig számíthat rám a jövőben is, a többi gyermekemmel együtt, és persze más DINASZTIA-tagok is, elvégre ők az én felmenőim, testvéreim, s a többi :)

És most irány a szabad élet, nem kötnek a DINASZTIA szabályai :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerőse valaki Jake -nek iwiw -en? Meg lehetne nézni, oda jár-e. Ha nem akkor van nagy baj. Remélem mielőbb visszatér. Nekem is hiányzik a lurkó. :peace:

18:45-kor jelentkezett be oda utoljára. De az AVPU-n sem tűnt fel már 5-e óta. Lehet vizsgái vannak, vagy ilyesmi. Szokása néha hetekre eltűnni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú micsoda családi dráma! Lehetek én valamelyik válófél ügyvédje? :peace:

Te az én anyám vagy, szóval mindenképpen az én pártomra kell állnod :P

 

Oks, hogy mozi meg sör, de ha egyszer olyan isteni sütiket tudott sütni... :P:D

De ennyivel nem ússza meg. :P Van elvégre cukrászda is. :P

Süssön neked a DONNA :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válság kikezdte a DINASZTIA kötelékét is?! Hát nem tudom kinek a pártjára álljak?! A báytóval annyícsinyt elkövettünk, anyja meg egy van az embernek. Nehéz ügy!

Bár csak megsugom egy kilo marcipánnal sok mindenre rá lehet venni. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami késik nem műlik :D Hidd el, jobb családtagnak lenni mint a DINASZTIA áldozatának :P:peace::)

Haha, nem mondanád ezt, ha járókeretre és vastüdőre lennél kárhoztatva, mert valaki (segítek ki: Olddal kezdődik, Fighterrel végződik és Donnak adja ki magát), nem ad elég pénzt a kezeltetésre. Legalább egy elektromos tolószéket, de nem, még azt sem. Járókeret, az sem a kerekes fajtából. Ha azok a nyüves lovak nem lennének olyan gyorsak, már rég odatettem volna egy fejet az ágyadba, de így maximum az ükunokám plüsslovát fejezhetem le... Bár a múltkor még az is elszaladt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok a család része :D

Kimaradok ezekből a perlekedésekből :P

Én meg nemrég kerültem be, nem is tudom milyen minőségben, de lehet, hogy kilépek. :P Sajnos nem bírom a perlekedést. :P Abból van elég itthon is. :D

 

De azért nőtársaim mellett szükség esetén kiállok. :P Mint pl. ez a mostani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy mondod.

MELLETED ÁLLOK, LÁNYOM! :P

Köszi :D

 

Nem túl jó a PR-ja a családnak :P

Hát nem :P Szerencsére most már bármit mondhatok rá :P

 

Legalább egy elektromos tolószéket, de nem, még azt sem.

Hoppsz, tulajdonképpen a saját vagyonomból telik ilyesmire, szóval egy szavadba kerül :D

 

A nőknek legalább igazuk van! :D

Naná :P

 

De azért nőtársaim mellett szükség esetén kiállok. :P Mint pl. ez a mostani. :P

Remek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.