Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dobd ki.Egy ezresért vehetsz egy újat.

Veszek is, amint megjön a fizetés. Bár ki nem dobom, tartaléknak még jó, vagy arra, hogy instalálhassam néha a húgom gépén a wint, és ne az enyémet kelljen kihuzigálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Veszek is, amint megjön a fizetés. Bár ki nem dobom, tartaléknak még jó, vagy arra, hogy instalálhassam néha a húgom gépén a wint, és ne az enyémet kelljen kihuzigálni.

 

Arra jó tényleg.Az én former billentyűzetem viszont repült.Volt abba más kóla,sör, chps-maradék, és még sok minden nem odavaló.Én meg nem takarítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a fórumtali után még beugrottam a Duna Plázában lévő Lego fesztiválra és csináltam pár képet :lol:

Főleg Dzséjtnek ajánlom :)

 

http://www.photoblog.com/vkony/2010/03/07/...westend-p1.html

 

(Lent vagy bal oldalt lehet lapozni az oldalak között)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra jó tényleg.Az én former billentyűzetem viszont repült.Volt abba más kóla,sör, chps-maradék, és még sok minden nem odavaló.Én meg nem takarítom.

Nálam is akad pár dolog. Azért is ilyen gyagya már, mert nemrég nyakon öntöttem teával. Hiába, nagyon jól betartjuk azt, amit a számtech órán elsőnek mondanak el: ne egyél, ne igyál a gép közelében :lol:

 

Nagy vagy Phobos! Jó képek lettek.

 

Ezt én is kiállíthattam volna :)

141629-1268512826-0.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába, nagyon jól betartjuk azt, amit a számtech órán elsőnek mondanak el: ne egyél, ne igyál a gép közelében :lol:

Naponta szegem meg ezt a szabályt :) Hétvégén reggeli a gép előtt, hétköznaponként meg vacsora :D Ennek ellenére még sose öntöttem a billentyűzetre semmit :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naponta szegem meg ezt a szabályt :lol: Hétvégén reggeli a gép előtt, hétköznaponként meg vacsora :) Ennek ellenére még sose öntöttem a billentyűzetre semmit :D

 

 

Akkor szerencséd van.Tulajdonképpen este a gép elött ülök, aztán szok ezt-azt.A legjobb az volt mikor egy fél liter kóla beleömlött mert szólt a mobil én meg utánakaptam és a könyökömmel felborítottam az üveget. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igyekszem betartani. Nagyanyám meg nem érti, hogy miért nem tudok örülni amikor mindenféle morzsásat meg kiönthetőt ágyba hoz nekem amikor laptopozok. Bár a csúcs az volt, amikor arra jöttem haza, hogy tenyérnyi tócsa van a Hiba tetején. Odatettem arra az asztalra, aminek a túlsó végén virágok vannak...... :lol: Szerintem Hiba az óta értékeli, hogy még működőképes. Okos kütyü, egyébként. Megkedveltem :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szerencséd van.Tulajdonképpen este a gép elött ülök, aztán szok ezt-azt.A legjobb az volt mikor egy fél liter kóla beleömlött mert szólt a mobil én meg utánakaptam és a könyökömmel felborítottam az üveget. :)

Ez tényleg csak szerencse, mivel egyébként elég kétbalkezes vagyok :D Leginkább csak bögrében rakok ide innivalót, kávét vagy teát. Ja, és az íróasztalomon lapja alatt van olyan tologatós billentyűzettartó, szóval ha ki is ömlene bármi, és épp nincs kihúzva, akkor nem is folyna rá :D Jól elfér így az asztalon minden, mert bill és egér az asztal alatt :lol:

 

Nem tudtok egy jó rippelő programot ami dvd-ből avit csinál?Kereshetnék guglin, de hátha van jobb megoldás.

Sajna nem, de ha öcsém előkerül, majd meginterjúvolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki fenn van nmagon, és szokott vagy szeret néha főzőcskézni, annak ajánlom, hogy hun ebook-ból szedje a Príma Konyha Magazint, most felraktak egy csomó évit, nagyon jó kiadvány, szoktam néha innen recipéket kinézni :lol: Már vagy két éve veszem az újságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elővarázsoltam a múlt heti képeket a telefonomból:

Itt még szombaton a macsekok nagy egyetértésben napoznak

DSC00420.JPG

Vasárnap pedig szakadt a hó a naplemente előtt, bár a hóesés ezen a képen nem igazán látszik, ahhoz egy jobb gép kellene

DSC00425.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól jönnek egymásnak a hidegben, legalább összebújva melegítik magukat. :D

Akkor szombaton éppen nagyon jó tavaszias idő volt, és napoztak is, de tényleg jobb így összebújva, még így is melegednek :D

 

A cicák tündériek. Nem csoda, hogy a mieink is ilyen szépek lettek. :|

A havas kép is jó lett, főleg, hogy mobillal fotóztad. Csak egy baj van vele: márciusban készült. :D

Tündérien morognak is egymásra mostanában :D Ne is mond, valóban ez a legnagyobb baja :lol:

 

Anno nem ilyen minőségű képekre emlékszem, már ha nincs új mobilja :)

Ugyanaz a telefon, legnagyobb felbontással (2mpixel), annyit segítettem rá, hogy a fehér egyensúly menüben naposra állítottam a felvételt, így jobban érvényesült a háttér. De ennyit lehet csalni :D

 

Nagyon aranyosak a macsik. A naplementés havas tájas meg kifejezetten tetszik :D

Köszi :D Megérte lefotózni, ha másoknak is tetszik :D Egyszer be kéne szereznem egy jó fényképezőgépet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.