Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ilyen az emberi civilizáció oldie. Nem tudtad? :D Vannak akiknek több pénze van másoknál, na ők diktálnak. Én nem is foglalkozok ezzel, mert ezt nem lehet megváltoztatni. Ha ezeket elsöprik, jönnek helyükbe mások. Te is ha a tűz közelében lennél, ugyanazt csinálnád mint ők. Ők meg ha a helyedben lennének akkor ugyanúgy összeesküvés elméleteket gyártanának, mint Te. :o Egy dolog hajt mindenkit, a pénz. Van akinek nincs elég, ezért sír. Van akinek sok van, de még többet akar. Ez sajnos így működik. :clap2:

 

És bevallom, nekem is jó lett volna a lottó 5-ös. :o Bár nekem a pénz nem arra kell, hogy BMW -vel járhassak, meg k*rvázzak és drogozzak, hanem inkább arra, hogy szabadon végre azt csinálhassam amit akarok és amire mindig is vágytam. Utazgathassak a világban, csak az számítson mit szeretnék csinálni. Szabadon béklyók nélkül élni, a magam ura lenni. Nekem ezért kellene a sok pénz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi vitához egy kicsit. Elnézést egy kicsit túlreagáltam dolgokat, de úgy éreztem nem kapok megértést. :clap2: Amit ma elhatároztam, hogy a politika mellett az időjárásról sem fogok értekezni ezen fórumon mert csak vita van belőle. Én rühellem a meleget ti szeretitek, aztán ennyi. Különben én nem éreztem hogy sokat panaszkodnék. Sorry érte.

Kicist Donátra nehezteltem de mára elmúlt. Különben abban igaza lehet hogy lehet hogy gyerekkoromban jobban bírtam.

 

Ennyit erről.

 

A Kacsamesék engem is megszívatott, szó szerint enyhe sokkot kaptam mikor hirtelen vége lett. Szegény Antallt utáltam nagyon, és nem értettem ,hogy felnöttek dolgába miért kell gyerekeket keverni? Na de én kétszer szívtam meg. Szerintem Ody és Pildi is emlékszik arra mikor 1982-ben Brezsnyev halála után 2 hétig semmi szórakoztató nem ment a tv-ben. Mesék sem, rajzfilmek sem. Egész nao szinte Sugár András valamilyen Szóvjetuniót méltató műsora ment.

 

A mai rajzfilmeket meg nem hasonlítanám a régiekhez. Amikro az ember már azt mondja, hogy bezzeg a mi időnkben meg akkoriban jobb mesék voltak az azt jelenti hogy öregszik. Egy mai gyereknek ez a jó, nekünk meg a Lolka Bolka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Elnézést, ha tegnap picit nyers voltam. :clap2:

 

 

Semmi gond. :D Én sem voltam úriember.

 

Amit meg Ody írt az sajnos igaz. Az emberi társadalomban csak a pénz mennyisége számít. Voltak önjelölt népvezérek, hogy ők a nép nevében cselekszenek, ahogy hatalomra kerültejk az első dolguk volt királyként viselkedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie és oldie nektek milyen netetek van? Sebességre gondolok.

 

40 Mbit/20 Mbit. Ez azt jelenti, hogy 4,8 Mbyte/s-sel jön le szinte minden. Persze torrentről azért nem minden attól milyen a seeder sebessége. Úgy képzeld el, hogy 1,5 Gb 4 perc alatt lent van. Felfele meg olyan 1,9 Mbyte/s van ami torrentnél nagyon jó mert tök hamar visszaosztok mindent. ez pénzben 3500 ft havonta.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 Mbit/20 Mbit. Ez azt jelenti, hogy 4,8 Mbyte/s-sel jön le szinte minden. Persze torrentről azért nem minden attól milyen a seeder sebessége. Úgy képzeld el, hogy 1,5 Gb 4 perc alatt lent van. Felfele meg olyan 1,9 Mbyte/s van ami torrentnél nagyon jó mert tök hamar visszaosztok mindent. ez pénzben 3500 ft havonta.
És ez mennyi havonta?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fibernetnél vagyunk, de lehetne váltani Digire.

 

 

MIndenképp válts. Ezerszer jobban jársz ,lsd én. UPC-nél voltam borzalom összegért lassú is volt. A Digit csak ajánlani tudom, nevetséges összegért brutál sebességet adnak, nincs letöltéási korlát dinamikus ip van(rapid miatt jó), és megbízható. Talán egyszer volt karbantartá amikor egy óráig nem volt net. Fibernetet a kollégáim nagyon szidják. Nem hiszik el hogy 3500 ft-ért ennyire jó. Pedig igaz.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIndenképp válts. Ezerszer jobban jársz ,lsd én. UPC-nél voltam borzalom összegért lassú is volt. A Digit csak ajánlani tudom, nevetséges összegért brutál sebességet adnak, nincs letöltéási korlát dinamikus ip van(rapid miatt jó), és megbízható. Talán egyszer volt karbantartá amikor egy óráig nem volt net.
De mennyiért adják ezt a csomagot? :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet ez ilyen nevetségesen olcsó? :D Vidéken biztos több. :clap2:

 

 

Biztos, hogy nem. Íme a csomagjaik. Nincs ott hogy vidéken drágább. Különben amikor váltottam bennem is megfordult hogyan lehet ennyire olcsó, de aztán nem érdekelt. Másfél éve használom(ja és hüségnyilatkozat nélkül) és teljesen meg vagyok vele elégedve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ez pénzben 3500 ft havonta.

Hogy mennyivel jobb Pesten lakni, ez kész. Még a net is sokkal olcsóbb, mint itt, és van miből választani. Mi meg itt le vagyunk... Bár jobb a levegő meg a környezet, de akkor is :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nem. Íme a csomagjaik. Nincs ott hogy vidéken drágább. Különben amikor váltottam bennem is megfordult hogyan lehet ennyire olcsó, de aztán nem érdekelt. Másfél éve használom(ja és hüségnyilatkozat nélkül) és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Köszi! Ez tuti jóóó. :D Megbeszélem a családdal, hogy váltsunk. Úgy is én fizetem a netet. :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Ez tuti jóóó. :o Megbeszélem a családdal, hogy váltsunk. Úgy is én fizetem a netet. :clap2:
Az tök jó, hogy nálatok lehet váltani. Nálunk van az Invitel meg a Fibernet. Most meg arról megy a duma, hogy lehet, hogy kiépül nálunk a UPC is :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.