Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Itt is csak pár csepp volt, ami *** sem ért. Maradt a locsolás, szél meg ezerrel. Eh... akármilyen az idő, sose jó, ami van :D

Dehogynem, szép tavaszi napsütésre 18 fokkal meg lenge szellővel biztos nem mondanád, hogy ez sem jó. :D

Előbb-utóbb csak lesz olyan is, és külön öröm lenne, ha egy kiadós esős napot követne. :) Nekem is kellene a kertben tenni-venni, gyomlálni is már pl. (a kökörcsin teljesen ellepte a kertet, és hiába szép kis kedves növény, de ez már túlzás), de azt csak eső áztatta talajban lehet jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem jó, de ha nem esik, és ezért locsolni kell a gazaim, akkor már nem is annyira jó :D Szóval ezért írtam, hogy sose jó, ami van :) Bizonyos szemszögből nézve mindig van kivetni való az időjáráson :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam én, hogy sose jó az idő, akármi van. Ki kért ennyi jeget az esőbe?? :para:

Jaj...:( Nálunk sem volt jég, az eső is épp csak a port verte el, a belvárosban meg egyáltalán nem is esett. De túl hideg van, így a vasárnapi biciklizésből nem lesz semmi, úgy néz ki. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj...:( Nálunk sem volt jég, az eső is épp csak a port verte el, a belvárosban meg egyáltalán nem is esett. De túl hideg van, így a vasárnapi biciklizésből nem lesz semmi, úgy néz ki. :(

 

 

Szerintem lesz, mert szombattól melegedés jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos emberek nem tudom érdekel e még bárkit is, de büszkén jelentem, hogy április 30án, a 7. képregényfesztiválon megjelenik Deveraux képregényem 4., azaz utolsó fejezete. Persze ez csak ennek a sztorinak a vége.

Ez sajna nem kerül fel sehova ingyen, szóval ha bárkit is érdekel, keressen meg nyugodtan! ;)

Dev4nagy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajna nem kerül fel sehova ingyen, szóval ha bárkit is érdekel, keressen meg nyugodtan! ;)

Engem érdekelne :lol: ha nem lenne meg már 2 verzióban :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lesz, mert szombattól melegedés jön.

Igen, én is néztem ma, és nagyon bíztató a várható 15-17 fok. :)

 

 

Nos emberek nem tudom érdekel e még bárkit is, de büszkén jelentem, hogy április 30án, a 7. képregényfesztiválon megjelenik Deveraux képregényem 4., azaz utolsó fejezete.

Gratula hozzá. :)

 

 

Elbúcsúztattuk az egyik kolléganőt. 40 év munka, ráadásul ugyanazon a munkahelyen. :clap:

Tényleg szép. :) Szerintem ilyen már az én korosztályomban sincs, a fiatalabbaknál meg már 5 év is soknak számít egy helyen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen már az én korosztályomban sincs, a fiatalabbaknál meg már 5 év is soknak számít egy helyen.

Elég ódivatú vagyok azzal, hogy több, mint 10 éve vagyok ugyanazon a helyen, meg is van a hátránya tisztességgel :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég ódivatú vagyok azzal, hogy több, mint 10 éve vagyok ugyanazon a helyen, meg is van a hátránya tisztességgel :(

Igen, idővel váltani kell, az az optimális, mert minden szempontból jót tesz. Remélem, a főiskolával összefüggésben lesz erre is lehetőséged. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma mi is jót kerekeztünk a Dunakanyarban, Verőcétől Szobig, és isteni volt! :) Régi munkatársaim szervezték, Váctól, de az úgy 35 km-es táv kicsit sok lett volna gyerekekkel, így mi útközben csatlakoztunk, és így pont bírható volt a kicsiknek is.

Másfél éve nem bicikliztem komolyabban, és nagyon jól esett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.