Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

OFF

Kisszíveim, nem kell engem kirángatni :) Fiam, ha jól emlékszem, az elmúlt pár hétben már kétszer is voltunk valahol, ami bőven elég kimozdulásnak. Meg különben is, ősrégi haverral megyünk egy közös ismerős születésnapját megünnepelni, vagyis beülünk egy pizzára, vagy kávéra valahova, aztán a 10 utáni vonattal már jövök is haza :)

Szóval semmi kombinálás, "csak" ápolom a baráti kapcsolataim :) Ezt úgyis szeretem csinálni :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Kisszíveim, nem kell engem kirángatni :) Fiam, ha jól emlékszem, az elmúlt pár hétben már kétszer is voltunk valahol, ami bőven elég kimozdulásnak. Meg különben is, ősrégi haverral megyünk egy közös ismerős születésnapját megünnepelni, vagyis beülünk egy pizzára, vagy kávéra valahova, aztán a 10 utáni vonattal már jövök is haza :)

Szóval semmi kombinálás, "csak" ápolom a baráti kapcsolataim :) Ezt úgyis szeretem csinálni :)

ON

Anyám csak semmi magyarázkodás. :) Jó szórakozást, a jövő héten valszeg úgyis az "enyém vagy" :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Szóval semmi kombinálás, "csak" ápolom a baráti kapcsolataim :) Ezt úgyis szeretem csinálni :)

ON

OFF

Mi meg szeretünk kombinálni :)

ON

 

Este kvíz, megpróbálom nem elfelejteni (pedig sanszos, mert ha kijön idő előtt a Dr. House felirata, akkor... bár vasárnapnál előbb ritkán jön ki... bár múlt héten is már megvolt szombat este).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám csak semmi magyarázkodás. :) Jó szórakozást, a jövő héten valszeg úgyis az "enyém vagy" :P:)

OFF

Ha nem kombináltok mindenfélét össze, akkor én sem fogok magyarázkodni :P (Dzséjt, ez neked is szólt :) )

Köszi, remélem, jó lesz, akárhova is megyünk :) Jövő héten, ejha :)

ON

Remélem, nagyjából mindenki tud jönni ma kvízre, és egy izgalmas fordulóval gazdagodunk. Én már nagyon várom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ha nem kombináltok mindenfélét össze, akkor én sem fogok magyarázkodni :P (Dzséjt, ez neked is szólt :) )

Köszi, remélem, jó lesz, akárhova is megyünk :) Jövő héten, ejha :)

ON

Remélem, nagyjából mindenki tud jönni ma kvízre, és egy izgalmas fordulóval gazdagodunk. Én már nagyon várom :)

Nem összevissza kombinálunk mi anyám :) Specifikus a mi kombinációs készségünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor 8-kor?

Nekem a múltkori forduló volt a rémálom.8 órakor amikor már kattintok a topicra, bejön a kékhalál(ami fél évente fordul elő).Ezután úgy lelassúlt a netem, hogy két kérdés között 2-szer ha tudtam frissíteni a lapot.

Most remélem gyorsabb leszek, bár ehhez ki kell nyomni a letöltéseket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom már Zoli fordulóját!

Eddig mindenki belevitte az egyéniségét a saját kérdéseibe jellegzetesek voltak.

Kíváncsi vagyok Zoliéra.

Nem is beszélve arról, hogy amúgy meg micsoda egyedi válaszok is érkeznek ezekre a kérdésekre :) Bár sokszor érzem úgy, hogy lesnek rólam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.