Ugrás a kommentre
Coce_Plant

Kantin

Ajánlott hozzászólás

Ide várom a véleményeket, ötleteket, off jellegű csevelyeket :P, és itt beszélhetjük meg a további fejleményeket!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csatlakozom bármilyen formában, ha nem gáz, hogy abszolút rossz részlet megfigyelő vagyok :D De a játék izgalma a lényeg, így ki nem hagynám :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Remek, remek! A feladatok sokrétűek lesznek, szóval nem kell megijedni. Nem a részletekre lesz kiélezve a verseny, a fő, hogy szeresd az SW-t. :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet, hogy csak egy nagyon minimálisan fogunk az EU-ba belenyúlni, de Ody-val már az elején lefixáltam, hogy az EU-t kihagyjuk, mert minket is könnyedén lehet megfogni ezzel. :)

Szerkesztve: - Coce_Plant

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Néhányan be tudnánk ebbe segíteni (na de akkor ki játszana?), de tényleg jobb, ha nagyjából kimarad.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Gyerekek, ez szuper ötlet! Támogatom minden körülmények között (az operában voltam operálni :) )

Donát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

EU nuku. :) Szvsz maradjunk csak a fő sztorinál.

Jobban belegondolva lehet, hogy inkább az egyéni versenyt kellene favorizálni. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez egy nagyszerű ötlet, csatlakozom a támogatók sorában, és semmiképpen sem fogom kihagyni :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Örömmel konstatálom, hogy a létszám gyarapodik. :) Eddig 7 "lázadó" van, és még az nincs kizárva, hogy többen nem-e leszünk, mert még igen fiatal ez a szekció. Szóval azt szeretném, ha leírnátok, hogy egyéni legyen a versengés, vagy csoportos. A csoportost úgy képzeltem el, hogy a csoporton belül fel kell osztanotok, hogy melyik tag melyik kategoriájú versenyszámban akar indulni (gondolok Filmes, forgatási körülmények, stb... kategoriákra).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most nem leszek nagy segítség, mert azt mondom, hogy nekem lényegében mindegy. Mindkettőben benne vagyok. De talán kicsit jobban hajlok az egyéni felé.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is egyénire szavazok, többen kéne lennünk ahhoz, hogy értelme legyen a csoportosnak, teszem azt 6-7 csoport, minimum 20-26 emberke.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Valóban több ember kellene a csoportoshoz. A csoportos esetleg úgy működhetne, hogy egy-egy csoportban lenne olyan fórumozó, aki szinte minden nap feljön a fórumba, és mellette olyan csapattárs, aki csak ritkán tud. Így lényegében nem maradna ki belőle csak azért, mert ritkán tud a net elé ülni. A csoporttársa képviselné őt is, de közben játszana is (amikor tud).

De egyébként az egyéni tűnik a legjobb megoldásnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát akkor el lett döntve. így, hogy egyéni nevezés lesz a forma, elkezdem kialakítani a játékszabályzat főtörzsét, amihez alkalmazkodni kell, de az egyéb fordulókhoz, amik majd következnek, még lesznek majd az adott fordulók előtt szabálykiegészítések.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
És annak mi értelme lenne? ;)

Hogy van egyéni verseny is, meg csoportos.Persze nem egy időpontban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ