Ugrás a kommentre

Clone Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt lehet linkeket kérni, és természetesen beszélgetni a 25 részes sorozatról. Nekem bejött, voltak benne jó momentumok. Sőt, inkább azok voltak :) Bár már hallottam olyat is, miszerint jobbak mint a filmek. Háááát....:D

 

Egyébként kíváncsi vagyok mikor jeleneik meg nálunk DVD-n. Nekem megvan az első szezon, és a surround hang ellenére, igen csak mutatós kiadvány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan sikerült rendelned? Ha jól tudom a netes rendeléshez kell bank-kártya, ami nekem sajna nincs. Lehet valamilyen más uton hozzájutni?

 

Az az igazság, hogy kaptam. Meglepetésként ért engem is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a magam részéről a CW nagyon jóra sikeredett. Bár az első sorozat kissé gyerekes lett, de a másodikat nem lehet felülmúlni. Legalábbis nagyon nehezen. A haveromnak annyira teccett, hogy ahhoz hasonlította a ROTSt és ezmiatt nem is tetszett neki annyira. Túlságosan beleélte magát a jedi harcokba, ugrásokba, erőhasználatba, és mivel nem ezt látta a filmben, már nem is jött be neki annyira. Főleg azon akadt ki hogy Grivi levágott 6 jedit, a filmben meg Obi "simán" legyőzi...Próbáltam neki magyarázni de hát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg azon akadt ki hogy Grivi levágott 6 jedit, a filmben meg Obi "simán" legyőzi...Próbáltam neki magyarázni de hát...

 

Azok "sima" Jedik voltak :D Obi meg az egyik legjobb. Ettől független szerintem kicsit eltúlozták Grievous erejét a CW-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakorlatilag minden elvan túlozva a CW-ben, hisz az elsősorban szerintem inkább egy amolyan görbetükör, mondhatni finom paródia... és épp ezért nem értem azokat, akik szerint "ezek jobbak, mint a filmek". Elég szomorú, ha valaki a komoly dráma helyett ilyen ugri-bugrit várt (egyébként imádom a CW-t :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok "sima" Jedik voltak :) Obi meg az egyik legjobb. Ettől független szerintem kicsit eltúlozták Grievous erejét a CW-ban.

 

Hát igen, a CWban minden el lett túlozva. De nem baj, legalább ilyet is látunk, csak nem szabad összekeverni a filmel.

És mi az hogy: "Azok "sima" Jedik voltak"...Shaak Ti, Ki-Adi Mundi, Aayla Secura, K'khruhk, Shaa Gi, Tarr Seir és Berek Mester nevében kikérem ezt a kijelentést. :D - (És akkor ne is beszéljük Roron Corobbról, személyes kedvencemről, és Foul Moumadáról)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi az hogy: "Azok "sima" Jedik voltak"...Shaak Ti, Ki-Adi Mundi, Aayla Secura, K'khruhk, Shaa Gi, Tarr Seir és Berek Mester nevében kikérem ezt a kijelentést. :D - (És akkor ne is beszéljük Roron Corobbról, személyes kedvencemről, és Foul Moumadáról)

 

Na jó ezt benéztem. De őket nem bírta megölni. Mármint Shaak Ti-t vagy Ki-Adit. Próbálom kimagyarázni magam :D

 

Egyébként győzködd még a barátodat, hátha elfogadja az igazságot, és nem tekint félistenként Grievousra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó ezt benéztem. De őket nem bírta megölni. Mármint Shaak Ti-t vagy Ki-Adit. Próbálom kimagyarázni magam :D

 

Egyébként győzködd még a barátodat, hátha elfogadja az igazságot, és nem tekint félistenként Grievousra :D

 

Próbálom de nem hiszem h sikerülni fog. Simán nem komplett és kész. Akinek jobban teccik a rajzfilm mint a film, az lécci magyarázza el h miért, mert a haverom nem volt rá képes. :)

De azért én jobban örülnék ha a sorozat nem a ROTS és a ANH között játszódna, hanem a CW eseményeit mutatná be...Sztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért én jobban örülnék ha a sorozat nem a ROTS és a ANH között játszódna, hanem a CW eseményeit mutatná be...Sztem.

 

Pedig elvileg akkor fog játszódni :D

 

Én meg egy, a New Hope után játszódó sorozatot látnék szívesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg egy, a New Hope után játszódó sorozatot látnék szívesen.

 

OFF

Igen? És miről szólva, vagy kik lennének benne? Hát mondjuk ha a Birodalom üldözné a Lázadókat az érdekes lenne, de GL mondta hogy nem igazán lesznek benne a régi szereplőkből...Tehát Vader max felvillanna benne... :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ugy tudom, hogy az ep.3 és ep.4 között fog játszodni. A Klón-háborút eléggé ledegradálná szerintem egy TV sorozat, mivel jóval kevesebb pénzből kéne csinálni és kiveszne az egészből a monumentalitás... meg aztán nehéz lenne kerülgetni, hogy ne mutassák a jedi tanácsot meg a főkancellárt... sokkal több fantáziát látok egy a Birodalom első éveit bemutató sorozatban. Föleg, mert ez egyelőre egy elég nagy szürke folt az EU-ban... meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? És miről szólva, vagy kik lennének benne?

 

Szólhatna a Jedik új generációjáról. Luke Skywalker majdnem olyan státuszban szerepelhetne mint Yoda! Ő alakítja ujjá a rendet. Mark Hamill pont elég idős, egy bölcs Luke Skywalker eljátszásához :D

 

A sztori pedig a fiatal kezdő Jedik első generációjának kalandjairól szólna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztori pedig a fiatal kezdő Jedik első generációjának kalandjairól szólna.

 

Jól van akkor félreértettelek, mert arra gondoltam hogy te a ANH és a TESB közti részre gondolsz. De hát ha a ROTJ utáni éveket filmesítenéd meg, akkor azt már megértem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől független szerintem kicsit eltúlozták Grievous erejét a CW-ban.

 

Szerintem nem lett Grivi ereje eltúlozva a CW-ban. Hanem Obi-Wan lett hihetetlen erős a ROTS-ra. Grivi meg egy Jedi írtó azt nem nagyon lehetne másmilyen a CW-ben, mint amilyen. ALig élik túl a tanácstagok a vele vívott harcot. Ki-Adit a végső csapástól pedig a klónok megérkezése menti meg.

 

Szóval Obi-Wan ereje hat Jediével is felér. De szerintem Grivinek nagyobb szerepet szántak a Rotsban, mint ami végül lett belőle. Nem hiába kezdődött vele a kampány, aztán fokozatosan áttért Vaderre. Szerintem a filmben is úgy akarták bemutatni a 4 kezét, mint a CW-ben, hogy egy váratlan pillanatban nyitja szét, de ahogy fogyott a filmidő egyre kevesebb lett abból a csatából (is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem zárom ki azt sem, hogy Obi volt túl nagy falat Grievousnak :D Mindenesetre a CW-ben Grievous jóval erősebbenk tűnik nekem.

 

Nekem megvan az összes CW epizód, több fajta minőségben. Sajnos csak DVD-n, amit nem tudok egyenlőre másolni. Pedig szívesen elküldeném neked!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lett Grivi ereje eltúlozva a CW-ban. Hanem Obi-Wan lett hihetetlen erős a ROTS-ra.  

 

Szóval Obi-Wan ereje hat Jediével is felér.

 

Bár Obinak ezt csak az Utapaui kiruccanásától kezdve sikerül bebizonyítania. A gróf ellen még gyengén muzsikál, aztán valahol menet közben rengeteg szintet lép és Grivi ellen megtáltosodik. A legjobb Jedit is lenyomja.

Szóval senkinek sem konstans módon áll rendelkezésére a saját ereje. Időnként a belépés megtagadva a saját erőforrásainkhoz. Grivinek detto.

 

Hozzáteszem én nem láttam egy CW-t (vagy WC-t ;) ) sem. Kíváncsi vagyok rájuk, főleg miután láttam egy bevágást, amiben Anakin ezt mondja Obinak:

"Nem vagy olyan bölcs, mint Qui-gon."

He-he. Bagoly mondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy próbát megér szisz ;) Főleg a 21-25 részek sikerültek igazán jóra. Nyilván azért, mert ott már több játékidő állt rendelkezésre.

 

Ja, mióta hírét vettem, hogy létezik szertném látni, csak nincs karton netvörkünk és olyan kuka vagyok, hogy még nem tudtam kinyomozni linket hozzá. Pillanatnyilag a fórumfigyelés köti az energiám.

 

Elképzelem, hogy nézem és majd valóra válik. Egyszer.

:wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én sem láttam a CW-t (nem volt kábelünk, amikor adták), de már nagyon kíváncsi vagyok rá. Sőt, minél többet olvasok róla, annál inkább. Már akkor sem számítottam olyasmire, mint a filmek, amikor először olvastam róla. Így valószínűleg nem fog csalódást okozni. Az sw.hu-n egy Darth Morthor nevű fickó írta, hogy ki tudja írni dvd-re mind a 25 részt szinkronosan menüvel. Ha valakit esetleg érdekel. Nekem valószínűleg innen lesz majd meg, mert letölteni nem tudom. Hiába, a munkahelyi netezés átka :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem angolul is tökéletesen megfelel. Kicsit lassan töltődik ugyan, de ha valaki a 20-25. részhez tud linket, ne titkolja.

 

Megnyugtató, hogy van ez a sorozat, kipótol egy hatalmas űrt az EP2 és az Ep3 között. Rossz volt az EP3 után a tudat, hogy nem látom többet Anakint és Obi-want vállvetve harcba indulni. A CW kicsit kárpótol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett mindegyik rész.Az első szériát mindig tükön ülve vártam.A másodikben az tetszett, hogy bemutatták Anakin Jedi lovaggá ütését, és azt , hogy hogyan rabolták el Palpit.A coruscanti földi csata sem volt semmi.Yoda mester rendesen megmutatta az erejét.

Összeségében az volt a fantasztikus a sorozatban, hogy még többet lehetett megtudni arról mit tud egy Jedi, igaz kissé eltúlozva.

 

Azt nagyon sajnálom, hogy nem adják ki Magyarországon egyik clone wars könyvet sem.Tök jó lenne olvasni Obi-van és Anakin hőstetteiről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nagyon sajnálom, hogy nem adják ki Magyarországon egyik clone wars könyvet sem.Tök jó lenne olvasni Obi-van és Anakin hőstetteiről.

 

Sóhaj.

 

És kihagytad, hogy megtudjuk, hogy készül a fénykard...

Az állam leesett attól, amit Mace Windu művel a droid sereggel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.