Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Huhhh... Rengeteg új jelenetet tartalmaz. És az is kiderült, hogy ez a nikto Jedi nem Ma'kis mester az EPIII.-ból, hanem egy teljesen új karakter, Ima-Gun Di. A nevét tekintve nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek a sorsa. :)

Nos, végre kiderült, hogy miért vesztette el Wolffe parancsnok a szemét... Asajj Ventress volt a tettes. :D A Slave I. sorsát is megmagyarázták... Nagyon-nagyon tetszik ez a videó. Sok minden kérdésre választ ad. Aztaaa...

Spoiler:

Cad Bane kihallgatja C-3PO-t? :D Valamilyen rendszert is említ Filoni, de egyszerűen nem értem a nevét.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh... Rengeteg új jelenetet tartalmaz.
A Rylothi csatából van jó pár jelenet. Ez az Ima Gun máris szimpi, csak úgy mint Dao admirális. :) Ahsoka két fénykardja is érdekes lesz, főleg, hogy az egyik rövidebb. :D

 

Spoiler:

C3PO vallatása meg nagyon jó lesz, mit össze fog majd sipákolni a droid. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rylothi csatából van jó pár jelenet. Ez az Ima Gun máris szimpi, csak úgy mint Dao admirális. :)

Különösen jól hangzik tőle a "For the Republic!". :D Talán végre valahára szemtanúi lehetünk egy szeparatista győzelemnek. Eléggé úgy tűnik, hogy túlerőben van az ellenség. Ráadásul Filoni is mesélt arról, hogy mire utal a neve. :D Nekem is szimpatikusnak tűnik, hasonló a kisugárzása, mint Plo Koonnak.

 

Ahsoka két fénykardja is érdekes lesz, főleg, hogy az egyik rövidebb. :o

A Star Wars világában nem újdonság a rövidebb fénykard. Yodának is rövidebb van, de neki csak azért, hogy igazodjon a méretéhez.

 

Spoiler:

C3PO vallatása meg nagyon jó lesz, mit össze fog majd sipákolni a droid. :)

Például azt, hogy "Jajjj, tervezőm!" :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen jól hangzik tőle a "For the Republic!". :) Talán végre valahára szemtanúi lehetünk egy szeparatista győzelemnek. Eléggé úgy tűnik, hogy túlerőben van az ellenség. Ráadásul Filoni is mesélt arról, hogy mire utal a neve. :D Nekem is szimpatikusnak tűnik, hasonló a kisugárzása, mint Plo Koonnak.
És akkor az is biztos, hogy Rylothon nem volt tartós a béke... Érdekes kérdés vajon Syndulla feltűnik-e majd?

 

 

Amúgy Filonin mindig cowboy kalap van?,máshogy még nem is láttam.
Szerintem ő nagy kalap rajongó. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont valamit nem értek. Filoni arról beszél, hogy a droidok gyakran a készítőikről vannak mintázva, és példaként a geonosisiakat hozza fel, mert nekik is hasonlóan hosszúkás fejük van, mint a B1-es rohamdroidoknak. Csak hogy eredetileg a neimoidiaiak tervezték őket, nem a geonosisiakat, szóval ez így sántít egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont valamit nem értek. Filoni arról beszél, hogy a droidok gyakran a készítőikről vannak mintázva, és példaként a geonosisiakat hozza fel, mert nekik is hasonlóan hosszúkás fejük van, mint a B1-es rohamdroidoknak. Csak hogy eredetileg a neimoidiaiak tervezték őket, nem a geonosisiakat, szóval ez így sántít egy kicsit.
Nekem gyakorlatilag mindegy. :) Gunray -ék egyébként csak használják a robotokat, nem hiszem, hogy ők is tervezték volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már a Baljós Árnyak idején is Geonosison készültek azok a droidok, akkor semmi gond ezzel. :)
Ez engem is érdekelne. Bár az EPI idején a konföderációnak még nyoma se volt. Ettől még persze lehetett ott a gyár.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez engem is érdekelne. Bár az EPI idején a konföderációnak még nyoma se volt. Ettől még persze lehetett ott a gyár.
Volt ott már annak idején szerintem a Bankárklánnak is, illetve mindazoknak akik a második részben szövetkeztek egymással. Ez lehetett valamiféle egyetemes non-humán magánhadsereg. Annyi biztos talán, hogy ne egy helyen gyártották őket, illetve nem egy társaság berkein belül. Vagy esetleg mindenki megvette liszencet valakitől és maga folytatta a módosításokat. Vissza kéne néznem pontosan hogy hogy is volt ez :) .
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen kézben volt?
Szerintem mint a többi a békeidőkben. Független. Érdekes, hogy pl a Polgárháborúban több cég gyártott alkatrészeket a Birodalomnak és a Felkelésnek is. Persze ezek kisebb vállaltok voltak, mert a Birodalom a megalakulása után szinte rögtön bekebelezte a nagyobbakat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Szóval érdekes ez a droid hadsereg dolog. Gondolom afféle magánhadseregnek szánták eredetileg. Szerintem speciálisan csak a Neimodiaiaknak gyártották, megrendelésre.

Igen, mert sok problémájuk akadt az űrkalózokkal, akik megtámadták a kereskedelmi konvojokat, ezért kértek engedélyt a Szenátustól egy ilyen hadsereg felállítására, és ezt meg is szavazták nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó videó, Filoni hozza a megszokott formáját. :) Már csak a Comic Con-t várom, na meg a "filmet". :)

Spoiler:

A Slave I "pusztulása" a leglogikusabb magyarázatot kapta, így nem nagy meglepetés. Ventress kapcsán eszembe jutott a 2. évad egyik hiányossága, vagyis a mellőzése. Jó karakter lenne, ha többet foglalkoznának vele.

Ahsoka dupla fénykardja érdekes húzás és a méretkülönbségek miatt meglehetősen egyedi is. Meglehet, hogy Ahsoka így akarja kiküszöbölni a fénykardtolvajok ténykedéseit. :P

Pedig semmi nem utal erre, bár igaz vadiúj bolygó lehet, hogy kevesebb lesz mint eddig már ismert. :)

Azokra a bolygónevekre gondoltam, amiket alább írtál. Valószínűleg lesznek új helyszínek, de az eddigiek alapján, inkább a régiek kidolgozására fókuszálnak majd. :P

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó videó, Filoni hozza a megszokott formáját. :D Már csak a Comic Con-t várom, na meg a "filmet". ;)
Én e Celebrationt várom nagyon. A Comic Con már lement asszem. :)

 

Azokra a bolygónevekre gondoltam, amiket alább írtál. Valószínűleg lesznek új helyszínek, de az eddigiek alapján, inkább a régiek kidolgozására fókuszálnak majd. :)
Kaminónak úgy örülök, mint majom a farkának. :D Kedvenc bolygóm.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.