Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olvass bele a megfelelő topikba. Szerintem írtam eleget. :)

 

Uhh pedig már néztem, akkor biztos csak elnéztem. :)

 

EDIT: utólag most már rájöttem, hogy csak az első oldalt néztem, és a 2. kimaradt... :) NEm gáz...

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a jövőheti részt a Brian Kalin O'Connell/Steve Melching páros jegyzi. Melching írta a Malevolence trilógia első két részét, O'Connel pedig rendezte a Shadow of Malevolence-t. Jó mókának nézünk elébe jövő héten is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a jövőheti részt a Brian Kalin O'Connell/Steve Melching páros jegyzi. Melching írta a Malevolence trilógia első két részét, O'Connel pedig rendezte a Shadow of Malevolence-t. Jó mókának nézünk elébe jövő héten is. :)

 

O'Conell nem az trilógia első kettő, hanem a utolsó kettőt rendezte. A Rising Malevolence Dave Filoni munkája. Egyébként...

1x15 - Tresspass Prewiew: http://www.starwars.com/video/view/000754.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, tényleg... Bocsesz. :)

De amúgy tényleg O'Conell rendezte a Destroy Malevolencet is. És azokat az epizódokat már messze felülmúlták, lehet hogy ez egy kicsit alacsonyabb színvonalú rész lesz, de remélem majd kellemesen csalódok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amúgy tényleg O'Conell rendezte a Destroy Malevolencet is. És azokat az epizódokat már messze felülmúlták, lehet hogy ez egy kicsit alacsonyabb színvonalú rész lesz, de remélem majd kellemesen csalódok.

Hát nem tudom.....sokkal jobban néz ki. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzétek csak meg ezt: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Star_...e_Wars_episodes

Itt teljesen más epizódcímek szerepelnek, mint azon a listán, amit nem olyan rég adtatok meg...

Én itt nem látok eltérést. Egyszer volt belinkelve ez a lista, aztán meg egy rossz. Szerintem az utóbbit láttad. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatról : 1 Biztos február 13 este a CN-en magyarul elkezdödik az új . A forrás a csütörtöki Népszabadság TV figyelöje.

Most akkor a CN -en és az RTL -en is lesz? Ezt valahogy nem tudom elképzelni (persze attól még lehetséges :oops: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy kíváncsi leszek a magyar hangokra. Én Katuunko hangjának ideálisnak tartom Kulka Jánost. Gha Nachktéhoz pedig Gálvölgyin kívül a másik vazzét. Argyushoz persze a Shrekes Szőkeherceg hangot társítanám. Lok Durdhoz pedig talán illene Goofy hangja. :cry:

 

Azért találgatok egyébként, mert Ahsokánál is csak tippeltem hogy ki lesz a hangja, és bejött. Én már a filmben azt hittem, hogy Whorm Loathsom hangja el lesz rontva, de sikerült egy viszonylag hasonlót választani, remélem a többi karakternél is sikerül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durdhoz pedig talán illene Goofy hangja. :cry:

Én Koncz Istvánt választanám, aki az első Star Trek sorozatban volt Sulu(Takei) magyar hangja. Van róla minta a szinkronhangok.hu-n, még hasonlít is.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.