Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A CN-en most minden hétköznap megy a TCW.

Jah, nekem is feltűnt. Tegnap ment a Rookies, ma meg elcsíptem a Downfall Of A Droid végét...

Egyébként összeségében meg vagyok elégedve a magyar szinkronnal. Egyedül, a klón-hangok bakijaival (Például több jelenetben is felcserélődik Rex és Cody hangja) illetve a harcász, rakétaajtó, és az ehhez hasonló baromságokkal nem voltam kibékülve.

Jah, és a klónhangokkal gyakan voltak ehhez hasonló problémáim. Például a Defenders Of Peace magyar verziójában Rexnek összesen három féle hangja van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen naponta 2-szer is reggel és este is megy a TCW.

És nem hiszitek el melyik rész volt ma reggel!!! :)

Boltból jöttem ki. Öcsém hívott, hogy melyik rész van most. Sűvítettem haza, sajna így is lemaradtam az első 5 percről

A Hostage Crisis volt ma reggel a Retek klubbosokat megelőzve! :):)

Cad Bane magyar hangja szerintem Forgács Gábor volt. De torzítottak rajta. Ziró a hutt hangja Besenci Árpád volt. Sajnos Bail hangját megváltoztatták.

Piszok jó ez a rész az "Anakin fegyvertelenül" dolog ellnére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen naponta 2-szer is reggel és este is megy a TCW.

És nem hiszitek el melyik rész volt ma reggel!!! :)

Boltból jöttem ki. Öcsém hívott, hogy melyik rész van most. Sűvítettem haza, sajna így is lemaradtam az első 5 percről

A Hostage Crisis volt ma reggel a Retek klubbosokat megelőzve! :):)

Cad Bane magyar hangja szerintem Forgács Gábor volt. De torzítottak rajta. Ziró a hutt hangja Besenci Árpád volt. Sajnos Bail hangját megváltoztatták.

Piszok jó ez a rész az "Anakin fegyvertelenül" dolog ellnére.

Nem lehet Forgács Gáboré, mert elvileg ő adta a hangját Plo Koon-nak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehet, az amerikai eredetiben is egy színész több szereplőnek kölcsönzi a hangját. No meg nem pont főszereplőkről van szó, a többség nem is biztos, hogy emlékszem Plo Koon hangjára, és a hangmérnökök amúgy is tudnak kicsit variálni rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehet, az amerikai eredetiben is egy színész több szereplőnek kölcsönzi a hangját. No meg nem pont főszereplőkről van szó, a többség nem is biztos, hogy emlékszem Plo Koon hangjára, és a hangmérnökök amúgy is tudnak kicsit variálni rajta.

Dehát ez Magyarország, itt még Rexnek is 3 hangja van egyetlen részben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zirónak ugyan már nem olyan nyávogós a hangja, mint eredetileg, de szerintem egész jó. Aurra Singé viszont kicsit vékonyabb a kelleténél. Cad Bane magyar hangja pedig teljes mértékben visszaadja a karakterét. Jó lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zirónak ugyan már nem olyan nyávogós a hangja, mint eredetileg, de szerintem egész jó. Aurra Singé viszont kicsit vékonyabb a kelleténél. Cad Bane magyar hangja pedig teljes mértékben visszaadja a karakterét. Jó lett!

Ziro teljesen elvesztette a karaktere lényegét. Aurra Singnek egy mondata volt, úgyhogy biztos fog változni a hangja. Roboninóból kihozták, amit lehetett, Bane pedig... egész jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ziro teljesen elvesztette a karaktere lényegét. Aurra Singnek egy mondata volt, úgyhogy biztos fog változni a hangja. Roboninóból kihozták, amit lehetett, Bane pedig... egész jó lett.

Már amennyiben láthatjuk még viszont Aurra Singet... Zirónak nem ugyanaz volt most, mint Katuunkónak? Másodszorra megnézve Ziro tényleg sokat veszített azzal, hogy már nem nyávog ennyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy DVD-ért cserébe valaki nem tudná elhozni a Clone Wars első évadját magyar szinkronnal?

Szerintem 1 DVD-re nem fér fel mind.

Én szeretnék neked segíteni, de májusban elszállt a winyóm és az 1-15-s részek nincsenek meg rendes dualosan, csak HD-ban. Azokat ki tudom esetleg írni neked.

Sajnos Karrde-nak sem tudom a 11-15-ös részeket kiírni majd, pedig megigértem neki :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most beszéltem haverommal, neki megvan az egész évad :lol: Elkérem tőle és kiírom nektek :lol:

Donát, 2 DVD-t hozzál, mert összesen kb. 6 GB az évad. Majd küldök egy listát, hogyha akarod még mit rakjak a megmaradt helyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.