Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem annyira nem rossz, én szerettem azt a sorozatot is.

Valahogy az a sorozat úgy nem jött be ahogy van. Se a sztori, se a rajzok. Pedig nagy általánosságban szinte mindent szeretek, ami SW. De a CW-t a Jedi-herceg sorozathoz és a Dark Empire-hez hasonlóan stornoztam magamban.

Még szerencse, hogy van ez az új nagyon pöpec TCW sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek hova lett Steve Melching? Az első évadban sok remek részt rendezett! Köztük a Malevolence trilógia első két részét is.

Ki mondta, hogy egyáltalán eltűnt? :) Szerintem ott van ő még, és kreatív ötleteivel ellátja a stábot. Biztos jutott neki epizód ebben az évadban is.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mondta, hogy egyáltalán eltűnt? :) Szerintem ott van ő még, és kreatív ötleteivel ellátja a stábot. Biztos jutott neki epizód ebben az évadban is.
Remélem én is, csak feltűnt a hiánya. :D Lassan lehetne egy katalógust készíteni a rendezőkről és írókról. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, szerintem is jók lettek, örök hála érte Dzséjtnek, csak itt-ott néha félmunkát végzett mert a Bad Kitty konkrétan rossz kiscicát jelent, nem? :)

Mondasz valamit. :oops: Ez nem jutott eszembe ferdítés közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a Brain Invaders dec. 4-én már le lesz adva. :oops: (elvileg)

 

Szerk: Szerintem a hálaadással kapcsolatban lesz valami mizéria, amiért kimarad. Emlékezz csak, tavaly is volt itt egy szünet :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: Szerintem a hálaadással kapcsolatban lesz valami mizéria, amiért kimarad. Emlékezz csak, tavaly is volt itt egy szünet :oops:
Megnéztem és tényleg volt egy hét szünet. Decemberben pedig csak kettő lesz a karácsony és új év miatt. Bár nem tudom 19 -én lesz-e epizód. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert utána meg mikulás. Legalább két hét megint kiesik.

Mikulás vasárnap lesz, szóval két nappal később, nem releváns ünnep :oops:

 

Szerk: Szerintem a hálaadással kapcsolatban lesz valami mizéria, amiért kimarad. Emlékezz csak, tavaly is volt itt egy szünet :)

Ellenben a Hálaadás már az, náluk az nagy banzáj, jövő csüt. lesz, de talán nem csak egy napos ünnep, így aztán nem csoda, hogy pénteken így kimaradnak a szokásos műsorok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, jó kis képek :)

A minőség hagy némi kívánni valót maga után, de hát egy youtube-os videóból loptam le a képeket, meg az egészet kutyafuttában csináltam, mert már csak néhány perc volt a buszomig, aztán sietnem kellett, különben elfelejtem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.