Ugrás a kommentre

Star Wars: Darth Vader


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
11.gif Elkaszálták?! Pedig szerintem messze ez volt a legizgalmasabb. Így a Star Wars-nak sem adok hosszú időt :( bár így lehet majd az eddig megosztott eladások odakoncentrálódnak és így meg fogja nekik érni azt meghagyni. Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elkaszálták. Az alkotók döntöttek úgy, hogy befejezik a sorozatot (Az interjúban kisebb spoilerek vannak!). A kezdetektől úgy tervezték, hogy történet arról szól, hogy Vader hogyan szerzi vissza a pozícióját Yavin után. Gilleion azt mondja, hogy a Vader Down után úgy érezték közelebb vannak ehhez a célhoz, mint eredetileg tervezték, és úgy döntöttek, inkább befejezik, mintsem hogy a végetelenségig kinyújtsák.

 

 

Elkaszálni már csak azért sem lett volna értelme, mert márciusban a #17 több mint 80.000 példányban kelt el, a #18 pedig közel 78.000 példányban, ezzel a hónap 6-7 helyét szerezték meg maguknak, a Batman, Mighty Morphin Power Rangers, Star Wars #17, Superman és az Amazing Spider-man mögött.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utólag utánanéztem a dolgoknak. Én is olvastam, amit az alkotó írt a befejezésről. Nem akartam elhinni, amit olvasok, de ezek szerint jól értettem a dolgot. Ez azért elég gyenge egy kifogás. Simán lehetne folytatni, akár másfajta történetszálakkal is. Csak remélni tudom, hogy a jövőben a sima Star Wars-ban lesznek Darth Vader-re fókuszáló történetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elkaszálták. Az alkotók döntöttek úgy, hogy befejezik a sorozatot (Az interjúban kisebb spoilerek vannak!). A kezdetektől úgy tervezték, hogy történet arról szól, hogy Vader hogyan szerzi vissza a pozícióját Yavin után. Gilleion azt mondja, hogy a Vader Down után úgy érezték közelebb vannak ehhez a célhoz, mint eredetileg tervezték, és úgy döntöttek, inkább befejezik, mintsem hogy a végetelenségig kinyújtsák.

 

Így már azért más a leányzó fekvése bár, ez a magyarázat biztosan jobban hangzik, mint a kasza, de most utólag már mindenki azt mond amit akar. Vagy tényleg így akarták vagy ezzel a nyilatkozattal szépítenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Köszi, Az alaptörténetet már elolvastam. Már az első rész is nagyszerű zárást ígér a sorozatnak.

 

Tanoth halála és az, hogy rájött Anakin titkára megdöbbentő volt. Érdekes, hogy ő inkább Vader kezeiben látná szívesen a Birodalmat.

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.