Ugrás a kommentre

2x05 - Brothers of the Broken Horn


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én csak most néztem meg, le vagyok maradva, mint a borravaló. :) Kellemes epizód volt egy régi ismerős visszatérésével, akinek nagyon örültem. :) Hondo személyisége nem sokat változott, igaz, a külseje sem, bár ember legyen a talpán, aki meghatározza egy weequay életkorát. :) Vizago és Azmorigan (az Ultimate Star Wars szerint ő egy jablogian) felbukkanásának szintén örvendeztem, jó ha visszautalnak korábbi eseményekre. Remélem, a csapattal való harmadik találkozót már nem fogja túlélni az a nyáladzó gerinctelen. :)

 

Kicsit furcsa volt, hogy Ezra leterheltnek érzi magát, hasonló jött elő belőle, mint mesterénél néhány résszel ezelőtt, azaz vágyakozik a régi, sokkal egyszerűbb élete után. Igaz, nála ez a dilemma korántsem annyira hangsúlyos, mint mesterénél, Ezra jóval stabilabb lábakon áll, könnyebben találja meg a helyes utat érzésem szerint. :) Jó, hogy Chopper megint kiemelt szerepet kapott. Most már igazából Hera karakterével kéne kezdeni valamit, mert az évadban eddig jobbára csak háttérben maradt.

 

Ja, a város látképe csodálatosra sikeredett, jó lenne majd jobban megismerni. :) A rész tetszett, határozottan jobb volt az előzőnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 2x05 - Brothers of the Broken Horn

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.