Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Ez tulajdonképpen érthető.

Szívesen meghallgatom a zenét előbb is, mint hogy látnám a filmet.

Egész jó ez a POTC 2. Néhol bejönnek a szokásos dallamok is, igaz, egyszer-kétszer kicsit karcosabbnak éreztem első hallásra. Néhol igazán impozáns, ha használhatom zenére ezt a kifejezést, könnyű magam előtt látni, hogy éppen mi történhetik (az előzetesek alapján ez nem is olyan nehéz). Kicsivel több zenét variál, de ezekből nem jön be mind. Van egy dallam, ami nem tetszett, de nem figyeltem, hogy melyik számban. Ami teljes egészében megfogott, az a Hello Beastie, remek darab :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is remek. Tetszik, ahogy az előző rész zenéit is belkotyvasztották, különsen, hogy a kedvencemet is. Bár a képek még hiányoznak hozzá, önmagukban is megállják a helyüket. Viszont az is tény, hogy ez nem lesz a legjobb Hans Zimmer album, de még mindig ő az egyik legjobb filmes zeneszerző.

Zene terén a POTC 2 már biztosan veri a konkurens Supermen Returnt.

Az album végi remixelt katyvasz viszont baromira nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tiestos baromság? Hát én amúgy sem vagyok oda /enyhén szólva/ a tuc-tuc-ért, szóval...nekem sem jött be. A zene annyira jó hogy szinte látod magad előtt mi történik. Remek lett. Lassan kezd jobban tetszeni mint az első részé! sőt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a POTC 1. zenéje a filmhez OK, de önmagában sztem eléggé kaotikus, rendszertelen. Nagyon érződik rajta, hogy Silvestri kilépése miatt kapodva rakták össze, különféle jött-ment zeneszerzők közreműködésével. A POTC 2. zenei világától sokkal többet várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az album végi remixelt katyvasz viszont baromira nem jött be.

Ne is mond, elsőre nagyon nem tetszik :) Pedig semmi bajom az ilyesmi zenével (hehe a legtöbb zenei műfajjal sincs bajom), de ez kifejezetten rossz a fülemnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak film alatt hallottam, és az sem rémlik már. Nekem Zimmertől a Gladiátor a nyerő (az első cd volt, amit életemben vettem) :cool: Nemrég leszedtem a Hannibált, az is egész jó, de a legjobb zenét nem Zimmer írta hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Már sokat írtam a Scanner DArkly című filmről és most már a mozikban is van és megjelent a filmzenéje. Most szedtem le és hallgatom. HÁt mit mondjak elég érdekes. Ez alapján nem tudom eldönteni h milyen film lesz. Azt tudom hogy zavaros...na de ennyire? :D De inkább megvárom a szinkronos változatot, mert ebből egy kukkot nem értenék magyarul szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=rLv_qvdzYMI

Ez az a zene.Mellesleg sw trailerek mennek alatta.

Huhh ez tetszik!

 

 

a "mellesleg" sem, rossz, mellesleg:) Pl az nagyon tetszik h először a traieleres Vader-ébredés vanm, a végén meg a filmbeli:)

 

meg a kékkel festetrt klónok is először a traileres helyükön, Ki-Adi-Mundira célozva, aztán meg Anakinnal masírozva....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Michael Giacchino szezeményeire érdemes odafigyelni.

Nagyon tud a csávó, Új tehetsége a filmzene szakmának.

 

Szerintem is jók a Lost zenék.

Az a rossz hogy alig van pár filmje.Általában játékokat szinkronizált(CoD), meg filmek közül a Mission Impossible 3-at.Ennyi. :)

 

A másik legjobb szám tőle a Kate's Motel, nagyon rejtélyes szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a rossz hogy alig van pár filmje.Általában játékokat szinkronizált(CoD), meg filmek közül a Mission Impossible 3-at.Ennyi. :)

 

A másik legjobb szám tőle a Kate's Motel, nagyon rejtélyes szám.

Nana. Ez nem igaz.

A hihetetlen család zenéje a legjobb szerzeménye, nekem a kedvencem tőle.

De Mission 3-on kívül is van még filmje, a Family Stone, az is nagyon jó.

De játékokat nem szinkronizálta, hanem nagyon korrekt zenét írt neki.

Cod-on kívül még a másik háborús játék a MOHA-nak.

Ha lehetőséget kap a jövőben a nagy zeneszerzők közé emelkedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.