Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Hmm akkor ajánlom , hogy lapozz bele a nagykódexbe, méghozzá a "Hogyan kényeztessük a kezdő fórumtalizót" fejezetet lapozd fel. :)

Jobban teszed ha inkább a "az újonc első fórumtalálkozója - avagy hogy költsünk el 100 ezret rézangyalra" című fejezetet tanulmányozod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban teszed ha inkább a "az újonc első fórumtalálkozója - avagy hogy költsünk el 100 ezret rézangyalra" című fejezetet tanulmányozod. :)

Most olyan nehéz dolga se lenne, mert mivel idén ő az első új fórumtalis, a kódex biztos elérhető lesz a könyvtárakban. Persze könnyebb dolga lenne ha osztozna valaki vele a részvételben :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég voltak már viccek. Hát íme:

 

Az őrszobán két hatósági közeg keresztrejtvényt fejt.

− Te! Mi lehet ez? Női nemi szerv, négy betű?

− Hm. Női nemi szerv, négy betűvel, Mi a fene lehet? Ah, megvan! Azt mond meg, hogy vízszintes vagy függőleges?

− Vízszintes.

− Akkor: száj!

 

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

− Doktor úr, valami nem stimmel azzal a roboráló szerrel, amit felírt nekem? Valahogy gyorsan férfiasodom tőle ? mondja az atlétalány a sportorvosnak.

− Miből gondolja?

− Tudniillik egyre jobban szőrösödöm.

− Mekkora felületen?

− A köldökömtől egészen a herezacskómig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egész más jutott eszembe :P
Először nekem is de inkább nem közlöm hogy mi mert se szó se beszéd újra eltűnik a HSz-em mint korábban pedig elég lett volna átszerkeszteni mert volt abban más is.

 

Ez fárasztóbb volt, mint maga a vicc :D
Megfogalmazni és bepötyögni nem volt olyan fárasztó. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először nekem is de inkább nem közlöm hogy mi mert se szó se beszéd újra eltűnik a HSz-em mint korábban pedig elég lett volna átszerkeszteni mert volt abban más is.

Szerkessze át aki írja. Ez az ő felelőssége. Itt moderálás folyik kérem szépen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én abban semmi átszerkesztenivalót nem találtam.

Mármint amit töröltem? Megmondom őszintén nem igazán emlékszem már rá, de ha töröltem az egészet akkor jó okkal tettem. Mindenesetre levonhattad a konklúziót belőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén nem igazán emlékszem már rá, de ha töröltem az egészet akkor jó okkal tettem.
A HSz egyik részében egy ábra volt rajta egy "pi" jellel azon pedig egy "a" betűvel a másik részében pedig az amit lentebb Dzséjtnek írtam.

 

Mindenesetre levonhattad a konklúziót belőle. :D
Egyfajta konklúziót levontam belőle de biztos nem olyat amilyenre te gondolsz. Amúgy tudom hogy milyenre gondolsz. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HSz egyik részében egy ábra volt rajta egy "pi" jellel azon pedig egy "a" betűvel a másik részében pedig az amit lentebb Dzséjtnek írtam.

Igen már emlékszem. Jogos volt a törlés.

 

Egyfajta konklúziót levontam belőle de biztos nem olyat amilyenre te gondolsz. Amúgy tudom hogy milyenre gondolsz.

Az baj. Akkor majd legközelebb is szembesülsz a törléssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogos volt a törlés.
A HSz második felére nem hiszem.

 

Az baj. Akkor majd legközelebb is szembesülsz a törléssel.
Félreértéselkerülés végett közlöm hogy nem azt vontam le belőle hogy márpedig máskor is rakok be olyat mert szerintem helyes. Annyira azért nem vagyok hülye. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én abban semmi átszerkesztenivalót nem találtam.
A HSz második felére nem hiszem.

 

Na most akkor át kellett volna szerkeszteni vagy nem? Újabban már nem törölgetek részeket, hanem kitörlöm az egészet.

 

Félreértéselkerülés végett közlöm hogy nem azt vontam le belőle hogy márpedig máskor is rakok be olyat mert szerintem helyes. Annyira azért nem vagyok hülye.

Örülök, hogy nem vagy hülye és értjük egymást.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most akkor át kellett volna szerkeszteni vagy nem?
Nekem azzal az ábrával semmi bajom de belátom hogy itt nincs helye. Amúgy most hiába felelem azt hogy jobb lett volna kiszerkeszteni belőle az ábrás részt és beleírni hogy miért került ki onnan mikor már közölted hogy egész HSz-eket törölsz ki. Szerencsére nem volt hosszú az a szöveg ami nem bírt káros tartalommal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azzal az ábrával semmi bajom de belátom hogy itt nincs helye. Amúgy most hiába felelem azt hogy jobb lett volna kiszerkeszteni belőle az ábrás részt és beleírni hogy miért került ki onnan mikor már közölted hogy egész HSz-eket törölsz ki. Szerencsére nem volt hosszú az a szöveg ami nem bírt káros tartalommal.

Esetleg írd be újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.