Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Félreérthető voltam. A golyó nélküli lövöldözésre utaltam, ami utoljára hat éves koromban villanyozott fel (puff-puff-puff).

Igazán várhattál volna a ratatatáig. Az már azért komolyabb cuccos a nyolcévesek kezében :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk a kardozásnál. Azt legalább 20 évesen is élvezetesen lehet szimulálni. A lövöldözés utoljára 6 évesen volt király érzés, ellentétben a kardozással :P

Mondtam én, hogy golyók nélkül vinném? :) Igaz, a P90-est leszámítva mindegyik felhúzós, de a P90-es automata :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, Karrde, ezek emberibb időkre valók :D

 

Akik ismerik a sport szelet reklámot, azoknak:

 

Megyek az utcán, jön velem szemben egy lány, rám köszön: Szia Donát! - fogalmam sem volt ki az, gondolkodok, gondolkodok, majd végül:

 

Szia... ööö... Laura.

 

:lol:

 

Mondjuk a nevét azóta se tudom :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartanád annak, ha téged csapkodtak volna vele orrba (mindezt a híradó kameráinak kereszttüzében), karon (vagy százszor) vagy tökön :D

Tudom, de nem is totál komolyban értettem :D Vagyis hát tulajdonképpen az, vagy legalább is nemesebb fegyver :D

 

Áh, Karrde, ezek emberibb időkre valók :P

 

Akik ismerik a sport szelet reklámot, azoknak:

Igaz :lol:

 

Jó sztori :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most jött nekem:

 

Trükkös tolvajok

Figyelem! Egyre gyakorabban választják az alábbi módszert a "trükkös" tolvajok:

Két feltünöen csinos , fiatal no odajön az autódhoz amikor leparkolsz éppen a Teszkó/Ósán/Metró parkolójában. Lehajtod az ablakot, a csaj melle majd' kiesik a pólójából (így terelve el figyelmed) megkérdezi, hogy lemoshatják- e a szélvédődet? Miután ez megtörtént, megkérdezik, hogy eldobnád- e őket a közelben lévő benzinkúthoz. Ha beleegyezel, beszállnak a hátsó ülésre és rövid idő múltán vadul szeretkezni kezdenek, alig mersz a tükörbe nézni! Ekkor az egyik előrehajol és megkérdezi, beszállnál-e. Az aktus után elfáradva ismét megkérdezi, hogy mit szólnál egy jó cigihez? Mivel a jó szivvel adott dolgokat

az ember nem szivesen utasítja vissza, nehezen, de beleeggyezel.....

A másik pedig közben kikönnyíti a pénztárcádat!

VIGYÁZAT!!!!!

Egyre gyakoribb módszer! A héten már negyedszer történt meg velem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.