Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Anno én saját készítésű X-szárnyút építettem az űrhajók közül, meg egyszer a Millenium Falcont is ;)

X-Szárnyúm nekem is volt, ráadásul ugyanúgy oldottam meg, mint a második hivatalos kiadás (az első köszönő viszonyban sem volt az enyémmel, vagy a második kiadással). Egyedül a szárnyakat tartó csuklók és a hajtómű volt rosszabb, mert nem rendelkeztem megfelelő alkatrésszel (ezért párszor a földhöz is vágtam, mert némelyik csukló nem bírta a terhelést játék közben és a szárnyak össze-vissza lötyögtek). Meg megépítettem az Y-Winget, de az már nem hasonlított a hivatalos kiadásokra, főleg a szögletes hajtómű miatt. TIE vadászom is volt, ám az már az eredetihez sem nagyon hasonlított (totál más megközelítésből építettem meg, és rémálom volt, mert könnyen szétesett). Volt egy csomó speederbike-om, STAP-ot is kutyultam, meg félreértett podokat, illetve egy mini Falcont. Akkor a Star Trekből megépítettem kicsitben az Enterprise E-t (meg egy Excelsiort és egy Akirát, de mivel csak egy tányér alakú alkatrészem volt, így a három hajó azon osztozott). Akkor az UD-4L leszállóhajó volt meg az Aliensből. No meg a Stargate sorozatokból megépítettem a BC-304-es Daedalust kicsiben, ez az egyetlen tákolmányom, ami máig megvan. Ezek mellett megépítettem a Cápából az Orcát (alapból van egy cápavadász hajóm, azt alakítottam át), az Űrháború 2013-ból (ez volt a címe?) az űrvadászgépeket. Meg volt egy saját kitalált robotbúvárruhám :D Illetve egyszer egy versenyre építettem egy mélytengeri kutatólabort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha tényleg jobb lenne egy kis kertes ház.

Bizony, jó is az, bár néha morog az ember a meló miatt, de sokszor jó kimenni a szabadba, még ha csak ezért is :)

 

:)

Vagy mondjuk az asszony kiküld 32 fokban teregetni :P

Az se rossz :P De én ma csüngtem odakint a déli verőfényes napsütésben a létrán, és kívülről ablakot pucoltam :) Egyik jobb, mint a másik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy! Dzsokiék egyenek pacal helyett brassóit vagy rakott krumplit. ;)

 

Ez a folytatás. Bobbyék úgy döntöttek hogy bosszúból felszámolják a magyar Wolverine kocsmáját az akció végrehajtásával pedig Takiékat és Feriéket bízták meg. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Tegnap délután egy fél hét eltelte után elgondolkoztam, hogy miért is vagyok fáradt. Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát! Azért vagyok fáradt, mert túl sokat dolgozom! Tudniillik 10 millió lakosa van Magyarországnak. Ebből 3,5 millió nyugdíjas, ami azt jelenti, hogy a maradék 6,5 milliónak kell elvégezni MINDENT! Hétszázezren tanulnak, ami azt jelenti, hogy a maradék 5,8 millióra marad az összes munka, de 800 ezren a kormánynak dolgoznak, így marad 5 millió. Félmillió embert alkalmaz a katonaság. Lenne még 4,5 millió aktív, 600 ezren még iskolakötelezett kor alatt vannak. Ha számba vesszük az összes munkaerőt, aki a parlamentben, polgármesteri hivatalokban, állami támogatású intézményekben, dolgozik, megkapjuk ugyebár azt a maradék 1,5 milliót, akire a tényleges munka elvégzése hárul. Egy adott pillanatban háromszázezer ember fekszik kórházban, van táppénzen, hozzájuk jön a félmillió munkanélküli, s máris láthatjuk: pontosan 700.000 ember osztozik a terheken. Ja... és most olvastuk a legújabb statisztikát: jelenleg 699.998 ember van börtönben, ami azt jelenti, hogy mindössze két emberre maradt minden munka: Rám és Rád. Te most éppen netezel..... Kösz!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.