Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 12.12 éve Hogy ne legyünk semmi híján a fórumon, megnyitottam ezt a topikot. Ide jöhet bármi, ami a Lego SW-vel kapcsolatos. A másik topikban már említett őszi Lego SW-ből kaptunk pár másodpercnyi ízelítőt a CN promójában. http://www.youtube.com/watch?v=xOOrswePUOY
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 12.12 éve Ez tényleg csak pár másodperc, de biztos lesz olyan vicces mint a TCW változat. Én biztos megnézem.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 12.12 éve De ahogy észleltem ez inkább viccesnek szánt, mint sem komoly. A játékokkal játszottam, elég betegek voltak...sokszor a grafika teljesen arra emlékeztet.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 12.12 éve Micsoda megfigyelő vagy... Szerinted egy Lego SW lehet komoly? Ráadásul nem ez az első ilyen mű. Poén lesz az egész.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 12.12 éve Én még egyet sem láttam belőle. Lehet majd rákeresek neten egyszer.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 13.12 éve Elvileg lesz új lego SW a CN-en, ősztől. Remélem, jó topikba írtam. Bővebben esetleg? Dátum, forrás, link? Én örülnék, ha lenne, mert a Padawan Menace nagyon tetszett. És a BD-jében exkluzív Ifjú Han Solo figura melléklet is volt!
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 17.12 éve Szerző Úgy néz ki, hogy szeptember 26-án, 20:00-kor debütál a Cartoon Networkön The Empire Strikes Out címmel.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 17.12 éve Kíváncsian várom. Egyelőre jónak tűnik, de én minden új SW-hez kapcsolódó dologról ezt mondom.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 18.12 éve Megvan a dátum és rendes előzetes is! http://www.starwars.com/news/lego_empire_strikes_out.html
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve Szerző Nem mintha kötekedni akarnék, de a dátum már eddig is ismert volt, két hsz-szel alattad.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve Nem mintha kötekedni akarnék, de a dátum már eddig is ismert volt, két hsz-szel alattad. Jogos! Egyébként én nagyon várom! És örülök, hogy klasszikus trilógiás lesz. Valamint úgy tűnik lesz benne egy epic Vader vs Maul- gondolom nem kis fricskának szánják Maul visszatérésével kepcsolatban. Szerkesztve: 2012. Szeptember 19.12 éve - csoli1138
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve Én is várom, jó poénnak tűnik. Vajon milyen hosszú lesz?
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve A kis kedvcsináló kivételével, nem tudok valami sokat erről, de: Ha az epizódhosszra érted a kérdésedet, én olyan 20-20 perces átlagot saccolnék, mivel ebből 45 perc már elég fárasztó lenne egy átlagembernek, 10-12 pedig nyúlfarknyi és ezáltal kevésbé élvezetes. Amennyiben az évadok, valamint az ebbe foglalt részek számára vagy kíváncsi, nos, én 5-öt és 20-20-őt jóslok így hasra ütésre. Később nyugodt szívvel hozzám lehet vágni, hogy tévedtem És lám, már lehet is mondani Szerkesztve: 2012. Szeptember 19.12 éve - Darth Raven
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve Óh... ez esetben ezen a baklövésemet még egy év múltán is megmosolygom majd Rendesen is utána kellene néznem ezeknek...
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 19.12 éve Én is várom, jó poénnak tűnik. Vajon milyen hosszú lesz? Én borítékolom a 22 percet, hisz a Padawan menace is annyi volt.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 27.12 éve Nem ma jön az Empire strikes out? Nem találok belőle sehol letöltési linket!
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 27.12 éve Tegnap este volt, ha jól tudom. Talált már valaki, valamilyen release-t? A padawan menace-n is jókat nevettem, ez is érdekel. (Bocsi, ezt nem ide kellett volna... ) Szerkesztve: 2012. Szeptember 27.12 éve - Brodie
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 27.12 éve Bizony erre még várni kell. Valaki írta valahol, hogy ma is és holnap is leadják. Hát remélem van valaki a világon aki felveszi. Részemről baromira érdekel.
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 28.12 éve Az előzőnek van valami nyoma neten? Pl YT? Mármint a padawan menace-nek? Persze. YouTube-on is fent van a teljes verzió. De sokkal égetőbb, hogy ez nincs sehol. És persze furcsa is. Senkit sem érdekel? Szerkesztve: 2012. Szeptember 28.12 éve - csoli1138
Hozzászólás ideje: 2012. Szeptember 28.12 éve Fent lesz az, ahogy a TCW is fent szokott mindig lenni, csak kicsit várni kell, tudod, droidok, kicsit lassabbak...
Hozzászólás ideje: 2012. Október 2.12 éve Vagy Youtube az orvosság? Mindjárt elsírom magam.... http://www.youtube.com/watch?v=3Fx08vnFAO4 http://www.youtube.com/watch?v=olezAqg3ges&feature=relmfu Szerkesztve: 2012. Október 2.12 éve - csoli1138
Hozzászólás ideje: 2012. Október 2.12 éve A harmadik darab pedig itt: http://www.youtube.com/watch?v=TLXfo4F_rnk&feature=relmfu bocs Ody, de három nem ment egyben el. Hogy kell ezt szépen csinálni?
Hozzászólás ideje: 2012. Október 4.12 éve Bár immár magammal beszélgetek itt -akkora az érdeklődés-, de leírom, hogy még alant lévő szánalmas minőségben is lejön, hogy tök aranyos lett és vicces az új filmecske. Tele van star wars érzéssel, ami meglepett a stílus ellenére. Aminek, meg nagyon örültem, hogy Darth Maul nem egy fricskát kapott, sem kettőt, ütnek a poénok vele kapcsolatban. Szóval nagyon hiányzik egy normális minőség és nem térek napirendre, hogy ez miért nem érdekelt senkit széles-e Amerikában aki felvette volna.. "Darth-Star" Szerkesztve: 2012. Október 4.12 éve - csoli1138
Hozzászólás ideje: 2012. Október 5.12 éve Végre valaki! Szívesen! Remélem lesz jobb minőség is! szerk.: és ime(egyelőre torrent a {C_P} nevű formációtól): http://www.torlock.com/torrent/1887613/lego-star-wars-the-empire-strikes-out.html Eddigi legjobb általam talált...jobb, mint a semmi.. de talán ébresztőleg hat és "hozza magával" a jó normál és a 720p minőséget. Szerkesztve: 2012. Október 5.12 éve - csoli1138
Csatlakozz a beszélgetéshez!
Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.