Ugrás a kommentre

Lego Star Wars


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Nekem is nagyon bejön, rég nevettem már ilyen jót sw-os cuccon. :D Igaz, szvsz sokkal jobb lett mint a Padawan Menace, de az se volt rossz, sőt :) . Ez amúgy is nagy szó nálam, mert egyébként nem kedvelek semmit, ami a LEGO-val kapcsolatos, de ez kész... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel én még az első kísérletet sem láttam, ezért külön öröm volt, hogy a TCN leadta azt is...

 

Nos, a Birodalom taccsra vág kifejezetten szórakoztató 20 perc lett, annyi sületlenséggel, hogy elmondani sem lehet. Tetszett, hogy nem szabad komolyan venni, szinte kötelező volt végig röhögni. Sőt, többször meg lehet/kell nézni, mert biztosan rengeteg poén van még benn,ami nem tűnt fel elsőre.

 

A padawanos is jó volt, de kevésbé volt homogén, ott úgy éreztem, mintha néha erőltetettek lettek volna a felidézett jelenetek. Jó poén ebben is volt, mégis egymás után nézve a kettőt, a Birodalom sokkal jobb. Sokkal szórakoztatóbb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel én még az első kísérletet sem láttam, ezért külön öröm volt, hogy a TCN leadta azt is...

 

Nos, a Birodalom taccsra vág kifejezetten szórakoztató 20 perc lett, annyi sületlenséggel, hogy elmondani sem lehet. Tetszett, hogy nem szabad komolyan venni, szinte kötelező volt végig röhögni. Sőt, többször meg lehet/kell nézni, mert biztosan rengeteg poén van még benn,ami nem tűnt fel elsőre.

 

A padawanos is jó volt, de kevésbé volt homogén, ott úgy éreztem, mintha néha erőltetettek lettek volna a felidézett jelenetek. Jó poén ebben is volt, mégis egymás után nézve a kettőt, a Birodalom sokkal jobb. Sokkal szórakoztatóbb...

 

Más lett. Én az új első pár perce után azt hittem, hogy rém gyenge lesz..aztán beindul és tök jó végülis.

Valóban érdemes többször megnézni, mert pl.: elsőre biztos nem láttad az összes multireklámot a háttérben..mind gyöngyszem.

Valamelyiket vissza kell pörgetni és kimerevíteni, mert olyan gyorsan tovasiklik a "kamera".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Na ma aszonykam meglepett de rendesen mivel latja hogy a SW nem fogok sosem leszokni ugy dontott beszal a buliba mertekkel igaz :)

 

Kaptam tolle egy LEGO DARTH VADERT 25 CM lampa van a labaiban es vilagit a fenykardja valami eszmeletlen jo regen orultem valami hasonlonak mint a kisgyerek az oviban komolyan konybelabadt a szemem

latatok mar hasonlo termeket mert ugy dontottem inkabb ezeket gyujtom mint a minilego figurakat ezek valami oltari cool cucok

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...

Üdv Mindenki!

Lement a Lego Star Wars Yoda krónikák - A sötét klón a magyar CN-on. Aki esetleg lemaradt róla, és kíváncsi rá az elérheti... Sajnos a minőség nem 100-as (még csak nem is 70-es), de nem találtam hozzá a normális forrást, ez analóg adásból rögzített tvrip. Aki esetleg tud elérhető minőséget kérem jelezze. Jó szórakozást hozzá. ;)

 

 

qdsof4bx7knlip0dkd9c_thumb.jpg q1v29yk33w94nxf0kpv_thumb.jpg edtjtsaxc219nwk7usz_thumb.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Üdv Mindenki!

Lement a Lego Star Wars Yoda krónikák - A sötét klón a magyar CN-on. Aki esetleg lemaradt róla, és kíváncsi rá az elérheti... Sajnos a minőség nem 100-as (még csak nem is 70-es), de nem találtam hozzá a normális forrást, ez analóg adásból rögzített tvrip. Aki esetleg tud elérhető minőséget kérem jelezze. Jó szórakozást hozzá. ;)

 

Köszi Al! egyelőre én is csak ezt találtam.. várunk..

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Üdv Mindenki!

Lego Star Wars Yoda krónikák - A sötét klón DVDRip verzió tölthető. Jó szórakozást hozzá. ;)

 

vhg8.jpg ct4i.jpg 0nw6.jpg

 

 

 

 

 

Lego.Star.Wars.The.Yoda.Chronicles.The.Phantom.Clone.2013.Custom.DVDRip.XviD.HUN-lbnd

 

Linkek:

data

mega

mammut

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a második rész..

Lego Star Wars Yoda Chronicles - Menace of the Sith DVDRip, angol nyelven, angol felirattal tölthető. Jó szórakozást hozzá. ;)

 

http://imageshack.us/scaled/thumb/197/ecug.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/580/le55.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/716/drcg.jpg

 

 

 

 

 

Ha esetleg valaki megcsinálná a magyar fordítást azt megköszöném.

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Köszi Al!

 

Szuper, hogy követed, mikor adják ezeket! egyébként az első részből találtam szép 720p-s ripet az ncore-on.

 

szerk.: bár vége van, mint a botnak, semmi stáblista..Kéne ebből is egy Al-féle logómentes normális minőség..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Yoda krónikái harmadik része december 22-én, vasárnap a szokásos időpontban: 18.10-kor várható, legalábbis a port.hu szerint. (Az előző részből kiindulva a következő szombat délelőtt ismételhetik majd.)

 

Kösz az infót!

Ez a lesz az első amit élesben nézhetek meg. Gondolom a magyar cn a csatorna.

(Egyébként a star wars-t nem mindenestül vette meg a disney? Hogy lehet, hogy ez a cn-en fut?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.