Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Pár szót ejtenék a December 20. -ai mozizással kapcsolatosan. :D

 

Helyszín: Aréna Pláza, IMAX terem

Kezdés: 12:30 perc

Gyűlekező a jegyátvétel előtt, amit egy órával a kezdés előtt át kell venni. Szóval mindenki próbáljon meg legkésőbb negyed tizenkettőre a helyszínen lenni....a kellő pénzösszeggel, diákigazolvánnyal ( aki diákjegyet igényelt)......sörkuponokkal :D együtt. A találkozó helyét még később is megbeszélhetjük. :D

Jegyárak: Felnőtt jegy 1800 Ft., Diák jegy 1440 Ft. Várhatóan ezt nem fogják módosítani direkte az Avatar filmhossza miatt. Fontos, hogy mindenkinél a megfelelő összeg legyen, mert visszaadni, váltani nem biztos, hogy bárki is tudna.

 

Egy kis segítség a megközelítéshez:

Aki a Nyugati felől jön pl, az a kék metrózás (M3) után, a Deák téren átszállhat a pirosra ( M2). A Keleti pu. állomásnál leszáll ( Baross tér amúgy), onnantól pedig párhuzamosan haladva a pályaudvar főépületével, tiz perc alatt a Kerepesi úton a plázánál lehet. Előre is javaslom, hogy a pláza ideeső részénél találkozzunk, elvégre a mozi is ott van. :D Persze ez az útvonal csak egy a sok közül, mert szerencsére elég sok mindennel megközelíthető a helyszín. Gondolom lesznek még akik segítenek azoknak akik másfelől érkeznek és még nem jártak itt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bliccelő kedvűeknek és a bérlettel rendelkezőknek: A keletitől megy busz az Arénába is, sőt a Stadionoktól is megy busz az Arénához.

Sajnos erre a fórumtalira nem tudok menni, a vasárnap úgy néz ki nem jó nekem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy nem tudsz jönni :D

 

Amúgy a Nyugatiból jövőknek jobb, ha a posta mellett megálló 73-s trolit veszik célba, mert annak a végállomása a Baross térnél, a Keletinél van, így az csak egy menet.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz ott idő nézelődni meg dumálni. :D Sűrű nap lesz az egyszer biztos. Jegyátvétel, volt asszonypajtás helyretétele, Ody apámmal mustrálgatni az LCD tévéket, Dzsé...akarom mondani Tomikát időben elrángatni a Legos üzletből, avp-s haverjait kicsit megismerni, filmnézés, Jake felnégyelése, ami opcionálisan mehet nyolcadolásba is :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz ott idő nézelődni meg dumálni. :D Sűrű nap lesz az egyszer biztos. Jegyátvétel, volt asszonypajtás helyretétele, Ody apámmal mustrálgatni az LCD tévéket, Dzsé...akarom mondani Tomikát időben elrángatni a Legos üzletből, avp-s haverjait kicsit megismerni, filmnézés, Jake felnégyelése, ami opcionálisan mehet nyolcadolásba is :D :D :D
Én biztos, hogy már a reggeli órákban felmegyek. Talán Pildi velem jön és nem fogok eltévedni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

volt asszonypajtás helyretétele,

Ne is álmodj róla :D

 

Én biztos, hogy már a reggeli órákban felmegyek. Talán Pildi velem jön és nem fogok eltévedni. :D

Á, nem eltévedős a hely :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz ott idő nézelődni meg dumálni. :D Sűrű nap lesz az egyszer biztos. Jegyátvétel, volt asszonypajtás helyretétele, Ody apámmal mustrálgatni az LCD tévéket, Dzsé...akarom mondani Tomikát időben elrángatni a Legos üzletből, avp-s haverjait kicsit megismerni, filmnézés, Jake felnégyelése, ami opcionálisan mehet nyolcadolásba is :D :D :D

Oldikát lapáttal nyakon vágni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos, hogy már a reggeli órákban felmegyek. Talán Pildi velem jön és nem fogok eltévedni. ;)
Mehetünk együtt. :) Hogy hol érdemes találkozni, Kispesten vagy a Nyugatiban, azt még addig kitalálom.

 

Aztán van elég üzlet az Arénában, lehet bőven nézelődni mindenféle témában jegyátvétel után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom a lényegről nincs szó. ;) Arra gondolnék, hogy utána átmehetnénk a Katicába, ami áll egy metrómegállóból, majd pár villamosból.Max félóra.Ha jól tudom akik vidékről jönnek, azok a Nyugatiban szállnak fel úgyis a vonatra.A Katicából az meg gyalog tök közel van.Vélemény?

 

 

Ody: Az Arénában van egy Elektroworld.Ott tudsz nézni tv-t.De persze érdemes megnézni mindent(MediaMarkt,Saturn).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek villamos, amikor metróval el lehet jutni a Lehet térig ;) Az átszálláshoz se kell új jegyet válltani.

Amúgy ez a Katicai kiruccanás tőlem attól függ, hogy mennyire leszek éhes :) Kaját külön nem akarok vásárolni, elég kiadás az utazás meg a mozijegy :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mehetünk együtt. :) Hogy hol érdemes találkozni, Kispesten vagy a Nyugatiban, azt még addig kitalálom.

Ha a mozit nézzük, akkor egyik sem a legjobb, mert Zuglóban érdemes leszállni (az több km-rel kevesebb vonatjegy, de mondjuk Kispestről is be lehet metrózni átszállással), onnan van közel a mozi, de Ody majd eldönti, hogyan jön ki neki jobban :) Én csak vázolom a lehetőségeket :D

 

Látom a lényegről nincs szó. :o Arra gondolnék, hogy utána átmehetnénk a Katicába, ami áll egy metrómegállóból, majd pár villamosból.Max félóra.Ha jól tudom akik vidékről jönnek, azok a Nyugatiban szállnak fel úgyis a vonatra.A Katicából az meg gyalog tök közel van.Vélemény?

Nekem odafele tuti nem jó a Nyugati, de lehet, hogy visszafele sem, mert a jegyem nem addig fog szólni. Aréna nem a Nyugatis megállóhoz van a legjobb helyen, legalább is a Cegléd-Bp vonalat tekintve. Ha mást nem találunk, akkor majd megoldom, nem egetverő probléma :D

 

Minek villamos, amikor metróval el lehet jutni a Lehet térig ;) Az átszálláshoz se kell új jegyet válltani.

Amúgy ez a Katicai kiruccanás tőlem attól függ, hogy mennyire leszek éhes :o Kaját külön nem akarok vásárolni, elég kiadás az utazás meg a mozijegy :S

Pont a metró a jobb megoldás, mert az csak egy jegy (mármint ha valaki megtalálja a Keletinél a káoszban a metrólejáratot :D voltam arra pár hete, hát inkább kisétáltam a Blahára az ottani megállóhoz), míg a metró-villamos kombináció meg elvileg kettő.

A Katicában inkább csak inni szoktunk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.