Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ha nyáron lesz az átalakítás, akkor neked jó tavasszal is a tali és a próba :P

De egyébként én is kíváncsi vagyok, milyen lehet, megértem, hogy mennél már :D De szerintem maradjunk annyiban, hogy max. 2 részt nézünk meg :P

A Lair of Grivi kötelező lesz, meg a Jedi Crash is. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha lökést ad a vásárláshoz a tapasztalat. :D
Igen, az egyik pk, amiért megyek. Ha jó rendszered van, akkor simán lecopyzom a tiédet és akkor legalább nem kell bajlódni, hogy ez meg ez milyen :P

 

Max. még viszek pár filmet (TCW pilot, FF) amiket még ki lehetne próbálni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lair of Grivi kötelező lesz, meg a Jedi Crash is. :(
Főleg, hogy a Lair of... bővített extra változat, bár nem számottevően, ahogy néztem régebben ezt a rendezői változatot. +3 perc ami leginkább az fps miatt van (1-gyel kevesebb a BR-en lévp, mint a TV-ben, DVD-n) + egy kis bővítés az elején van ami plusz beszélgetésben nyílvánul meg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Plázás tv stiröléssel csak óvatosan, csalóka lehet :D

 

Amúgy jövőre lehet, hogy még jobban meggondolom ezeket a kiruccanásokat, februártól jegyáremelés MÁV, Volán fronton. :(

Tényleg lassan jobb ha Skypeon videokonferenciában rendezünk fórumtalit :P

 

Node....

Lassan szervezhetjük tovább a jövőheti mozizást, találkahely, pontos idő...ésatöbbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, hogy érdemben is haladjunk, haladjunk...Nomeg aztán senki ne mondhassa, hogy nem lett időben semmi se megbeszélve.....Jöjjön egy kis agyzsibbasztás.

 

13 fő kért jegyet. Tenel Ka, Ortis, Ody, Miss Karrde, Pildi, Frenkie, Kolmilan, -ismerőse, Lara, -barátnője, Jake, húgom, Én.

Ebből négy fő diákjegyet kérvényezett. Namármost, ez a 13 emberke lesz szíves cakk-pakk, 11:15-re ennek az építménynek a Baross-tér ( Keleti pu.) felőli, oldalsó bejáratában megjelenni.

 

11842958.jpg

 

Az a négy ember, aki diákjegyet kért, feltétlen hozza el a diákigazolványát. Aki ebben az időpontban nincs jelen, annak nem fogom kikérni a jegyét, kivéve, ha telefonál, hogy úton van, de filmkezdésre tutti odaér. ( Tel. számot kérésre priviben megadok ) Sírás-rívás utána ne legyen belőle. Moziügyben részemről ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár engem nem érint Oldi jegyakciója, szerintem mi is ott leszünk előbb, mert én nagyon körül akarok nézni ebben a hírhedt Aréna plázában (még sosem jártam benne, és szeretem ezeket a veszprémi lakógyűlés lezavarására alkalmas épületeket :( ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár engem nem érint Oldi jegyakciója, szerintem mi is ott leszünk előbb, mert én nagyon körül akarok nézni ebben a hírhedt Aréna plázában (még sosem jártam benne, és szeretem ezeket a veszprémi lakógyűlés lezavarására alkalmas épületeket :) ).

Nem egy nagy szám.Épitészetileg sem.A Westend sokkal barátságosabb.

 

Még annyit tudni kell, hogy a metrótól azért még gyalogolni kell.Egy 10 percet még rá kell számolni.Ja és a metrőnál iszonyúan fel van túrva a 4-es metró épitése miatt, össze-vissza vannak elvezetev az utak.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy fogunk is talizni.A cégtől kapunk jegyet és billentyűt akarok venni belőle.Az elektroworldben meg elfogadják, úgyhogy én is benézek oda.
Én Panasonic márkaboltba akarok majd bekukkantani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz kérés. Mindenki a jegy árának összegével rendelkezzen. Teljes jegy 1800 pénz, diák 1440. Nekem tízezressel senki ne fizessen, mert nem adok vissza !!!! :P
Ez elég nyomós érv. :P

 

Igyekszünk oda érni addig :) De szerintem Odyékkal már előbb is ott leszünk :)
Az biztos, hogy ránk nem kell majd várni. :P Hacsak ott nem ragadunk valami boltban... :P:D De ilyen nem lesz...

 

Nem egy nagy szám.Épitészetileg sem.A Westend sokkal barátságosabb.
Szerintem is a Westend a legemberibb pláza a méreteihez képest. Az Arénában érdekesek a panorámás liftek (ha valakit érdekel az ilyesmi :D), de kb. ennyivel tud csak többet mutatni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyvesboltban bármikor ott tudok ragadni :)
Én is :P Volt barátnőmmel egyszer elmentünk Karácsonyi ajándékokat nézni. Ő elment magának ilyen csajos boltokba, én meg beugrottam Libribe és Alexandrába. Szépen eltöltöttem ezeken a helyeken úgy 5 órát, hogy még nem is végeztem velük :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is a Westend a legemberibb pláza a méreteihez képest. Az Arénában érdekesek a panorámás liftek (ha valakit érdekel az ilyesmi :)), de kb. ennyivel tud csak többet mutatni.

Nekem kisvárosi csavargónak már az épület puszta mérete is lenyűgöző, mivel Pest talán legkisebb plázájába is belefér a mi Bal'ton Plázánk úgy háromszor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a képről eszembe jutott valami, amit Ody linkelt a Filmek topikba

http://www.starwars.hu/pix/center/extra/20...mier/forum1.jpg

 

 

Esetleg tudna hozni valaki magával fényképezőgépet? És mondjuk majd a mozinál egy batár Avatar poszter előtt lefényképeznénk a nagy csapatot :clap:

Meg kell az ilyen nagy eseményeket örökíteni :yes:

Na benne lennétek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.