Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Köszi a képeket :P

 

Úristen hogy nézek a Katicában. ;) Ha tekintettel ölni lehetne, Karrde már nem élne. A

Örülök, hogy sikerült egy ilyen képet csinálnom, de tudod, a fotós hozott anyagból dolgozik :P

 

Nem akartam már, hogy Karrde fotózzon, de végül is jó hogy mégis kattintgatott. :P

Akkor nem tiltakoztál :P

 

Jé, én is ott vagyok az egyiken! :P Baromi hülyén nézek ki.

Szerintem senki sem a legjobb formájában látszik egy nem beállított képen, néha még a beállítottakon sem :D

 

De tény, hogy fárasztó nap volt, és eléggé elnyomott mindenkit a jó meleg ital. :)

Jah, főleg a hajnali 4 órás lefekvés utáni kevés alvás után :) De azért remek nap volt, holnap végre kialszom magam :D

 

De muszáj volt fényképeznem, ha már a mozi előtti csoportképről mindenki elfeledkezett. :D

Utólag jutott eszembe, hogy kimaradt a mozi előtti fotózás :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, jó volt, hogy csináltál még egy képet, mert így legalább én is ott vagyok egyen. :P

Máskor is szívesen csinálok képeket, ha megfelel a "művem" :P Meg legalább akkor lemaradok :P De tény, hogy az a legjobb, ha mindenkiről készül fotó :P

 

Meg ugye a film előtti közös fényképezésért kár, egy Avatar plakát előtt :D:D :D

Ne is emlegesd, a fene megesz, hogy elfelejtettük :D Visszamegyünk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és az Obi-Wanos kép elé? :P
Természetesen az már beleillik a portfóliómba. :D

 

Te bajod :P
Hogy nem szerepelek egy avatar plakát előtt lefotózva? Ez nekem nem olyan nagy baj, sőt. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen az már beleillik a portfóliómba. :D

 

Hogy nem szerepelek egy avatar plakát előtt lefotózva? Ez nekem nem olyan nagy baj, sőt. :P

Az enyémbe sok minden belefér :P

 

Mégy hogy Te egy Avatar-plakát előtt, talán a fórumosokkal együtt egy Avatar-plakát előtt :P Szeretsz ám rejtőzködni, aztán 20 év múlva nem tudjuk majd, kik voltak ott :D Kellenek az ilyen közös fotók :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.