Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Pildi és MissKarrde is jönnek.

Írtam lentebb, hogy nekem beiratkozás, szóval nagyon necces, hogy egyáltalán odaérjek akár egy fél órára :( Szóval rám inkább ne számítsatok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Pildi és MissKarrde is jönnek. Sört meg itt nem fogyaszt senki, szörpöt annál inkább.
Én jövök és biztos nem iszom sört. Ha már alkohol, akkor borozok. :(

 

 

Írtam lentebb, hogy nekem beiratkozás, szóval nagyon necces, hogy egyáltalán odaérjek akár egy fél órára :) Szóval rám inkább ne számítsatok :)
Mivel fél 2-kor kezdjük, talán oda tudsz érni. :P De majd meglátod. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd kiderül, meddig is tart az egész cécó :(
Mikor kezdődik? :) Általában 1 óra alatt megvan, hisz csak az indexet kell kitölteni, meg elmondják, hogy mi a helyzet. Nálunk még a sulit is bemutatták, de szerintem Nektek, mint levelezősöknek ezt nem kell :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz még kötelező nyelvi tájékoztató 11-kor, és nagyon minimális esély van rá, hogy utána meg szintfelmérőt kéne írni. Utóbbi nem biztos, mert képlékenyek még a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de nem lett megerősítve. Na most visszaolvasva, akkor fél kettőkor a westend elött taliznak, akkor kb 2-re érnek a Katicába. na akkora odamegyek.
Szerintem is kb. kettőre érünk oda. :) Akkor legyen inkább úgy, hogy kettőkor találkozzunk a Katicába. Az a legtisztább.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A friss húsok, akik annyira szerettek volna jönni, most meg nem jelentkeztek. :) Mire várnak?
Biztos csak a házibulikat szeretik. :D

 

 

Elnéztem az órát. :D Legyen inkább fél kettő! Nyerünk egy fél órát. :D
Legyen, de akkor ne legyen több variálás. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nagyon jó kis tali volt. Köszi Pildi a nasikat :D Most értem haza, mert az Örsön elkaptak a haverok és el kellett mennem velük bulizni, de sajnos rosszul sikerült (technikai malőr) a meglepi bulim :lol:

 

Mindenesetre köszi a mai napot, Oldie-val szokás szerint az asztal alá ittuk magunkat, tengerésznótákat énekelve, százszámra ivva a söröket, rumokat és le se lehetett lőni annyit dumáltam. Ezúton is bocsi a résztvevőktől :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen öregem, hogy megered az ember nyelve ha iszik, mi? :D De hát végül is benned volt a sztori, bár mondjuk azokat a pajzán dolgokra nem igazán lettem volna túlzottan kíváncsi, de hát istenkém......nem akart senki se a szavadba vágni :P

Pildinek tényleg köszi a "sörfelszívót", mire hazaértem már nagyjából ki is józanodtam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.