Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Pildi, nekem jól hangzik ez a Vecsés-dolog is, főleg, mivel az én vasútvonalamon van :D De azért közel van Pesthez :D

Ennek örülök. :) Június 21-én lesz megint állítólag a Happy End Band, és terveztünk is menni. De bármely szombat jó lehet. Van a helynek honlapja is (www.zeneklub.hu), de most néztem, és nem valami aktuális :D De talán fel lehet hívni őket a program miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nem kéne addig maradni, elég lenne akár 10-11-ig is. Ha meg ezért korábban mennénk, akkor még a zene előtt beszélgetni is lehet :)

Nekem is jobban tetszene ez a mérsékeltebb, időben korábbi verzió: előbb duncsi, utána koncert. :) Ody, azt meglehetne oldani, hogy akkor fejezzük be, hogy épp elérd a vonatod, és akkor nem kell egyedül várakoznod. Múlt szombaton sem kellett (bár az véletlen volt...) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök. :) Június 21-én lesz megint állítólag a Happy End Band, és terveztünk is menni. De bármely szombat jó lehet. .

Á, júni 21-én Múzeumok éjszakája lesz, ha jól emlékszem, és oda terveztük, hogy megyünk. De tényleg jó másik szombat is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban tetszene ez a mérsékeltebb, időben korábbi verzió: előbb duncsi, utána koncert. :) Ody, azt meglehetne oldani, hogy akkor fejezzük be, hogy épp elérd a vonatod, és akkor nem kell egyedül várakoznod. Múlt szombaton sem kellett (bár az véletlen volt...) :)

Igen, így jó lenne. Csak kéne még néhány jelentkező meg időpont meg miegymás :)

Ha csak ennyi lenne az akadály, akkor max szombat este jövök haza, aztán jöhetnénk együtt Irsáig a vonaton, bár nekem csak a személy a jó :P Mert ugye pesti program esetén vagy előtte jövök fel, vagy utána megyek haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen a nyugati nem legbiztonságosabb hely este, bár a többi aluljárót sem mondanám este annak.Mondjuk én elég sokat voltam az éjszakában(ittasan mentem haza egy buliról), de sosem bántottak.

A válaszotok alapján több megoldás körvonalazódik.

Az egyik, hogy du talizunk, beülünk 9-kor kezdődik a koncert és addig maradunk amíg a vonatosoknak jó.

A második(ez a húzósabb), hogy este talizunk maradunk a koncert végéig(1-ig), majd átmegyünk egy általam ismert non-stop nyitva lévő italmérő helységbe(nincs messze onnan), és hajnalig dumálunk(az első vonat indulásáig), így Ody nem maradna egyedűl.

 

Pildi:A tied is nagyon jó ötlet.

 

Oldie:Gonsolom vicceltél.Bár nem ismerlek személyesen az itteni megnyilvánulásaid azt sugallják, hogy te is egy olyan piálós-bulizós fajta vagy. :)

Ebből az következik, hogy neked is az este kilenc vagy tíz óra a du a hajnal 3 pedig, hogy késő van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Gonsolom vicceltél.Bár nem ismerlek személyesen az itteni megnyilvánulásaid azt sugallják, hogy te is egy olyan piálós-bulizós fajta vagy. :)

Ebből az következik, hogy neked is az este kilenc vagy tíz óra a du a hajnal 3 pedig, hogy késő van.

ÖÖöööö....hááááát...izééééé.....:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én benne lennék, mert szeretek bulizni és ha valaki fizeti a sörömet, akkor inni is. :)

De Vecsés messze van és egyedül........hát max majd viszem a tőrömet is.

 

Én is ismerek egy jó kis wetsern kocsmát, Budán a Móricz Zsigmond körtéren az se rossz hely és olyan saloonos a wc ajtó, vagyis hátba vág, ha nem mész be gyorsan. :)

 

Egyébként felőlem mehetünk dél-szláv táncházba is, mert minden zenét szeretek, amit hangszerrel játszanak. :) Júni végétől meg ráérek végre, ide-oda elmenni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Jövőhét szombaton (08.16.) Batman TDK megtekintés a westendben, majd heveny iszogatás egy frenkie által megjelölt helyen. :lol: Azokat akik szeretnék velünk megtekinteni a filmet kérem, hogy legkésőbb szerda 20:00 -ig jelezzék ezen szándékukat, mert csak így tudunk jegyet rendelni nekik az előadásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek mindenképp 100 %-ra.Én tudom hol a krimó. :)

 

 

Kb hány órási előadásra mennénk?

A legkorábbira kellene, hogy utána legyen idő a csevejre. Az pedig 11:00. Frenkie remélem az a krimó nincs túl messze a westendtől. Metrózni kell majd?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lehel téri metrómegállónál van majdnem szemben a piaccal.A nevéről fogalmam sincs, alul van egy rész ahol csocsó van meg darts.Én is örülök, hogy megismerjük egymást.

Én a Gogol utca/Váci út sarkán tudok egy kb. ilyet, lehet, hogy az az? De persze mindegy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.