Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ezt kikérem magamnak! Én igenis mindig tudom, hogy mikor, mibe kapaszkodok. :D No és ugye nem én harcoltam a metróaluljáró korlátjával. :lol:

Megrendezett dolog volt. :D Akkor gyakoroltam. Színészi pályára készülök. Nem tudtad? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megrendezett dolog volt. :D Akkor gyakoroltam. Színészi pályára készülök. Nem tudtad? :D

Aha, úgy mint a kocsmában, mi? :D Minden csak kellék volt, sör helyett habos tea úszkált a korsóban. Na ezt tudod ki fogja bevenni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már én sem tudom letagadni, hogy ott voltam. :D

MissKarrde, Oldie, köszi a képeket mindkettőtöknek! Ugyan némelyik homályos, de emléknek kiváló így is. :lol:

Ennyi pia után egyeseknek nem csak a képek lettek homályosak. :D

Amúgy nagyon szívesen, teszem amit megkövetel a piszokságom, senki sincs biztonságban fórumtalikon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek lettek.Oldie: a szöveg nagyon nagy.Még most is röhögök rajta.Igazából azt nem értem, hogy a söröskorsó hogy került a kezembe és miért iszom?

A felajánlást természetesen tartom.Feljöhettek nyugodtan hozzám.De ha Phobos is jön, hány láda sört vegyek?Vagy már IFA-t béreljek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi pia után egyeseknek nem csak a képek lettek homályosak. :lol:

Amúgy nagyon szívesen, teszem amit megkövetel a piszokságom, senki sincs biztonságban fórumtalikon. :D

Felvilágosítalak, hogy mindenki tudja ezekről a képekről, hogy hamisítványok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek lettek.Oldie: a szöveg nagyon nagy.Még most is röhögök rajta.Igazából azt nem értem, hogy a söröskorsó hogy került a kezembe és miért iszom?

A felajánlást természetesen tartom.Feljöhettek nyugodtan hozzám.De ha Phobos is jön, hány láda sört vegyek?Vagy már IFA-t béreljek?

Kérdés, van e elég nagy hűtöd? Esetleg hűtőkocsit kell bérelni. Ha egyszer Phobos belelendül.....

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek lettek! :D Biztos én is jól éreztem volna magam...

Phobos, sose bánd az ilyen képeket! Te legalább kiemelkedsz valamiben az átlagból. :D

A fényképész meg max a rövid és eseménytelen életével fog, ha netán valaki megunja a ténykedését... :D :D

Egyébként a második képsorozaton a szereplők, vagy a fényképész volt annyira illuminált :lol: , hogy a legtöbb képen bemozdulás látható? :?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a második képsorozaton a szereplők, vagy a fényképész volt annyira illuminált :lol: , hogy a legtöbb képen bemozdulás látható? :D:D

Igen....sajnos nem lehet tovább tagadni, hogy Miss Karrde be volt rúgva!!! :D Sőt! Ő volt a legrészegebb közülünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók lettek a képek. Jó kis reklámanyagot hoztál össze Oldi. Karrdet meg ne engedjétek többet egyszerre inni és fényképezni (na jó, azért az ő képei is jók, ahogy Han mondaná: látni lehet rajta foltokat :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak gyorsan elkattintottam pár képet, azért lettek homályosak. Legközelebb majd rendesen fotózok és jobban odafigyelek, hogy jók legyenek a képek :D

Közérthetőbben: még üdítőt sem iszom előtte :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drága párom már a londoni képekkel is bizonyított, hogy vagy éles képeket csinál, DE ferdéket, esetleg mint alább, viszonylag felfedezhetőek a vízszintes és függőleges, DE ellenben piszok homályos minden. :D

De mentségére legyen mondva, hogy másnap azért elég jó képeket lőtt el a Duna parton....öööö.....ízé, jah azokat én csináltam. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az utóbbi pár fórumtali képeit, és pár észrevétel:

MissKarrde tessék mosolyogni, a mostani képeken is olyan szigorúan nézel, mint a volt matek tanárom :lol:

Kiderült, hogy a Star Wars fanok a sok sörívástól érzik csak igazán, hogy velük van az erő :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült, hogy a Star Wars fanok a sok sörívástól érzik csak igazán, hogy velük van az erő :lol:

Kérlek tisztelettel az alkoholszolgáltató iparművek látgatása egy valamire való Star Wars fan kutya kötelessége. Mert nézzd csak meg a Star Wars filmjeit. Hol kaphatsz egy jó hajót? Kocsmában. Hol csíphetsz fülön fejvadászokat? Bárban. Hol szerezhetsz használható információkat? Bárban. Egy Galaxisban, ahol egy Jedi egy kiadós siklóüldözés után elhajtja a padawanját dolgozni, míg ő maga lehajt egy felest, nos, ott a Star Wars rajongó hasonló tetteivel csak rajongását és az univerzum iránti elkötelezettségét fejezi ki. Tehát minden, amit a képeken látsz csak a Star Wars hangulat megteremtését szolgálják.

Az elhangzottak alól szabályerősítő kivételt képeznek az üdítőt fogyasztó vén vadászpilóták és csempészfeleségek, akik afféle önellentmondásos személyiségeknek számítanak választott életvitelükkel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.