Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Donát írta:

Pedig az a kántálás és kinyúlás az zseniális volt az öregtől.

 

Az évadzárásban meg azért rendesen kavarta a szart a jóságos kancellár image-dzsel. Szerintem kitett magáért az öreg.

Nagyon jó volt Palpi ott, de összességében keveset szerepelt Thrawn-hoz képest, aki viszont szinte mindig remekelt.

 

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bszerintem a Sabine-Zeb-Rukh meccs volt a csúcs.

Szerintem is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb párbaj/kézitusa megérdemelt nyertesei:

Kapcsolódó kép

Ahsoka Tano vs. Darth Vader (4×13: World between Worlds)

 

Hát igen, ahol feltűnik egy fénykard, az már rögtön indulhat is a győzelemért. :D Ahsoka és Vader párbajának a folytatására a 2. évad fináléja óta szinte mindenki várt, és lám, jött, látott és behúzta ezt a kategóriát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Nagyon jó volt Palpi ott, de összességében keveset szerepelt Thrawn-hoz képest, aki viszont szinte mindig remekelt.

 

Szerintem is. :)

A többség nem így gondolta. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Szerintem elég lenne a kisujját látni akkor is behúzná. :D 

Elég lenne egy lélegeztető hang a sötétben  ahhoz, hogy nyerjen. Pedig lehet, hogy csak egy áramkimaradással küzdő Polis Massa-i kórházlétesítmény lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márcsak 4 kategóriánk van hátra, de abból az egyiket hamarosan kivesézzük. Tekintsük meg hát a legjobb főszereplő kategóriáját. (Igen, kicsit megint megkavarodott az egyensúly, de mint már korábban mondtam, sajnos nem egy jedivel/sith -tel/Mortisi istenséggel, de még nem is Benduval van dolgotok, hanem egy szerény fiúval Magyarország egyik kis falujában :P)

Na de vissza gyorsan a témához: ki lesz a befutó a főszereplők közül? Van egy sejtésem, de ezt csak később árulhatom el, addig is a jelöltek:

  • Ezra Bridger
  • Kanan Jarrus
  • Hera Syndulla
  • Sabine Wren
  • Garazeb Orellios
  • C1-10P (Chopper)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a kategóriát nem is nagyon húzom tovább, hiszen egyértelmű a győztes:

Képtalálat a következőre: „rebels season 4 kanan's death”

Kanan Jarrus

 

A JEDI! Kanan a sorozat elején még egy jediséget tagadó "csempész", akit aztán a családja ráébreszt, hogy bizony vissza kell jönnie a ringbe. Ígyhát Kanan megannyi kaland után végül igazi jedivé válik, és önfeláldozása a családtagjaiért a sorozat egyik legnagyszerűbb jelenetévé vált, amely szívszorító, de ugyanakkor az egyik leghősiesebb halál az SW univerzumában. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főszereplők kipipálva, párbaj/kézitusa kipipálva, mi maradt még? Ja igen, a 3 nagyon fontos összetevő. Nade melyik legyen most az asztalon?

Legyen akkor a legjobb angol hang – ha már korábban az egyéb szereplőket kisorsoltuk – amely roppant izgalmasnak ígérkezik, mert huhúúúú, ilyen felhozatalt ritkán lát az ember. Ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy itt ki is nyert – rajtam és Dzséjt kollégámon kívül természetesen, de hé, ez itt már csak így nem, nemigaz? – ígyhát nem is szaporítom tovább a szót, nézzük hát a jelölteket:

  • Ian McDiarmid
  • Lars Mikkelsen
  • David Oyelowo 
  • Freddie Prinze Jr.
  • Jim Cummings 
  • Warwick Davis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ian McDiarmid. A visszatérése ennyi év után nekem fantasztikus meglepetés volt.

 

Ez így igaz. De csak pár perc volt. Oyelowo viszont végig csúcs volt, minden alkalommal beleborzongtam a hangjába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Pildi írta:

 

Ez így igaz. De csak pár perc volt. Oyelowo viszont végig csúcs volt, minden alkalommal beleborzongtam a hangjába.

Én nem különben. :) De McDiarmid nálam überelhetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb angol szinkronhang győztese:

Kapcsolódó kép

Lars Mikkelsen (Thrawn főadmirális)

 

Hiába volt itt Ian McDiarmid, mint Palpatine, hiába volt itt David Oyelowo, mint Kallus és hiába volt itt Freddie, Jim és Warwick, a kék admirális hangjától nem lehet elvenni egy újabb győzelmet. Elképesztő, hogy Thrawn mit művel ebben az évadban is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.