Ugrás a kommentre

Kazuda Xiono


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Úgy értettem, hogy az ER kezén lesz. ;) Így kampeca...konyec, stb. Mivel láttuk Kylot oda megérkezni, valószínűleg ráteszik a mocskos kis mancsukat. 

Én azt sem tartom kizártnak, hogy végül tényleg felrobban. Jelenlegi tudásunk alapján akármi történhet a Colossusszal. Akár Kazék is felrobbanthatják végül, hogy így fosszák meg az Első Rendet az áhított üzemanyagtól. De persze az is benne van, hogy az Első Rend megszerzi. Viszont az még nem biztos, hogy Kylo ment oda. Csak egy olyan kompot láttunk, mint Kylóé, de az Első Rendben más is használ ilyen kompot (pl. Stridan őrnagy és Dormitz hadnagy). Persze baromira örülnék, ha Kylo lenne az.

 

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De ne hasonlítsd már a két karaktert úgy össze, hogy az egyiknek tudod az életútját, a másikból meg szinte semmit nem láttál. :roll: 

Te hasonlítottad össze, én csak a te gondolatmenetedet vitatom. Te írtad azt, hogy "olyan a helyzete mint Ezrának". Én ezt a kijelentésedet vitatom, mert az első négy rész alapján távolról sem ugyanaz, még akkor sem, ha a Rebelsnek is csak az első négy részét veszem figyelembe, amiben Ezra már Erőhasználó volt, ami önmagában kizárja, hogy a filmekben valahol a kamerán kívül ott csámborogjon a lázadók között. Mert az, hogy Ezra az első(!) részben használja az Erőt Kanan megérzésére, a fénykard felfedezésére, a holocron kinyitására, és arra, hogy hatalmasakat szökkenjen (amiből még Kallus is azonnal levette, hogy vele van az Erő), és mindezek mellett bevették a lázadók közé, már ellentmondást szült az ep4-5-6-tal. Ezt fel kellett oldani. Hát már a Rebels elkezdése előtt ment azon a vita, hogy ő hol van az ep4-5-6-ban, amikor Yoda szerint Luke az utolsó Jedi. Ennek semmi köze az akkor betöltött társadalmi helyzetéhez.

Kazban jelenleg SEMMI sincsen, ami ellentmondana az ep7-8-nak. Ergo a TE kijelentésed, hogy "olyan a helyzete mint Ezrának" nem állja meg a helyét. Kaz társadalmi helyzete nem ilyen tényező. Ha a folytatások egyikében majd jön olyan, ami már ellentmondást hozna az ep7-8-cal, akkor lesz olyan a helyzete, ami jelenleg inkább Heráéra hasonlít. Híres apa, kiváló pilóta tudás, fontos feladat, esély, hogy magas rangú tisztté válik.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én azt sem tartom kizártnak, hogy végül tényleg felrobban. Jelenlegi tudásunk alapján akármi történhet a Colossusszal. Akár Kazék is felrobbanthatják végül, hogy így fosszák meg az Első Rendet az áhított üzemanyagtól. De persze az is benne van, hogy az Első Rend megszerzi. Viszont az még nem biztos, hogy Kylo ment oda. Csak egy olyan kompot láttunk, mint Kylóé, de az Első Rendben más is használ ilyen kompot (pl. Stridan őrnagy és Dormitz hadnagy). Persze baromira örülnék, ha Kylo lenne az.

Biztos Kylo lesz. Volt olyan hír, hogy Adam Driver adja a hangját neki.

53 perccel korábban, Dzséjt írta:

Te hasonlítottad össze, én csak a te gondolatmenetedet vitatom. Te írtad azt, hogy "olyan a helyzete mint Ezrának".

Teljesen félreértettél. Abból a szempontból olyan a helyzete, hogy nincs a filmekben. Ezt írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Biztos Kylo lesz. Volt olyan hír, hogy Adam Driver adja a hangját neki.

Ez biztos? Mert én nem olvastam eddig olyan infót, ami azt mondt volna, hogy Kylo megfog jelenni. De ha igen, az biza érdekes lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
1 órával korábban, RacerX írta:

Lehet volt már téma, de ez nekem tök új:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ennek elvileg nagy drámának kellene lennie, hiszen

 

Kaz apja is ott van

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.