Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

Hát az a kanapés tényleg kemény dió. A "Banzáj!" sokkal könnyebb lett volna. :hmm:

jó akkor segítek még egy kicsit. nem régi film de van régebbi feldolgozás is illetve rajzfilm sorozat is készült róla a régi szép időkben állat szereplőkkel.akik perzs ebeszéltek. A fő karakter ez a "Fülbemász" egy oroszlán volt. És volt még macska és pocok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... ez egy 80 nap alattos sztori lesz, valamelyik a sok közül.

igen a kedvenc Verne regényem. :hmm: 80 nap alatt a földkörül.

 

Jacki Chan-el a szerepben ő volt Passportwo. :(

 

A film amerikában elég gyengusnak sikeredett nem szerették a haziak. De ithon sem volt fényes fogadtatás leszavaszták. Pedig szerintem nagyon jó feldolgozás lett. Még Arnold Swarcenmirci is benne van. :P Imádom ezt a filmet. E film miadt keztem el olvasni a könyvet. :P persze lese tedtem azóta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nézd meg a három részes tévésorozatát (ami látatlanban is sokkal jobb, mint a Chanes verzió :(), amiben Pierce Brosnan a főszereplő, az inas Eric Idle, a nyomozó meg Peter Ustinov, a hölgy neve nem jut eszembe, arra viszont emlékszem, hogy játszott a Rambo2-ben is :hmm: Szép stáblista, és a sorozat nagyon jó volt, nekem eddig ebből a sztoriból ez a feldolgozás tetszett a legjobban, bár gyerekkoromban az állatos mese volt a kedvencem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nézd meg a három részes tévésorozatát (ami látatlanban is sokkal jobb, mint a Chanes verzió :(), amiben Pierce Brosnan a főszereplő, az inas Eric Idle, a nyomozó meg Peter Ustinov, a hölgy neve nem jut eszembe, arra viszont emlékszem, hogy játszott a Rambo2-ben is :P Szép stáblista, és a sorozat nagyon jó volt, nekem eddig ebből a sztoriból ez a feldolgozás tetszett a legjobban, bár gyerekkoromban az állatos mese volt a kedvencem :P

bocs ládtad te egyátalán ezt a verziót? én azt már ládtam és nem tedszett egyedül Idle jó benne. bár ő minden ben az. prosnan maradjon a Bond szerepeknél. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.